[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 1 1
Форум » Наша країна Україна » Православні церковні свята » День пам'яті мученика Никандра єгиптянина (День пам'яті мученика Никандра єгиптянина)
День пам'яті мученика Никандра єгиптянина
cybulnik Дата: Середа, 02.04.2014, 22:13 | Сообщение # 1
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 6014
Репутация: 1019
Статус: Offline
День пам'яті мученика Никандра єгиптянина (бл. 302 ) Святий мученик Никандр постраждав в Єгипті 28 березня
Пам'ять святого мученика Никандра святкується Православною Церквою 28 березня. Відомо , що святий мученик Никандр жив в 3 столітті і постраждав в Єгипті за часів імператора Діоклетіана , який був відомий своїми жорстокими гоніннями на християн. За покликанням Никандр був лікарем і під час гонінь відвідував ув'язнених у темницях християн , безоплатно надавав їм допомогу , приносив їжу , доглядав за хворими і немічними , а померлих хоронив . Якось він прийшов до місця , де були кинуті на поживу звірам тіла убитих мучеників- християн. Побоюючись ховати їх днем , святий Никандр дочекався ночі і під покровом темряви здійснив обряд поховання. Святий Никандр здійснював обряд з усіма пересторогами , щоб не бути схопленим язичниками , але ... був помічений якимось язичником. До Диоклетиану відразу полетів донос , і святий Никандр був негайно схоплений і підданий тортурам. Незважаючи на небачені досі катування , святий Никандр не зрікся від Христа , але , навпаки , тільки зміцнивши свою віру в Христа , мужньо і радісно зазнав всі випали страждання. Життя святого Нікандра єгиптянина обірвалася в 302 році.

Джерело: http://www.calend.ru/holidays/0/0/1910/


Александр Цыбульник
 
У вас Балов'; document.write(exp);
Форум » Наша країна Україна » Православні церковні свята » День пам'яті мученика Никандра єгиптянина (День пам'яті мученика Никандра єгиптянина)
Сторінка 1 з 1 1
Пошук:

Рейтинг@Mail.ru