[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 1 1
Форум » Наша країна Україна » Православні церковні свята » День преподобного Єфрема Сіріна (День преподобного Єфрема Сіріна)
День преподобного Єфрема Сіріна
cybulnik Дата: Середа, 02.04.2014, 21:11 | Сообщение # 1
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 6014
Репутация: 1019
Статус: Offline
День преподобного Єфрема Сіріна

Преподобний Єфрем Сірін 10 лютого Святий Єфрем народився в Месопотамії в місті Нізібії . Єфрем народився під час царювання Костянтина Великого і дожив до царювання Феодосія Великого . Відомо , що батьки преподобного Єфрема були праведними християнами. В юні роки святий Єфрем відрікся від світу і пішов у пустелю , де став ченцем . Він отримав від Бога дар премудрості : говорили , що з вуст його стікала благодать , подібно солодкої річці напаяти розчуленням душі всіх, хто слухав його повчання. Цей дар був предзнаменовало йому в самому ранньому віці. Коли Єфрем був ще дитиною , батьки побачили про нього наступний сон : виноградна лоза зійшла на мові хлопчика і , вирісши , наповнила гілками і кетягами всю піднебесну . Птахи небесні збиралися і їли ягоди винограду , і скільки вони з'їдали , настільки ж кількість винограду збільшувалося. Коли потім святий Єфрем подвизався на одній пустельній горі , сповнений великого розчулення і серцевого розтрощення , один з богоносних отців бачив у сні світлого , що сяяв подібно ангелам , чоловіка. Він тримав у руці списаний сувій і питав : Хто може прийняти і зберегти цей сувій ? Голос понад відповідав йому : Ніхто інший , крім Єфрема , угодника Мого . Перед явівшімся чоловіком стояв Єфрем. Він відкрив свої уста , і чоловік вклав йому в рот сувій. Преподобний Єфрем з'їв сувій , а потім незабаром після цього почав говорити і писати повчальні промови , що приводили в розчулення кожного , читати і слухати їх. Речі Єфрема в кожному слухаючому могли порушити страх Господній, і наставити на шлях покаяння . Богонатхненні книги Єфрема віщали про те ж. Преподобний отець Єфрем , проживши богоугодно багато років і привівши багатьох до спасіння , завчасно передбачив свою кончину і написав для своїх учнів повчальне заповіт. Проболів трохи , він у глибокій старості відійшов до Господа . Чесне тіло його було поховано в його обителі , що знаходилася в сирійській пустелі , в межах Едесское .

Джерело: http://www.calend.ru/holidays/0/0/1819/


Александр Цыбульник
 
У вас Балов'; document.write(exp);
Форум » Наша країна Україна » Православні церковні свята » День преподобного Єфрема Сіріна (День преподобного Єфрема Сіріна)
Сторінка 1 з 1 1
Пошук:

Рейтинг@Mail.ru