'; new _uWnd('wnd_prv',"Скриншоты",10,10,{popup:1,waitimages:300000,autosizewidth:1,hideonresize:1,autosize:1,fadetype:1,align:'center',min:0,max:0,resize:1},_picsCont); }
Головна » Відео » Комедия

Хочу як ти (Хочу как ты)

Перегляди: 250 Додав: cybulnik cybulnik 
:

Хочу як ти
У дитинстві Мітч і Дейв були нерозлучними друзями. Але з часом їх дороги розійшлися. Дейв став успішним юристом і зразковим сім'янином. Мітч ж залишився холостяком і серцеїдом. Він вважає, що в одного є все, про що тільки можна мріяти: прекрасна дружина Джеймі, люблячі діти і крута робота. Дейву ж видається казковою безтурботне життя Мітча, який вдень курить травку, а ночі проводить у компанії гарних жінок.
Але одного разу в житті друзів все перевертається вверх дном: Мітч стає Дейвом, а
Дейв - Мітчем.
Митчу доводиться зайнятися вихованням трьох дітей Дейва і взяти на себе його роботу. На носі - велика угода, від результатів якої залежить кар'єра його друга, але Мітч не розуміє в цьому нічого.
Ситуацію також ускладнює чарівна колега Дейва, Сабріна, яка не дає проходу Митчу. Старий Мітч пішов би на все, щоб провести час з цією дівчиною. Проблема лише в тому, що в його тілі живе Дейв, ідеальний чоловік і папаша, який не може розслабитися ні на хвилину.
Друзі незабаром розуміють, що реальність не така райдужна, як фантазії.
Героям доведеться як слід постаратися, щоб повернути все на своє місце і не зруйнувати остаточно життя один одного.

: Русский
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Рейтинг@Mail.ru