[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 1 1
Форум » Наша країна Україна » Тости » Тости і смс з 8 березня (поздоровлення,тости,8 березня,день жінок,привітання,смс)
Тости і смс з 8 березня
cybulnik Дата: Понеділок, 24.02.2014, 10:32 | Сообщение # 1
Генералиссимус
Статус: Offline
Тости на 8 Березня,найкращі побажання,тости жінкам до 8 березня,тости дружині день жінок 8 березня, тости бабусі до 8 березня,тости сестрі.

Нехай цей день наповниться весною,
Святковим настроєм всміхається душа,
А доля кришталевою росою
Вмивається, як квітка весняна.
Хай вітер обійме за плечі ніжно
І подарує зіроньку з небес ясну,
Щоб сонечко завжди світило вірно
Й осяяло твою чарівність і красу.

Вітальні тости на 8 Березня у віршах

Земля зітхає ледве чутно
І прокидається від сну...
І березень дарує чудо,
Розпочинаючи весну.
Це чудо-в усмішках чарівних,
У морі квітів навкруги.
Ми Вас вітаємо царівни,
Найкращі, милі, дорогі!

Тости-побажання на 8 Березня у віршах

Хай восьме Березня несе нам втіху
Коханців й щирих почуттів
Щоб ми не знали від любові лиха
І за собою спалених мостів
Хай пестять і кохають нас чоловіки
Бо того варті ми - розкішні й лагідні жінки!

Тости на 8 Березня

Квітує березень прекрасний
Для тебе в цей жіночий день.
Добра! Любові! Мрій і щастя!
Барвистих квітів і пісень!

Вам - прекрасній, незрівнянній,
Наче сонечко весняне, цей букет вітань,
Що підібраний з любов'ю.
Щастя! Радості! Здоров'я!
Здійснення бажань!
Хай не тільки в день жіночий,
Наче зорі, сяють очі, усмішка цвіте,
Бо у Вас душа прекрасна, серце золоте!

Тости на 8 Березня

Хай квіти в серцях розквітають,
І вічною буде весна.
Нехай вас голублять і щиро кохають,
А дім - хай минає біда.

Про щастя і кохання, про райдужне майбутнє
Нехай прекрасні мрії пробуджує весна!
Вона тендітна, юна, але така могутня:
П’янким повітря робить, немов ковток вина!
Вона завжди загадка і незбагненне диво,
Нехай вона дарує тобі все тепло,
Щоб ти була здорова, весела і щаслива,
Щоби в житті твоєму чудово все було!

Любі жінки, з 8 Березня!
Хай доля жіноча веселкою сяє,
А радість буденна у серці буяє.
Хай щастя і мрія, любов і надія
Завжди прикрашають літа молодії.

Тости на 8 Березня

Із святом весни, краси і любові!
Хай щастя і радість несе кожна мить,
Всього у житті хай буде доволі,
На кожному кроці завжди хай щастить!

Весна барвистим рушником
Протерла зимове віконце,
І знов пташиний лине спів,
І яскравіше світить сонце.
Неначе сніг, хай сум розтане,
Добром і ласкою зігрітий,
І біла смуга в долі стане -
На все життя, у цілім світі!

Тости-побажання на 8 Березня

Хай навкруги цвіте бузок,
Та небо буде ясним;
І щоб життя було в жінок
Щасливим і прекрасним.
Аби завжди в душі у вас
Горів вогонь кохання;
І хай у цей весняний час
Здійсняться всі бажання.

Тости на 8 Березня

Бажаємо Вам жіночого щастя! Щоб весна подарувала Вам ще більше краси, молодості, здоров`я, чудового настрою, душевної гармонії, захоплення у чоловіків і жінок, багато кохання та вільного часу для себе і сім`ї. Нехай всі мрії збуваються!

Теплий промінь березневий
Розбудив дзвінку весну.
Ароматом квітів перших
День святковий огорнув.
Він вітання наші щирі
Передасть всім дамам милим,
Щоб жили в добрі і мирі
Щоб здійснились їхні мрії,
Щоб коханими були,
Щоб у радості цвіли.

З першою краплею
З останньою завірюхою
Зі святом юної Весни!
Вас ми вітаємо
Сердечно бажаємо:
Щастя, здоров'я
Удачі, краси!

Тости на 8 Березня

Чоловікам завжди важко знайти для жінок потрібні слова і потрібні суми. Вип'ємо за те, щоб для наших жінок у нас завжди знаходилися і потрібні слова, і потрібні суми.

Посміхніться! Тане сніг,
Щастя падає до ніг,
Нині Ваш весняний день
Квітів, сонця і пісень!
Хай теплом зігріє він
Дружби радісні хвилини,
Принесе як дар любов,
Посміхайтесь знов і знов!

Тости на 8 Березня

Якщо про жінку говорить весь світ, то це означає, що вона кінозірка. Якщо про жінку говорить вся країна, то це означає, що вона президент. Якщо про жінку говорить все місто, то це означає, що вона солістка місцевого ансамблю. Якщо про жінку говорить вся вулиця, то це означає, що вона повія.
Так вип’ємо ж за жінок, про яких говорять віршами їх кохані!

Тости на 8 Березня у віршах

Десь у лісі серед трав
Зайчик пролісків нарвав,
Цілу ніч ішов він пішки,
Аж до ран натер він ніжки.
В двері лапкою шкребе,
З 8 Березня тебе!

Джерело матеріалу http://cardsplus.com.ua/

Тости на 8 березня

Юний чернець проходив повз будинок вдови, яка обманом закликала його до себе і замкнула.
"Я не випущу тебе до тих пір, - сказала вона йому, - поки ти не виконаєш одне з трьох моїх бажань: або вип'єш вина, або проведеш зі мною ніч, або вб'єш мою козу". Але чернець не міг пити вина, не міг доторкнутися до жінки і, тим більше, не міг зазіхнути на чиєсь життя. Але треба було вибирати. Він подумав, що випити вина - найменший гріх. Але коли він випив вино, він згрішив з жінкою, а потім убив її козу.
Так давайте вип'ємо за виконання всіх бажань жінки!

