'; new _uWnd('wnd_prv',"Скриншоты",10,10,{popup:1,waitimages:300000,autosizewidth:1,hideonresize:1,autosize:1,fadetype:1,align:'center',min:0,max:0,resize:1},_picsCont); }
Головна » Відео » Комедия

Лисий нянька: Спецзавдання

Перегляди: 1 Додав: cybulnik cybulnik 
:

Лисий нянька: Спецзавдання
Авантюрно- шпигунська комедія для сімейного перегляду
Спецназівець Шейн Вулф з морської піхоти США погоджується виступити в якості агента під прикриттям , яка найняла вихователем п'ятьох дітей різного характеру і віку ( від немовляти до дівчини- підлітка) з родини недавно убитого ученого Хауарда Пламмера , який працював на уряд. Справа в тому , що Вулфу треба довідатися в будинку Пламмера , де ж знаходяться секретні розробки вченого. Але набагато більшу проблему , ніж навіть охорона дітей Пламмера від переслідування з боку міжнародних шпигунів , теж охочих дістати ці таємні файли , представляють самі нащадки , впоратися з якими явно непросто. Перш відчайдушному воїну доведеться подумати про власну безпеку , намагаючись протистояти підступним підступам всіх п'ятьох , що виховуються ім.

Хоча фільм Адама Шенкмена не блищить особливою оригінальністю і фантазією (було вже чимало опусів і про « вусатих нянею » , які змушені з різних причин обіхажівать чужих дітей , і про те , як звичайна сім'я мимоволі стає центром шпигунських інтриг ) , але досить точно і небезглуздо виконує доручену місію. В принципі , ця стрічка цілком схожа на свого героя , який звик виключно до військової дисципліни і субординації , не вміє практично нічого робити за межами бойової професії , проте він - людина не без кмітливості і з упертим бажанням навчитися всьому , чого не знає. Не випадково є в армії приказка : «Не хочеш - змусимо , не можеш - навчимо ».

Ось і Вин Дизел , актор з крутих бойовиків , чия наголо голена голова тут є навіть приводом для глузувань , поступово пристосовується до невластивої для себе ролі турботливого , в якісь моменти виглядаючого зворушливо , по- справжньому незамінного «хранителя сімейного вогнища » (а не тільки пересічного охоронця ) . Зрештою , йому і всій сюжетній лінії встановлення душевних контактів з дітьми віриш більше , ніж досить розхожою історії про пошук агентами декількох розвідок коду доступу до сейфа , де приховані важливі для долі світу секретні відомості . І успіх у прокаті ( лише в США бюджет був перевершений в два рази) підтвердив , що цей фільм , вироблений компанією « Уолт Дісней Пікчерз» , дійсно розрахований на сімейний перегляд .

: Русский
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Рейтинг@Mail.ru