[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 1 1
Форум » Наша країна Україна » Православні церковні свята » Введення в храм Пресвятої Богородиці (Введення в храм Пресвятої Богородиці)
Введення в храм Пресвятої Богородиці
cybulnik Дата: Субота, 04.12.2010, 00:18 | Сообщение # 1
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 6014
Репутация: 1019
Статус: Offline

4 грудня Введення в храм Пресвятої Богородиці
Один з двунадесятих свят Православної Церкви
Свято Введення (входу) в храм Пресвятої Богородиці належить до двонадесятих неперехідних свят Православної Церкви і наголошується 4 грудня за новим стилем. Підставою служить церковний переказ про те, як у трирічному віці батьки урочисто ввели в Єрусалимський храм Марію, майбутню Богоматір.
Батьки Діви Марії, праведні Іоаким і Анна, молячись про дозвіл неплодства, дали обітницю про те, що якщо народиться дитя, то присвятити його на служіння Богу. Коли Пресвятій Діві виповнилося три роки, святі батьки вирішили виконати свою обіцянку. Зібравши родичів і знайомих, одягнувши Пречисту Марію в кращий одяг, із співом священних пісень, із засвіченим свічками в руках привели її до Єрусалимського храму. Там зустрів Богоотроковицю первосвященик з безліччю священиків.
У храм вели сходи в п'ятнадцять високих ступенів. Немовля Марія, як тільки Її поставили на першу сходинку, укрепляемая силою Божою, швидко подолала інші ступені і зійшла на верхню. Потім первосвященик Захарій, по навіюванню зверху, ввів Пресвяту Діву в святе святих, куди з усіх людей тільки раз на рік входив первосвященик з очисною жертовною кров'ю. Всі присутні в храмі дивувалися незвичайній події. Праведні Іоаким і Анна, вручивши Дитя волі Отця Небесного, повернулися додому.
Марія залишалася на вихованні в храмі аж до повноліття, тобто до 15-річного віку, після чого Вона була видана заміж за немолодого вдівця теслі Йосипа.
Глибокою таємницею покрита земне життя Богородиці від дитинства до вознесіння на Небо. Сокровенна була і Її життя в Єрусалимському храмі. Але в Церковному переказі збереглися відомості про те, що під час перебування Пречистої Діви в Єрусалимському храмі вона виховувалася у товаристві благочестивих дів, старанно читала Священне Писання, займалася рукоділлям, постійно молилася і зростала в любові до Бога.


Александр Цыбульник
 
У вас Балов'; document.write(exp);
Форум » Наша країна Україна » Православні церковні свята » Введення в храм Пресвятої Богородиці (Введення в храм Пресвятої Богородиці)
Сторінка 1 з 1 1
Пошук:

Рейтинг@Mail.ru