Тости на 8 березня

Як сказав великий Гете, "та хіба любов має що-небудь спільне з розумом! У молодій жінці ми любимо зовсім інше. Ми любимо в ній красу, юність, запал, довірливість, характер, її помилки, її капризи і бог знає ще скільки речей ! " Давайте ж вип'ємо за все, що ми любимо в жінках!

Тости на 8 березня

Я пропоную випити за наших жінок і за вино. Між двома цими витворами природи є певна схожість.
- По-перше, вони кружать голову;
- По-друге, примушують робити необачні кроки;
- По-третє, хороше вино і хороші жінки цінуються дорого;
- По-четверте, і жінки, і вино схильні до бродіння.
Повторюю: за жінок і за вино!

Тости на 8 березня

Жив-був старий зі сварливою старою біля самого синього моря. Кожен ранок ходив і закидав свій риболовну сітку у море, поки не виловив золоту рибку. Три рази ходив старий на берег моря просити виконати три бажання своєї старої. Закінчилося все тим, що всього позбулася стара через свої дуже сильно завищених запити.
Пішов старий вчетверте на берег моря, кинув свій риболовну сітку у море, а сам з горя взяв та й втопився!
Так вип'ємо за те, щоб жінки задовольнялися малим, щоб не втратити все!

Тости на 8 березня

Дорогі Жінки ми прекрасні! Кожна з нас - справжня королева краси. Це дійсно так. Вага, зріст, вік, об'єм грудей, талії і стегон не має значення. Прошу, повір в себе, в свою силу і чарівність! Неважливо, який образ ти бачиш у дзеркалі сьогодні, пам'ятай: він відображає в першу чергу твої думки і ставлення до себе. Справжня краса різноманітна і невловима, вона постійно в русі. По суті, скільки на Землі людей, стільки і канонів краси. Тому якими б зовнішніми даними ти не володіла, будь упевнена: твоя унікальна, обов'язково знайде своїх прихильників та шанувальників. Для цього потрібно всього лише полюбити себе! Шановні жінки, любимо себе і навколишній світ навколо нас! З святом 8 Березня всіх! Будьмо!

Тости на 8 березня

Було це в одній тропічній країні. Дочка поскаржилася матері, що чоловік зраджує їй. І мати сказала: "Це можна виправити. Принеси мені дві-три волосини, але не прості, а вирви їх з тигрячих вусів!" "Що ти, мамо!" - Злякалася донька. "А ти спробуй, ти - жінка, все повинна вміти!" Задумалась донька. Потім зарізала барана і з шматком м'яса пішла в ліс. Сіла в засідку - чекає. З'явився тигр і, розлючений, кинувся до неї. Вона кинула м'ясо і втекла. На другий день вона знову прийшла, і знову тигр кинувся до неї. Вона кинула м'ясо, але не втекла, а дивилася, як він їсть. На третій день, побачивши її з м'ясом, тигр радісно забив хвостом, схоже, що він чекав жінку. І вона прямо з долоні стала годувати його. На четвертий день тигр радісний підбіг до жінки і, з'ївши шматок баранини, поклав голову їй на коліна. Блаженно задрімав тигр. І в цю хвилину жінка висмикнула три волосини і принесла матері додому. "Ну от, - сказала та, - ти приборкала такого хижого звіра, як тигр. Тепер іди і приборкати чоловіка або ласкою, або хитрістю - як зумієш. Запам'ятай: у кожному чоловікові є тигр."
Отже, пропоную тост за жінок, в яких є і лагідність, і терплячість, і мужність, і щоб на милість їм здавалися тигри, що дрімають в нас - чоловіків!

Тости на 8 березня

Кожен чоловік відчуває справжню міру своєї цінності, перш за все завдяки жінці. Але жінки не тільки здатні оцінити, вони допомагають чоловікам стати тими, ким вони мають бути, і зайняти в житті гідне місце. Поки ви поруч з нами, дорогі жінки, поки ви любите нас, ми - на коні. Бажаємо вам молодості, здоров'я, терпіння і любові! Будьмо!

Тости на 8 березня

Найщиріші, найніжніші, найтепліші і сердечні поздоровлення до свята 8 березня! Нехай сьогодні не буде у вас прикростей, образ, переживань. Збудуться всі маленькі і великі мрії. Всі проблеми вирішаться як би раптом, ніби ненароком. А якщо все це буде - ну, хоч трохи, хоч зовсім небагато - значить, це весна, значить, це березень. Значить, це в ваше свято відбуваються чудеса. І нехай так буде завжди! І нехай життя ваше буде як свято! Щастя вам і здоров'я! Вип’ємо за Вас!

Тости на 8 березня

Дорогі жінки! У цей святковий день прийміть наші щирі вітання та слова подяки за те, що ви є. Жінка безцінна. Високе призначення дано їй на землі. Вона - турботлива мати, любляча дружина, берегиня сімейного вогнища. Вона несе у світ життя, любов і красу. Вона ростить дітей, зігріває любов'ю і турботою чоловіків. Будьте завжди щасливі, дорогі наші, улюблені і прекрасні!

Тости на 8 березня

Одного разу в одній компанії стали обговорювати, кому можна більше довіряти в справах: чоловікам чи жінкам. Один заявив:
- Я можу сперечатися з ким завгодно, що немає на світі жодної жінки, яка могла б тримати що-небудь у таємниці.
Одна жінка заперечила:
- Я ось уже кілька років зберігаю одну важливу таємницю. Я зберігаю в таємниці свій вік з двадцяти шести років.
- Все одно ви як-небудь промовитесь, - заперечив її сусід.
- Не думаю, - переконано сказала вона, - якщо жінка могла зберігати таємницю дванадцять років, вона може зберігати її все життя.
Так вип'ємо ж за жінок, які вміють зберігати свої і чужі таємниці!

Тости на 8 березня

Молода дівчина гуляла по лісу. Раптово назустріч їй вискочив розлючений лев. Дівчина злякалася, зупинилась. Лев вирішив стрибнути і з'їсти беззахисну дівчину. Але в останній момент дівчина зняла свій плащ, під яким нічого, крім прекрасного тіла, не було. Лев впав на черево, поповз і почав тикатися носом в коліна дівчини. Так вип'ємо ж за ту силу жінок, яка може приборкати розлюченого лева!

