[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 1 1
Форум » Наша країна Україна » Православні церковні свята » День пам'яті святого апостола Тимофія (День пам'яті святого апостола)
День пам'яті святого апостола Тимофія
cybulnik Дата: Середа, 02.04.2014, 20:55 | Сообщение # 1
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 6014
Репутация: 1019
Статус: Offline
День пам'яті святого апостола Тимофія

Святий апостол Тимофій був звернений до Христа в 52 році 4 лютого Святий апостол Тимофій походив з лікаонських Лістри в Малій Азії. Він був звернений до Христа в 52 році святим апостолом Павлом. Коли апостоли Павло і Варнава вперше відвідали лікаонських , апостол Павло в Лістрі зцілив кульгавого від народження , і багато жителів міста увірували в Христа , серед них були і майбутній апостол , юнак Тимофій , його мати Євніка і баба Лоід . Насіння віри , посіяні апостолом Павлом в душі святого Тимофія , принесли рясні плоди. Тимофій став ревним учнем апостола , а згодом - його невідлучно супутником і співробітником у проповіді Євангелія. Апостол Павло любив святого Тимофія і називав його в Посланнях своїм улюбленим сином , з вдячністю згадуючи його вірність і відданість. Він писав Тимофію: «Ти услід за мною наукою , житії , розташуванні , вірою, , любові , терпінні , переслідуваннями та стражданнями ...». Святий апостол Тимофій Святий апостол Тимофій В 65 році апостол Павло висвятив апостола Тимофія в єпископа Ефесі Церкви , якій святий Тимофій керував 15 років. Святий апостол Павло , перебуваючи в Римі в темниці і знаючи , що йому належить мученицький подвиг , викликав до себе вірного учня і друга апостола Тимофія на останнє побачення . Святий Тимофій закінчив життя мученицьки . У Ефесі язичники робили свято на честь ідолів і носили їх по місту , супроводжуючи нечестивими обрядами та піснями. Святий єпископ Тимофій , ревнуючи про Славу Божу , намагався зупиняти і виясняти засліплених ідолопоклонством людей , проповідуючи їм істинну віру в Христа. Язичники в озлобленні кинулися на святого апостола , били його , волочили по землі і побили камінням. Мученицьку смерть за Христа святий апостол Тимофій сприйняв в 80 році. У 4 столітті святі мощі апостола Тимофія були перенесені до Царгорода і покладені в храмі Святих Апостолів . Церква вшановує святого Тимофія серед сімдесяти апостолів.

Джерело: http://www.calend.ru/holidays/0/0/2577/


Александр Цыбульник
 
У вас Балов'; document.write(exp);
Форум » Наша країна Україна » Православні церковні свята » День пам'яті святого апостола Тимофія (День пам'яті святого апостола)
Сторінка 1 з 1 1
Пошук:

Рейтинг@Mail.ru