[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 1 1
Форум » Наша країна Україна » Православні церковні свята » Священномученик Панкратій , єпископ Тавроменійського (Священномученик Панкратій , єпископ Тавроменійського)
Священномученик Панкратій , єпископ Тавроменійського
cybulnik Дата: Середа, 02.04.2014, 21:27 | Сообщение # 1
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 6014
Репутация: 1019
Статус: Offline
Священномученик Панкратій , єпископ Тавроменійського
22 лютого Священномученик Панкратій , єпископ Тавроменійського , народився в той час , коли Господь наш Ісус Христос жив на землі. Батьки Панкратія були родом з Антіохії. Почувши про благовістя Ісуса Христа , батько Панкратія, взявши з собою юного сина , відправився до Єрусалиму, щоб особисто бачити великого Вчителя . Його потрясли чудеса , і , коли він почув Божественне вчення , то увірував в Христа як Сина Божого. Він зблизився з учнями Господа , особливо зі святим апостолом Петром . Відтоді юнак Панкратій став відомий святому апостолу Петру. Після Вознесіння Спасителя один з апостолів прийшов в Антіохію і хрестив батьків Панкратія і весь їхній будинок . Коли батьки Панкратія померли , він , залишивши свій маєток , пішов у Понтійські гори і став жити в печері , проводячи дні в молитві і глибокому духовному роздумі . Святий апостол Петро , одного разу проходячи по тих місцях , зустрів Панкратія в Понте , взяв його з собою до Антіохії , а потім у Кілікію , де знаходився святий апостол Павло . Там святі апостоли Петро і Павло висвятили Панкратія в єпископа сицилійського міста Тавроменія . Святитель Панкратій старанно працював над християнським просвітою народу. Протягом одного місяця він побудував храм , де здійснював Богослужіння. Число віруючих швидко росло , і незабаром майже всі жителі Тавроменія і навколишніх міст прийняли християнську віру. Багато років святий Панкратій мирно управляв своєю паствою. Одного разу язичники повстали на святителя і, вибравши відповідний час , раптово напали на нього і побили камінням. Так мученицький закінчив своє життя святитель Панкратій . Мощі святителя спочивають у храмі його імені , в Римі.

Джерело: http://www.calend.ru/holidays/0/0/1861/


Александр Цыбульник
 
У вас Балов'; document.write(exp);
Форум » Наша країна Україна » Православні церковні свята » Священномученик Панкратій , єпископ Тавроменійського (Священномученик Панкратій , єпископ Тавроменійського)
Сторінка 1 з 1 1
Пошук:

Рейтинг@Mail.ru