Тости на 8 березня

Я чув про одну чоловіка, який залишався все життя неодруженим, бо шукав досконалу жінку.
Коли йому було 70, його запитали:
"Ви багато подорожували. З Кабула в Катманду, з Катманду в Гоа, з Гоа в Пуну. Чи знайшли ви досконалу жінку?"
Він став дуже сумним і сказав:
"Так, лише одного разу я зустрів досконалу жінку".
Запитувач сказав:
"І що сталося? Чому ви не одружилися?"
Він знову став сумним і відповів:
"А що робити? Вона шукала досконалого чоловіка".
Так вип'ємо ж за тих, кого ми знайшли, і тих, хто знайшов нас, - за наших жінок!

Тости на 8 березня

На Таїті з 365 днів у році 350 сонячних. Чому? Тому, що таїтянка спекотні, як Африка, пристрасні, як Сахара, і своїм темпераментом зігрівають повітря.
За дружин, які забезпечують хорошу погоду в родині!

Тости на 8 березня

Чоловік і дружина, перебуваючи в Луврі, зацікавилися статуєю Венери Мілоської. Після уважного перегляду богині краси чоловік сказав:
- Мила, Венера Мілоська дуже схожа на тебе.
- Нарешті, милий - відповідає дружина - ти зрозумів, що мені нічого взути і надіти!
Жінки, присутні тут, абсолютно всі нагадують нам Венеру Мілоську, а відрізняються від неї тільки красивими нарядами.
За наших красунь!

Тости на 8 березня

Кажуть, що як би погано чоловіки не думали про жінок, будь-яка жінка думає про чоловіків ще гірше.
П'ю за жінок, які вирішують, не дивлячись на це, все ж пов'язати свою долю з нами!

Тости на 8 березня

По вагону біжить схвильований чоловік, заглядає у кожне купе:
- Чи немає у вас коньяку?
Будь ласка, терміново: жінці в сусідньому купе погано! ..
Нарешті, хтось простягає йому пляшку.
Чоловік миттєво її відкриває і робить великий ковток:
- Ну, слава Богу, трохи полегшало! ..
Мені завжди стає погано, якщо я бачу жінку в непритомності ...
A мені теж завжди не по собі, навіть якщо жінці просто сумно.
А деякі пані, як я бачу, перебувають в печалі, тому пропоную терміново випити за них! ..
І мені відразу полегшає!

Тости на 8 березня

Якщо ви не знаєте, як зробити правильний вибір, обов'язково зверніться за порадою до дружини. Вислухайте її поради і зробіть все навпаки. Тоді точно не помилитеся.
За жінок, завдяки яким, ми приймаємо правильні рішення!

Тости на 8 березня

Дві трояндочки довго брели по пустелі і, знемагаючи від спеки, нарешті, дісталися до оазису з прохолодою і струмком.
- О, струмок! Дозволь нам напитися! - Прошепотіли трояндочки.
- Hу що ж, - сказав струмок. - Та з вас, яка дозволить мені насолодитися її тілом, буде купатися в моїх водах, скільки забажає!
Перша трояндочка відкинула пропозицію струмка і засохла під палючими променями сонця. А друга трояндочка не стала випробовувати долю і віддалася струмку. Hапившись вона розцвіла і стала ще краща ...
Так вип'ємо за тих, хто п'є, дає і розквітає!

Тости на 8 березня

Як ми дізнаємося про настання весни: по первоцвіту, по сонячним дням, по дзюркотливим струмочкам? Ні, ні і ще раз ні. Природа в першу чергу пробуджує життєві сили в жінках. У них стають пустотливі очі, на щоках з'являється рум'янець, вони красуються в коротких спідницях ... Тому вип'ємо за весняних жінок!

Тости на 8 березня

- Урхо, ти мене любиш?
- Я б сказав ...
- Як по-твоєму, я гарна?
- Можна не сумніватися ...
- І очі мої тобі подобаються?
- Hу, загалом ...
- А мій рот, він схожий на рожевий бутончик?
- Десь, звичайно ...
- А фігура у мене божественна?
- Зрозуміло ...
- О, Урхо, ти так гарно говориш, скажи мені ще що-небудь!
Так вип'ємо ж за жіночу уяву, яка сама договорить потрібні слова в той момент, коли не вистачає чоловічого красномовства.

Тости на 8 березня

Розумна жінка ніколи не доб'ється розумом того, чого може домогтися красуня тільки своєю красою.
Вип'ємо ж за красивих жінок, які всього в житті добиваються своїм розумом!

Тости на 8 березня

Сперечалися якось вітер, дощ і сонце: хто зможе роздягнути дівчину. Вітер став дути щосили, здув майже весь одяг - залишилися тільки спідниця і нижня білизна. Тоді дощ став заливати дівчину потоками води, але та тільки зняла спідницю, і залишилася тільки в білизні. Тоді вийшло сонце і стало гріти дівчину, і вона купалася в теплих сонячних променях. Але сонце гріло і гріло, і поступово вона зняла з себе все. Так вип'ємо ж за тепле ставлення до дівчат!

Тости на 8 березня

Є жінки, яких всі люблять, але ніхто не закохується.
Є жінки, яких ніхто не любить, але всі закохуються.
Справжнє жіноче щастя буває в тому випадку, коли її люблять всі, але закоханий лише один.
За жіноче щастя!

Тости на 8 березня

Різні жінки викликають різні почуття.
Справжні жінки завжди викликають одні й ті ж почуття.
За справжніх жінок!

Тости на 8 березня

Бог створив Єву з ребра Адама. Правда, за деякими відомостями, Адам підгледів і теж почав створювати зі своїх ребер одну жінку за іншою, поки Бог не вигнав його з раю за прихильність до багатоженства. Як бачите, чоловіки навіть ребер своїх не шкодують для вас. У цей день нам, чоловікам, особливо хочеться сказати, що ми вас любимо, цінуємо, схиляємося і вам належать не тільки наші ребра, а й наші серця. Осушимо келихи за щастя жінок і за їх у відповідну любов!

