'; new _uWnd('wnd_prv',"Скриншоты",10,10,{popup:1,waitimages:300000,autosizewidth:1,hideonresize:1,autosize:1,fadetype:1,align:'center',min:0,max:0,resize:1},_picsCont); }
Головна » Відео » Комедия

Сім головних бажань

Перегляди: 1 Додав: cybulnik cybulnik 
:

7 головних бажань
Жанр: мелодрама , комедія
Країна: Росія
Новорічна драматична комедія з дрібкою чарівництва , для всієї родини повідає дивовижну історію звільненою офісної працівниці Марії , якій в подарунок від шкільного закоханого в неї одного, дістається чарівна фігурка птахи з умінням виконати будь-які сім бажань свого володаря.
З кожним витягнутим пером з хвоста незвичайної птиці , життя головної героїні фільму « 7 головних бажань» змінюється , на її думку в кращу сторону , але те , що раніше здавалося , може принести їй справжнє щастя , виявляється всього лише ілюзією. Але продовжуючи виконувати чергові свої заповітні бажання , Марія навіть не підозрює , що справжнє її щастя завжди знаходилося поряд з нею.
Новорічний проект « 7 головних бажань» має романтичний ухил , і вчить цінувати життя в люблячих оточуючих людях , більше ніж в матеріальних благах. Даний фільм має чітку , барвисту і контрастну картинку , повну різноманітних красивих ефектів. Сюжет дуже цікавий і повний несподіваних поворотів з масою здивувань і зворушливих сцен.
У фільмі знімалися: Юлія Козирєва , Антон Макарський , Ігор Петренко , Ірина Пегова , Катерина Климова , Людмила Чурсіна , Наталія Суркова , Геннадій Смирнов , Агнетта Ойеволе , Олександр Коробков
Рубрика: Комедії Мелодрами

: Русский
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Рейтинг@Mail.ru