[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 1 1
Форум » Наша країна Україна » Православні церковні свята » День преподобного Іоанна Касіяна Римлянина (День преподобного Іоанна Касіяна Римлянина)
День преподобного Іоанна Касіяна Римлянина
cybulnik Дата: Середа, 02.04.2014, 21:58 | Сообщение # 1
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 6014
Репутация: 1019
Статус: Offline
День преподобного Іоанна Касіяна Римлянина

Преподобний Іван Касіян Римлянин 13 березня Духовної батьківщиною святого Іоанна Касіяна Римлянина завжди був православний Схід , хоча за місцем народження та мови , на якому писав, преподобний належав Заходу . Іван прийняв чернецтво в Віфлеємської обителі , розташованої недалеко від того місця , де народився Спаситель. Після дворічного перебування в обителі в 390 році преподобний з духовним братом Германом протягом семи років подорожував по Тиваїді і Скитської пустелі , черпаючи знання і духовний досвід у численних подвижників . Повернувшись в 397 році на короткий час до Віфлеєму , духовні брати три роки трудилися в повній самоті , а потім відправилися до Константинополя , де слухали святого Іоанна Златоуста . У Константинополі преподобний Касіян прийняв сан диякона . У 405 році константинопольський клір направив преподобного до Риму до папи Інокентія I на чолі посольства - шукати захисту безвинно страждаючому святителю . У сан пресвітера преподобний Касіян був присвячений у себе на батьківщині. У Марселі він вперше в Галії влаштував два спільножитних монастирі - чоловічий і жіночий , за статутом східних обителей. На прохання єпископа аптского Кастора преподобний Касіян в 417-419 роках написав 12 книг « Про постанови кіновій » палестинських і єгипетських і 10 бесід з пустинними отцями , щоб дати співвітчизникам зразки спільножитних монастирів і познайомити їх з духом подвижництва православного Сходу. Святий Іоанн Касіян Римлянин мирно почив у 435 році.

Джерело: http://www.calend.ru/holidays/0/0/1913/


Александр Цыбульник
 
У вас Балов'; document.write(exp);
Форум » Наша країна Україна » Православні церковні свята » День преподобного Іоанна Касіяна Римлянина (День преподобного Іоанна Касіяна Римлянина)
Сторінка 1 з 1 1
Пошук:

Рейтинг@Mail.ru