Тости на 8 березня

Жили в одній сім'ї дві дівчини і одна стара жінка. - Ми скоро заміж вийдемо, - говорили дівчата, - нам прибиратись в будинку ні до чого. - А я скоро помру, - каже стара, - мені нічого на треба. І дівчата заміж не вийшли, і стара не померла. Так жили вони, голодні та брудні. Так вип'ємо ж за хороших господинь!

Тости на 8 березня

Сказали добрі люди одній жінці:
- Ти чоловікові не зраджуй. Якщо тут тобі зійде, на тому світі спитається.
- Мій чоловік на цьому світі нічого не знає, а вже на тому й поготів не дізнається! - Відповіла невірна дружина.
Я пропоную випити за вірність і на цьому світі, і на тому!

Тости на 8 березня

На побаченні чоловік філософського складу сказав жінці: "Мені не потрібен поцілунок, мені потрібно знати ваше ставлення до нього". "А мене взагалі не цікавить базікання навколо поцілунку, - фиркнула жінка. - Мені потрібен сам поцілунок! І тільки!"
Пропоную тост за практичних жінок!

Тости на 8 березня

Милі жінки! Бажаю вам світлого прекрасного свята, море квітів та посмішок. Ніколи не втрачайте бажання подобатися, бути цікавими і привабливими і хай у вас на це завжди бракує часу! Бажаю вам мужності залишатися жіночними в наш непростий час. Нехай у кожній з вас буде турботлива, вірна рука, на яку можна спертися. Будьте терплячі, вмійте любити, прощати і не втрачайте надій!

Тости на 8 березня

Найщиріші, найніжніші, найтепліші і сердечні поздоровлення до свята 8 березня! Нехай сьогодні не буде у вас прикростей, образ, переживань. Збудуться всі маленькі і великі мрії. Всі проблеми вирішаться як би раптом, ніби ненароком. А якщо все це буде - ну, хоч трохи, хоч зовсім небагато - значить, це весна, значить, це березень. І нехай так буде завжди! І нехай життя ваше буде як свято! Щастя вам і здоров'я! Будьмо!
Тости на 8 березня

У молодості чоловіки мріють про спекотних жінок, таємничих незнайомок, дам серця, а коли одружуються, думають: "Господи, ну чому вона суп не вміє варити?"
За домашніх господинь.

Тости на 8 березня

Кожен раз, коли син питав у матері, скільки їй років, вона відповідала, що вісімнадцять. А тим часом, синові самому виповнилося вже вісімнадцять років. Ось одного разу, він запитав у матері про її вік. І коли вона відповіла, що двадцять, син їй сказав: "Матінка, почекай трохи, ось виповниться мені двадцять і будемо разом рости" ...
Вип'ємо за наших прекрасних жінок, які ніколи не старіють!

Тости на 8 березня

Кажуть, що якщо заміжня жінка не носить обручки, а також сережки, брошки, кулони, браслети і намисто, виходить, вона вийшла заміж тільки по любові!
Піднімемо келихи за щиру любов!

Тости на 8 березня

8 Березня. Всі дарують жінкам букети квітів, прекрасні подарунки, кажуть ласкаві слова, вимовляють тости. Але ... все-таки до кінця не розуміють їх. Не розуміють про що говорять ... Бо, як відомо, горизонтально розташована цифра "8" - знак нескінченності ... А тому в цей день необхідно випити за нескінченність розуміння і нерозуміння між чоловіком і жінкою! За цю прірву, яка так ... з'єднує!

Тости на 8 березня

8 березня - день, коли жінка почуває себе жінкою, а чоловік - чоловіком. Давайте ж вип'ємо, щоб це відчуття не покидало нас і в інші дні року!
Тости на 8 березня жінкам

У одного шаха була прекрасна колекція перлин, зібраних зі всього світла. А ще у нього в золотій клітці була дуже красива жар-птиця. І ось одного разу хтось забув закрити клітку, і жар-птиця вилетіла, захопивши в дзьобі колекцією перлин. Вона полетіла до сонця, але сонце обпалило їй крила, і птах, падаючи, впустив скриньку. Він розкрився, і перлини розсипалися по всьому світу. Так вип'ємо ж за перлини, які зібралися за цим столом!
Дорогі  жінки! У цей святковий день прийміть наші щирі вітання та слова подяки за те, що ви є.  Жінка безцінна. Високе призначення дано їй на землі. Вона - турботлива мати, любляча дружина, берегиня сімейного вогнища. Вона несе у світ життя, любов і красу. Вона ростить дітей, зігріває любов'ю і турботою чоловіків. Будьте завжди щасливі, дорогі наші, улюблені і прекрасні!

Чи знаєте ви, чому жінки постійно зменшують собі вік? Тому, що вони викреслюють зі свого життя марні дні і роки, які проходять без любові.
Так вип'ємо за вас милі жінки, за ваше життя з користю!

Чоловіки в присутності жінки завжди намагаються перевершити один одного в дотепності. Я теж міг би блиснути красномовством, але не буду. Бо жінки - незбагненний народ, і нерідко вони дарують свої посмішки не переможцю, а переможеному. А знаєте чому?
Східна мудрість говорить:
"Хочеш дізнатися блиск сталі - потри її об брусок;
хочеш дізнатися силу коня - навантаж його;
хочеш дізнатися розум чоловіка - прислухайся до його промов;
хочеш осягнути серце жінки - ніколи не збагнеш!"
Давайте проголосимо тост за здоров'я і щастя незбагненних прекрасних жінок!

Чим більше робиш подарунків жінці, тим вона стає дорожче. Пропоную тост за вас, дорогі жінки! Будьте для нас ще дорожчими, і ми з часом станемо власниками незліченних багатств!

Із щоденника однієї пані, яка здійснила подорож через Атлантику на кораблі:
"Понеділок. Сьогодні я обідала з капітаном за одним столом.
Вівторок. Весь ранок провела на капітанському містку.
Середа. Сьогодні капітан зробив мені непристойну пропозицію.
Четвер. Капітан погрожує, що потопить корабель, якщо я не прийму його пропозицію.
П'ятниця. Я щаслива. Сьогодні вночі я врятувала 500 людських життів".
Так вип'ємо за наших рятівниць! За жінок!

