Головна » 2014 » Серпень » 4 » Підземний монастир у Валківському районі.
22:48
Підземний монастир у Валківському районі.
Підземний монастир під Харковом стане об'єктом туризму
У Харківській області з'явиться новий об'єкт туризму - трирівневий підземний монастир в Валківському районі.

Унікальний підземний козацький монастир початку XVIII століття відкриють для туристів у Харківській області
У Валківському районі Харківської області збираються водити туристів за багаторівневим підземним козацькому монастирю початку XVIII століття.
За справедливим думку начальника Департаменту культури і туризму Харківської облдержадміністрації Олега Яцина, даний історичний пам'ятник є справді унікальним об'єктів, рівних якому немає в Україні. Завдяки його відкриттю область матиме можливість залучити більше туристів.
     «Цей монастир звели на початку XVIII століття. Ми плануємо зробити з нього одну з перлин Слобожанщини. Монастир був розкопаний «чорними археологами» ще в 1980-х роках. Потім про нього забули, і буквально кілька років тому відбулося його, як би, друге відкриття », - пояснив Олег Яцина.
Начальником Департаменту культури і туризму ХОДА вже підписано відповідне розпорядження по створенню культурного пам'ятника на місці козацького монастиря. Дану ініціативу підтримали в керівництві Валківської райдержадміністрації. Всі дії щодо окультурення пам'ятки узгоджені з харківськими археологами, які, власне, і будуть проводити розкопки археологічної пам'ятки козацької доби.
«Там буде дуже цікаво. Потрібно буде спочатку залазити неначе в нору, а потім ходити і дивитися вирізані в глині ​​напівколони, місця поховання ченців і місця для моління. Я не знаю, що б десь був такий підземний трирівневий монастир », - прокоментував начальником Департаменту культури і туризму ХОДА Олег Яцина.

Яцина зазначив, що коли монастир запрацює як об'єкт туризму, відвідувачі зможуть спуститися в нього і побачити вирізані в глині ​​напівколони, місця, де монахи жили і молилися.
Категорія: Новини | Переглядів: 690 | Додав: cybulnik | Теги: Підземний монастир | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Рейтинг@Mail.ru