'; new _uWnd('wnd_prv',"Скриншоты",10,10,{popup:1,waitimages:300000,autosizewidth:1,hideonresize:1,autosize:1,fadetype:1,align:'center',min:0,max:0,resize:1},_picsCont); }
Головна » Відео » Комедия

Кохання у великому місті 3

2013:155:00
Перегляди: 1 Додав: cybulnik cybulnik 
:

Кохання у великому місті 3
Жанр: комедія
Країна: Росія , Україна
Три батька вирішують відпустити своїх дружин у відпустку , а самі залишаються з дітьми , думаючи , що впорається з дітворою , буде зовсім не складно.
Але вже в аеропорту малюки починають поводитися непередбачувано , осідлавши візок з чужим багажем. До кінця першого дня Ігор , Артем і Сауна вимотуються остаточно , втративши дітей у торговому центрі. Але на щастя дітвора знаходиться , а головні герої фільму «Любов у великому місті 3 « несподівано зустрічають свого давнього знайомого - Святого Валентина. Скаржачись на те , що з маленькими чадами занадто багато проблем , батьки наївно вважають , що з дорослими синами їм буде набагато простіше.
Незважаючи на спроби Валентина переконати нерозумних батьків у зворотному , молоді татуся були непохитні . Так бажане стало явним. За одну ніч дітлахи стали дорослими. І ось тут-то наші герої реально схопилися за голову. Тепер їм треба встигнути змінити ситуацію. Але Валентин поставив майже не здійсненне умова чоловікам.
Чи зможуть хлопці стати справжніми батьками й повернути своїм дітям відібране дитинство , дивіться в продовженні гучної кінофраншизи «Любов у великому місті 3 ».
У фільмі знімалися: Олексій Чадов , Володимир Зеленський , Світлана Ходченкова , Віра Брежнєва , Вілле Хаапасало , Настя Задорожна , Філіп Кіркоров , Шерон Стоун , Ігор Жижикін , Катерина Климова

: Русский
: 2013:155:00
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Рейтинг@Mail.ru