Милі жінки! Бажаю вам світлого прекрасного свята, море квітів та посмішок. Ніколи не втрачайте бажання подобатися, бути цікавими і привабливими і хай у вас на це завжди бракує часу! Бажаю вам мужності залишатися жіночними в наш непростий час. Нехай у кожній з вас буде турботлива, вірна рука, на яку можна спертися. Будьте терплячі, вмійте любити, прощати і не втрачайте надій!

"Жінка - велике слово. У ній чистота дівчини, в ній самовідданість подруги, в ній подвиг матері", - писав М. Некрасов.
Так вип'ємо ж за наших дорогих улюблених жінок!

Якщо про жінку говорить весь світ, то це означає, що вона кінозірка
Якщо про жінку говорить вся країна, то це означає, що вона президент.
Якщо про жінку говорить все місто, то це означає, що вона солістка місцевого ансамблю.
Якщо про жінку говорить вся вулиця, то це означає, що вона повія.
Так вип'ємо ж за жінок, про яких говорять віршами їхні кохані!

Бог створив жінок Індії працьовитими, жінок Африки - пристрасними, жінок Франції - пікантними, жінок Німеччини - господарськими, жінок Америки - діловими. І всі ці якості з'єднуються в наших жінках! За наших жінок!

Один чоловік опинився на острові амазонок ... Жінки по-черзі користувалися ним, а коли сили його вичерпалися, вирішили убити його.
- Говори, чоловік, своє останнє бажання!
- Нехай уб’є сама негарна з вас!
І чоловік залишився живий.
Так вип'ємо за гарних жінок, що продовжують нам життя!

Чого тільки не робить з нами весна! Ось сиджу за столом я, а жінки навколо такі гарні, такі гарні, що в пору закохатися. За чарівну весну і прекрасних жінок!

Джеку Лондону, про героїв творів якого ніколи не скажеш, що вони не справжні чоловіки, належать, між іншим, і такі слова: "Історія чоловіка - це історія його кохання до жінки. Бо жінка прекрасна в очах чоловіка". Я пропоную підняти келихи за наших прекрасних жінок, натхненниць і двигунів прогресу.

Одного разу до Бога з'явився чоловік і попросив створити йому жінку, щоб взяти її за дружину. Бог узяв трохи сонячного світла, замислене місячне сяйво, стрункість сарни, лагідність голуба, красу білосніжного лебедя, подих вітру, легкість пуху, додав балакучість сороки, спів солов'я, потоки дощу, жахи грому і блискавки. Все змішав, і з цієї суміші вийшла прекрасна жінка. Бог вдихнув у неї життя, віддав чоловікові:
- Бери і мучся!
Так вип'ємо ж за цю прекрасну суміш! За жінку!

Хоча про вік жінок говорити не прийнято, і це означає, що жінка - це сама музика. Кажуть, що самі жінки розрізняють сім віків: дитина, дівчинка, дівчина, молода жінка, молода жінка, молода жінка, молода жінка. Я готовий прикластися до чарчини за вічно молодих і привабливих жінок!

Французи кажуть: «Гарна жінка - це жінка, яка має чоловіка і коханця.
Погана жінка - це та, в якій є тільки один коханець.
Занепала жінка - це та, в якої немає нікого.
Самотня жінка - це та, в якій є тільки один чоловік ».
За самотніх жінок!

П'єр Огюстен Бомарше: "Природа сказала жінці: будь прекрасною, якщо можеш, мудрою, якщо хочеш, але розсудливою ти повинна бути неодмінно".
Я пропоную підняти келихи за наших прекрасних, мудрих і розважливих жінок!

Дівчина каже священику:
- Святий отець, я грішна. По кілька разів на день дивлюся на себе в дзеркало і, бачу, що я ... красива!
- Дитя моє, це не гріх. Це всього лише помилка!
Сьогодні тут зібралися такі жінки, які, звичайно ж, знаходять себе красивими. І це не гріх і не помилка! Це чиста правда!
Давайте вип'ємо за наших красивих жінок!

Нам цілком очевидно, що без неба, без сонця, без води, без природи світ не міг би існувати. Ось так само і ми, чоловіки, не можемо існувати без дорогих наших жінок, які вміють розділити нашу печаль, втішити добрим словом і дати ділову пораду.
Так вип'ємо ж за прекрасних жінок - наших подруг і соратниць!

Якщо жінка йде по вулиці з гордо піднятою головою, значить, у неї є чоловік. Якщо жінка йде по вулиці і посміхається, значить у неї буде чоловік.
Так вип'ємо за жінку, яка посміхається з гордо піднятою головою!

Все найкраще і найгірше в моєму житті від жінок. А що є ще в житті, окрім доброго і поганого? Так давайте вип'ємо за жінок, що дарують і радість, і печаль і саме життя!
Перші квіти - крихкі і ніжні, ростуть з-під холодного снігу ... Не зима, не весна - початок березня. Жінка - ніжна і тендітна, але така ж сильна, як квітка в своєму прагненні до сонця ... Не зима, не весна - початок життя! Так давайте вип'ємо за ці ніжні, тендітні і такі сильні квіти! За наших дорогих жінок!

Тости на 8 березня мамі

З 8 березня тебе мама! Ти сама головна жінка в моєму житті! Ти початок всіх початків, початок усього цього світу для мене! Без тебе б я не зробив свій перший подих, не зміг би почути спів птахів, милуватися веселкою і відчувати аромат квітів! Тому мені дуже приємно підняти цей келих, побажати тобі всього самого найкращого і цілий океан любові на додачу, і сказати спасибі за все, що ти для мене зробила!

Тости на 8 березня мамі

Дорога мамо! Ти віддавала себе нам без залишку! Твоя любов до цих пір гріє нас! Як ти піклуєшся про нас, ніхто не зможе піклуватися! Тому в свято – 8 Березня я піднімаю келих за тебе і хочу побажати залишатися весь час такою як ти є: молодою, красивою, люблячою і коханою!

Тости на 8 березня мамі

Одну мудру людини запитали:
- Що б ти сказав, якби зустрів розумну, добру й уважну жінку? Мудрець відповів:
- Я б сказав, доброго дня ... мама!
В цей святковий день, 8 Березня, пропоную випити за розумну, добру і уважну жінку за мою маму!

