[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 1 1
Форум » Наша країна Україна » Православні церковні свята » Ікона Божої Матері «Скоропослушниця» (Ікона Божої Матері «Скоропослушниця»)
Ікона Божої Матері «Скоропослушниця»
cybulnik Дата: Понеділок, 22.11.2010, 17:59 | Сообщение # 1
Генералиссимус
Статус: Offline

22 листопада Чудотворна ікона Божої матері, іменована «Скоропослушниця», перебуває в Дохіарському монастирі на Святій Горі Афон. Святий образ був написаний в X столітті, під час життя настоятеля обителі преподобного Неофіта.

Ікона Божої Матері «Скоропослушниця»
Через багато століть, в 1664 році, трапезарь Ніл, проходячи в нічний час із запаленою скалкою в трапезну, почув голос від образу Богородиці, що висів над дверима, який закликав його надалі не ходити там із запаленою скалкою і не коптити образ. Однак монах знехтував цим попередженням і продовжував ходити в трапезну з закіптюжений лучиною, за що був покараний сліпотою.
День і ніч молився він перед образом Матері Божої, у каятті просячи собі прощення і зцілення. Милостива Богородиця почула молитву покаявшегося ченця, сповістила йому про прощення і повернення зору, звелівши розповісти всій братії про цю милість: «З цієї пори буде називатися ця Моя ікона Скоропослушниця, тому що швидку всім, що притікає до Мене, буду надавати милість і виконання прохань» .
Через цю святу ікону «Скоропослушниці» Пресвята Богородиця і в наступні часи здійснювала багато зцілення: сліпим дарувала зір, підіймали розслаблених. Особливо відзначалися випадки зцілення від падучої і біснування. Багатьох позбавляла Богородиця від корабельної аварії, визволяла з полону.
Пресвята Матір Божа понині виконує Свою обіцянку - являє швидку допомогу і розраду всім, вдаються до Неї з вірою.
На Русі списки з чудотворної Афонської ікони «Скоропослушниця» завжди користувалися великою любов'ю і шаною. Багато хто з них прославилися чудесами.

Александр Цыбульник

У вас Балов'; document.write(exp);
Форум » Наша країна Україна » Православні церковні свята » Ікона Божої Матері «Скоропослушниця» (Ікона Божої Матері «Скоропослушниця»)
Сторінка 1 з 1 1
Пошук:

Рейтинг@Mail.ru