[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 1 1
Форум » Наша країна Україна » Православні церковні свята » День преподобного Максима Сповідника (День преподобного Максима Сповідника)
День преподобного Максима Сповідника
cybulnik Дата: Середа, 02.04.2014, 20:52 | Сообщение # 1
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 6014
Репутация: 1019
Статус: Offline
День преподобного Максима Сповідника

3 лютого Ім'я святого преподобного Максима Сповідника особливо шанується в Абхазької Церкви , оскільки він разом з учнями був засланий на Кавказ і , згідно з однією з версій , преставився на території Абхазії. Преподобний Максим Сповідник жив у 7 столітті. Отримавши гарну освіту , він служив в імператора Іраклія радником. У його час з'явилася так звана монофелітська єресь. Монофелітів , з грецької , едіновольнікі . Вони вчили , що в Ісусі Христі тільки одна воля побожна , а не дві: побожна і людська , як вчить Православна Церква . Проти цієї єресі був IV Вселенський Собор . Максим Сповідник Максим Сповідник Святий Максим залишив службу при дворі , постригся в ченці і став ігуменом. У сані ігумена він з'явився ревним захисником Православ'я в боротьбі з єрессю : і словом, і писанням переконував віруючих не брати єретичного вчення. Відправившись в Рим , переконав папу Мартіна зібрати собор проти єресі. Імператор Констанс , що тримався єресі , вважав такий вчинок Максима за обурення , і його разом з Мартіном заслав на заслання в Херсонес , де святий папа помер. Святому ж Максиму довелося ще багато постраждати. За допомогою різних катувань його хотіли змусити прийняти єресь. Нарешті , відрізали йому язик і відсікли праву руку , щоб позбавити його можливості захищати істину словом і ділом, і знівеченого уклали в темницю . Тут святий поборник православ'я нудився три роки. Перед смертю Господь потішив його Своїм явищем. Помер святий Максим в 662 році.

Джерело: http://www.calend.ru/holidays/0/0/2570/


Александр Цыбульник
 
У вас Балов'; document.write(exp);
Форум » Наша країна Україна » Православні церковні свята » День преподобного Максима Сповідника (День преподобного Максима Сповідника)
Сторінка 1 з 1 1
Пошук:

Рейтинг@Mail.ru