Тости на 8 березня мамі

Мама, ти наша найулюбленіша і дорога жінка на світі! І сьогодні, в міжнародний жіночий день, мені дуже хочеться сказати тобі тост! Тост за твою красу, якою ти нас обдаровуєш, за твій гострий розум, яким ти нам допомагаєш, ну і звичайно, за твоє велике і любляче серце!

Тости на 8 березня мамі

Дорога матусю, кажуть що поки у людини є живі батьки, він ще дитина!
Мамочка, я хочу побажати, щоб ми залишалися дітьми ще багато, багато років!
Здоров'я, здоров'я і ще раз здоров'я! За тебе, мамуля!!!
Тости на 8 березня мамі

Дорога мама, колись давно ти народила нас на світ, і тим самим дозволила побачити всю його красу! І сьогодні в міжнародний жіночий день ми п'ємо за тебе, і говоримо тобі спасибі за все, що ти зробила для нас в цьому житті, твій внесок не можна не оцінити! І хай у тебе в майбутньому році все буде добре, і ти будеш радувати нас, а ми тебе!

Тости на 8 березня мамі

У англійця є дружина і коханка, але англієць, як справжній джентльмен, любить тільки дружину. У американця є дружина і коханка, але американець любить коханку. У француза є дружина і коханка, і француз любить обох. В українця є дружина і коханка, а українець любить випити. І у єврея є дружина і коханка, але єврей любить маму.
Так вип'ємо ж за мою маму, яку я так люблю!
Тости на 8 березня бабусі

У нашому будинку живе чарівниця. Не вірите? Посудіть самі: звідки, як не за велінням чарівної палички, беруться ці казкові пиріжки, тортики і печива? А хто, якщо не фея, готує такий смачний борщь і котлетки? А хто ще може все в світі встигати: водити онуків до школи, в'язати чудові тепленькі носочки і мирно дрімати біля телевізора? А хто вміє так солодко розповідати казки?
Ні, таке під силу лише добрій чарівниці – любимій бабусі! З 8 березня тебе бабуся! Так давайте ж вип'ємо за її здоров'я!

Давайте вип'ємо за мою любиму бабусю, бо тільки вона знає який шарфик мені потрібно сьогодні одягти, щоб не замерзнути і не захворіти. З 8 березня тебе бабуся!

Колись у давнину, мудрі люди наказали нащадкам слухатися батька і любити матір! А потім, подумавши, додали: і поважати бабусю! І я з ними згідний! Адже саме до бабусь ми їздили влітку, саме бабусине варення найсолодше, саме бабусі люблять онуків, як рідних дітей! І сьогодні 8 Березня я піднімаю келих за чудову людину, мою бабусю, з побажаннями довгих років життя, міцного здоров'я і гарного настрою! Вип'ємо за це!

Якщо жінка гарна, сповнена сил і здоров'я, але не хоче більше мати дітей, це означає, їй не потрібні більше діти, їй потрібні онуки. Вип'ємо за бабусю, яка потрібна і дітям і онукам! З 8 Березня тебе бабуся.

Мила бабуся ... Від усієї душі вітаю тебе з 8 березня, цілую і бажаю радості душевної і здоров'я ... Щоб я, як можна довше, пригощався твоїми чудовими млинцями з варенням. І ще, бабуся, дякую тобі за твою доброту і турботу, за твої колискові пісні, що ти співала мені в дитинстві. З 8 березня, бабуся! Будьмо!

Тости на 8 березня сестрі

Щасливий той, хто має братів і сестер. І подвійно щасливий той, хто це розуміє.
Я щаслива вдвічі! Сестричка, я люблю тебе так сильно, що навертаються сльози від невимовність цього почуття! Я дякую Богові за те, що ти в мене є. Без тебе я ніколи б не стала такою, яка я зараз!
І в цей святковий день, 8 березня, я піднімаю свій келих за тебе! Давай вип'ємо за те, щоб ми завжди з тобою крокували рука об руку і ніколи не втрачали один одного!

В цей чудове свято – 8 березня, мила моя сестричка, я хочу випити за тебе! Скільки ніжності, радості і любові, ти подарувала мені! Напевно, немає таких слів на землі, щоб висловити щастя від того, що ти є у мене! Нехай твій життєвий шлях осяє удача і величезна насолода!

Сьогодні, 8 березня, я хочу підняти келих за свою сестричку. Сестра - це одночасно і споріднена душа, і подруга. Тому сестра дуже часто стає найближчою людиною, вона зрозуміє і не засудить, їй можна розповісти будь який секрет, вона підтримає і розвеселить. Ти чудова дівчина! Я хочу, щоб у тебе в житті все вийшло, всі бажання справдилися, а цілі були досягнуті. Твоя сила в твоїй чарівності. І ці слова підходять тобі якнайкраще: «Чарівність - це спосіб отримати відповідь« так », не задаючи питання.

Я пропоную тост за те, щоб відчуття свята не покидало тебе улюблена сестричка і в інші дні року, і щоб ти завжди відчувала себе коханою і шанованою, а я як твій брат, буду завжди намагатися допомагати тобі всім, чим зможу. За тебе моя сестричка!

Тости на 8 березня дружині

Дорога моя дружина! Я хочу випити за те, що ти кохана є у мене, а я улюблений - у тебе. Ми розуміємо, один одного з пів слова, як розуміють один одного білі лебеді на прекрасному березі річки. Ти для мене будеш завжди коханої, неповторною і завжди бажаною в цілому світі. За тебе моя кохана дружина!

Далеко в горах, на самому піку висоти жив був древній-древній горець. Був він настільки древнім, що покоління змінювали інші покоління, а він все жив і жив. Секрет того був один: у нього були прекрасні і поступливі дружини.
Так вип'ємо ж за те, щоб і нас життя не повело стороною від тієї єдиної дружини, завдяки якій ми зможемо зберегти свої нерви, бути вічно молодими і жити нескінченно довго!

Кожен чоловік відчуває справжню міру своєї цінності, перш за все завдяки жінці. Але жінки не тільки здатні оцінити, вони допомагають чоловікам стати тими, ким вони мають бути, і зайняти в житті гідне місце. Поки ви поруч з нами, дорогі жінки, поки ви любите нас, ми - на коні. Бажаємо вам молодості, здоров'я, терпіння і любові!

