[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 1 1
Форум » Наша країна Україна » Православні церковні свята » Вхід Господній в Єрусалим (Вербна неділя ) (Вхід Господній в Єрусалим (Вербна неділя ))
Вхід Господній в Єрусалим (Вербна неділя )
cybulnik Дата: Середа, 02.04.2014, 22:23 | Сообщение # 1
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 6014
Репутация: 1019
Статус: Offline
Вхід Господній в Єрусалим (Вербна неділя )
Урочистий вхід Ісуса в Єрусалим був вступом Його на шлях хресних страждань. Про цю подію розповідають у своїх Євангеліях всі чотири євангелісти - Марк , Матвій, Лука і Іоанн. У євреїв був звичай: царі і переможці в'їжджали до Єрусалиму на конях або ослах , і народ урочистими криками , з пальмовими гілками в руках зустрічав їх. Виконуючи пророцтва Старого Завіту ( Зах. 9,9 ) , Христос саме таким урочистим чином в'їжджав в Єрусалим , але не як Цар земний або переможець у війні , а як Цар , Царство Якого не від світу цього , як Переможець гріха і смерті. Це царське прославляння Христа перед Його смертю Церква згадує для свідчення , що страждання Спасителя були вільними . Вхід Господній в Єрусалим Вхід Господній в Єрусалим На Русі це свято давно називається Вербною неділею. Назва походить від того , що на це свято віруючі приходять з гілками , як правило , вербових рослин - верби , верби , верби або інших дерев , які першими розпускаються навесні , в ознаменування тих гілок , які різали іудеї , що зустрічали Ісуса в Єрусалимі.
Звичайно, на півдні використовують квіти і гілки інших дерев, як правило, пальм. У Росії, де таких дерев немає, і де перша розпускається верба, з давніх часів стали використовувати її гілки, чому і саме свято стало називатися Вербною неділею. Але справжня його назва - Вхід Господній в Єрусалим, Тиждень Квітна або Квітконосні воскресіння. У цей святковий день, незважаючи на триваючий Великий піст, дозволяється куштування рибних страв.

Джерело: http://www.calend.ru/holidays/0/0/183/


Александр Цыбульник
 
У вас Балов'; document.write(exp);
Форум » Наша країна Україна » Православні церковні свята » Вхід Господній в Єрусалим (Вербна неділя ) (Вхід Господній в Єрусалим (Вербна неділя ))
Сторінка 1 з 1 1
Пошук:

Рейтинг@Mail.ru