У народі кажуть: "Якщо хочеш прийняти правильне рішення, порадься з дружиною і зроби навпаки". Я п'ю за наших дружин, що дають нам можливість у складній ситуації знаходити правильне рішення.

А також читайте далі:
Анекдоти про 8 березня
Цікаві картинки про 8 березня

Джерело матеріалу http://privitay.com.ua/

Джерело матеріалу із сайтів
privitay.com.ua
cardsplus.com.ua

Александр Цыбульник

У вас Балов'; document.write(exp);
cybulnik Дата: Понеділок, 24.02.2014, 10:33 | Сообщение # 2
Генералиссимус
Тости на 8 Березня

Зі святом весни вітаємо,
Щастя й успіхів бажаємо
Щоб тільки добро у житті велося
Хай збудеться все, що ще не збулося!

Нехай тендітні пахощі троянд
Навіють щастя, ніжність і кохання,
Хай здійснює бажання зорепад
І втілює у дійсність сподівання!
Хай Вам вдається все - вдень і вночі,
Хай очі посміхаються натхненно,
І смак життя, і молодість душі
Нехай для Вас тривають нескінченно!

Поети Вам присвячують сонети,
Чоловіки дарують Вам букети.
Кохані, любі, чарівні жінки,
Ви наші музи, витоки натхнення.
Про Вас всі наші мрії потаємні.
Зі святом Вас, найкращі квіточки!

Тости на 8 Березня

Все саме гарне і найгірше в моєму житті від жінок. А що є ще в житті, окрім доброго і поганого? Так давайте вип’ємо за жінок, які дарують радість і печаль і саме життя!

Тости на 8 Березня

Весна дарує прозору даль
Рожеві мрії, роси світанкові,
Нехай тебе минають смуток і печаль,
Відкритим буде серце для любові.

Тости на 8 Березня у віршах

В цей святковий день весняний,
Тобі найкращій, незрівнянній,
Шлю сонячні вітання
І найкращі побажання.
Хай всміхаються троянди,
Хай тюльпани шлють уклін,
Хай освячує кохання
Птахів щебіт передзвін.

Прийми від мене привітання
У цей прекрасний день весни:
І усі найкращі побажання,
Щоби здійснилися вони.
Як перша квітка, будь красива
І будь весела, як весна.
Усе життя живи щасливо,
Кохана будь, й кохай сама!

Хай пролісок перший дарує вам ніжність,
А сонце весняне дарує тепло
У березні вітер несе хай надію
І щастя, і радість, і тільки добро!

Тости на 8 Березня

Якщо жінка йде по вулиці з гордо піднятою головою, значить, у неї є чоловік. Якщо жінка йде по вулиці і посміхається, значить, у неї будe чоловік. Тож вип'ємо за жінку, яка посміхається з високо піднятою головою!

Дорогі жінки, дівчата!
Наші рідні і красиві!
Кращого немає свята,
Аніж те, що прийшло нині!
То ж лишайтесь завжди милі,
Ніжні, щирі, чарівні,
І розумні, і вродливі,
І веселі, і прості!

Вітальні тости на 8 Березня

Кажуть: без верби і калини – нема України. Як нема її без мелодійної пісні, якої вчить свою дитину ненька, без материнської щирої ласки, яка так властива жінкам-українкам, без маленьких чарівних україночок, які символізують красу всього українського жіноцтва, бо ж щічки у них - калинові, вуста – малинові, а коси – від вербиченьки – ніжно кучеряві. Всіх-всіх україночок з 8 Березня!

Тости на 8 Березня

Хай зігрівають душу вам красою
Весни тендітні пелюстки,
І розливаються джерельною водою
Кохання й щастя гомінкі струмки.

До Вас посміхається ранок весняний
Даруючи чистих небес голубінь.
Ви завжди прекрасні, кохані, жадані,
Серця зігріває Ваш погляд ясний.
Нехай Вам завжди посміхається доля,
Хай шириться простір для сонячних мрій.
Хай низько вклоняються квіти довкола,
Бо Ви у цей день – королеви весни.

Вітаємо вас із настроєм гарним!
Для того, щоб день цей не був для вас марним
Бажайте чогось, фантазуйте невпинно -
Все збудеться весело і неодмінно!
Ми щиро усіх вас вітаємо з святом!
Щоб Березень був на радість багатим!
Щоб всі дарували вам подарунки
Й були в колективі гарні стосунки.

Тости на 8 Березня

Я піднімаю свій келих за 8 Березня - єдиний день у році, коли жінка погоджується з усім, що їй говорять!

За жінку, яка цілим світом керує,
За жінку, яка нас кохає, милує,
За ту, за якою ми йдемо скрізь негоди,
За жінку, якої милуємось вродою!
За жінку ми п’ємо в святкові хвилини
І ій наш уклін, дорогій і єдиній!

Свято 8 Березня - це день, коли жінка відчуває себе жінкою, а чоловік – чоловіком. Я пропоную тост за те, що б це відчуття не покидало нас і в решту днів року, що б жінки завжди відчували себе коханими, потрібними, квітучими, а чоловіки – закоханими, щедрими, і такими, що опікають жінок.

Тости на 8 Березня

Серед весняних перших днів
8 Березня всіх найдорожче.
На всій землі, для всіх людей
Весна і Жінка дуже схожі!

тости на 8 Березня у віршах

Шановні особи жіночої статі!
Бувайте здорові, бувайте багаті!
Мужчини несуть вам і квіти, й серця -
Не тільки у свято - щодня, без кінця.
Вам щиро бажаєм здоров'я міцного,
Надії на краще й підтримки від Бога.
Хай успіхи вас у житті не минають
І усмішки в ваших очах розквітають!

тости на 8 Березня

Нехай до твоїх ніг кладуть серця без бою.
В захопленні п’яніють без вина.
Нехай не гасне полум’я любові,
Нехай в душі завжди цвіте весна.

Бажаєм щастя і тепла,
Весни, усмішок, сонця,
Щоб доля світла увійшла
До кожного віконця.
Та небо буде ясним;
І щоб життя було в жінок
Щасливим і прекрасним.

Милi дами! Менi хочеться побажати вам чотирьох звірів: норку на плечах, «ягуара» в гаражi, лева в ліжку і барана, який би за все це платив!

Вітальні тости на 8 Березня

З 8 Березня щиро вітаєм,
Вам любов і тепло віддаєм,
Хай у серці весна розквітає,
І життя щасливішим стає!

Як жаль, що лиш однин-єдиний день на рік
Це свято можемо ми святкувати,
Все те, що робите для нас ми не забудемо повік,
Нажаль, ми часто вам забуваємо про це казати.
Що ми, чоловіки, без вас можемо у цьому світі?
Хто нас підтримує в скрутні життя нашого миті?
За це ми перед вами в боргу на все життя,
Без вашої підтримки у нас не буде майбуття.

Вітаємо, любі, вас із весною!
Нехай і не є вона дуже рясною,
Але у душі вона майже прийшла
І посмішки щирі вам принесла!
Ці посмішки людям ви віддавайте,
До них частину душі додавайте,
І шарму жіночого трохи вкладайте,
І щирі вітання від нас ви приймайте!

А також читайте далі:
Анекдоти про 8 березня

Джерело матеріалу http://cardsplus.com.ua/

Александр Цыбульник

cybulnik Дата: Понеділок, 24.02.2014, 10:36 | Сообщение # 3
Генералиссимус
СМС SMS Поздоровлення і привітання
зі святом 8 Березня ,смс поздоровлення коханому коханій дружині сестрі і бабусі з 8 березня

Березень дарує чудо,
Розпочинаючи весну.
Це чудо – в усмішках чарівних,
У морі квітів навкруги.
Ми Вас вітаємо царівни,
Найкращі, милі, дорогі!

зі святом 8 Березня

З 8 Березня щиро вітаєм,
І життя щасливішим стає!

зі святом 8 Березня

Неначе сніг, хай сум розтане,
Добром і ласкою зігрітий,
І біла смуга в долі стане -
На все життя, у цілім світі!

СМС SMS Поздоровлення і побажання
зі святом 8 Березня

Хай всміхаються троянди,
Хай тюльпани шлють уклін,
Хай освячує кохання
Птахів щебіт передзвін!

зі святом 8 Березня

Весни тендітні пелюстки,
Кохання й щастя гомінкі струмки!

зі святом 8 Березня

Вам щиро бажаєм здоров'я міцного,
Надії на краще й підтримки від Бога.

зі святом 8 Березня

Та небо буде ясним;
І щоб життя було в жінок
Щасливим і прекрасним!

зі святом 8 Березня

Бажаєм щастя і тепла,
Весни та усмішок від сонця,
Щоб доля світла увійшла
До кожного віконця!

зі святом 8 Березня

Посміхніться! Тане сніг,
Щастя падає до ніг,
Нині Ваш весняний день
Квітів, сонця і пісень!

зі святом 8 Березня

Хай не тільки в день жіночий,
Наче зорі, сяють очі,
Усмішка цвіте,
Бо у Вас душа прекрасна,
Серце Золоте!

зі святом 8 Березня

Вам - прекрасній, незрівнянній,
Наче сонечко весняне,
Цей букет вітань,
Що підібраний з любов'ю.
Щастя! Радості! Здоров'я!

зі святом 8 Березня

Зі святом весни вітаємо,
Щастя й успіхів бажаємо,
Вдачі, здоров'я, тепла,
Нехай всі незгоди згорають до тла,
Щоб тільки добро у житті велося,
Хай збудеться все,
Що ще не збулося!

зі святом 8 Березня

Бо Ви у цей день – королева весни!

зі святом 8 Березня

Березень дарує чудо,
Розпочинаючи весну.
Це чудо – в усмішках чарівних,
У морі квітів навкруги.
Ми Вас вітаємо царівни,
Найкращі, милі, дорогі!

зі святом 8 Березня

Нехай до твоїх ніг кладуть серця без бою.
В захопленні п'яніють без вина.
Нехай не гасне полум'я любові,
Нехай в душі завжди цвіте весна!

зі святом 8 Березня

В цей день весняний,
В цей день святковий
Бажаємо щиро, бажаємо радо
Безхмарного неба, сонця в душі
Здоров'я міцного, дитячого слова
Натхнення, кохання й краси!

зі святом 8 Березня

В цей святковий день весняний,
Тобі найкращій, незрівнянній,
Шлю я сонячні вітання
І найкращі побажання!

зі святом 8 Березня

Земля зітхає ледве чутно
І прокидається від сну...
І березень дарує чудо,
Розпочинаючи весну!

Зі святом!

зі святом 8 Березня

Це чудо-в усмішках чарівних,
У морі квітів навкруги.
Ми Вас вітаємо царівни,
Найкращі, милі, дорогі!

зі святом 8 Березня

Зі святом, рідні, кохані, шановні, прекрасні.
Нехай весна живе у вашому серці!

зі святом 8 Березня

Весни тендітні пелюстки,
Кохання й щастя гомінкі струмки!

зі святом 8 Березня

Шановні колеги жіночої статі!
Бувайте здорові, бувайте багаті!
Зі святом!

зі святом 8 Березня

З 8 Березня щиро вітаєм,
І життя щасливішим стає!

зі святом 8 Березня

зі святом 8 Березня

Посміхніться! Тане сніг,
Щастя падає до ніг,
Нині Ваш весняний день
Квітів, сонця і пісень!

зі святом 8 Березня

Бо Ви у цей день – королева весни!

зі святом 8 Березня

В цей день весняний,
В цей день святковий
Бажаємо щиро, бажаємо радо
Безхмарного неба, сонця в душі
Здоров'я міцного, дитячого слова
Натхнення, кохання й краси!
А також читайте далі: 
Анекдоти про 8 березня 

Джерело матеріалу http://cardsplus.com.ua/

Александр Цыбульник

Форум » Наша країна Україна » Тости » Тости і смс з 8 березня (поздоровлення,тости,8 березня,день жінок,привітання,смс)
Сторінка 1 з 1 1
Пошук:

Рейтинг@Mail.ru