[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 1 1
Форум » Наша країна Україна » Тости » Весільні тости, тости на Українському... (Весільні тости, тости на Українському...)
Весільні тости, тости на Українському...
cybulnik Дата: Неділя, 17.10.2010, 01:08 | Сообщение # 1
Генералиссимус
Статус: Offline
Весільні тости, тости на Українському...

Весільні тости - це особливі тости, ними ми намагаємося в повній мірі висловити і своє ставлення до молодих і цієї важливої події в їхньому житті, і свої побажання. У той же час кожен старається, щоб тост на весілля був гарним, і його цікаво було слухати. Тости на весілля готують заздалегідь, підходячи до цієї справи відповідально, адже вимовляти весільні тости часто доводиться у присутності величезної кількості гостей, тому хочеться «не вдарити в бруд обличчям». Тости на весілля мають свою зразкову класифікацію, адже під час весільного застілля ми вимовляємо вітальні промови не тільки на честь молодих, але і на честь їх батьків. На багатьох весіллях існує традиція вимовляти ряд окремих весільних тостів за нареченого і ряд окремих весільних тостів за наречену. Весільні тости нареченому містять слова підбадьорення і підтримки, як майбутньому батькові сімейства і голові дому. А весільні тости нареченій полягають в красивому наборі компліментів і побажання щасливого материнства. Весільні тости батькам - це окремий вид тостів на весілля, без них не обходиться жодне весільне гуляння. Часто ці тости більш серйозні і стримані, більш офіційні. Якщо ж когось із батьків нареченого або нареченої вже немає в живих, то обов'язково вимовляються так звані «поминальні весільні тости», наповнені світлою сумом і повагою до покійним. У деяких народів світу з таких тостів починався весільний бенкет, оскільки в такий спосіб молоді віддають данину пам'яті та поваги померлим предкам.

Існують тости на весілля, які виголошують свідки нареченого і нареченої. Так, весільні тости свідків згадують про те, що наречена покидає коло подруг, незаміжніх дівчат, стаючи заміжньою пані. Весільний тост свідка обов'язково містить згадування про те, що наречений прощається з вільної холостяцьким життям і бере на себе відповідальність за свою сім'ю. Як правило, свідок і свідок вимовляють прикольні весільні тости, які супроводжуються жартівливими подарунками або невеликими жартівливими конкурсами для молодих. При цьому весільні тости свідка і весільні тости свідків уособлюють собою побажання від всієї молодої частини гостей, тому це можуть бути досить оригінальні весільні тости. Взагалі, смішні весільні тости - явища досить часте, адже весілля - це свято, а на святі «треба, щоб було весело». Зазвичай смішними або хоча б жартівливими бувають весільні тости другу-нареченому, тещі, сестрі або братові когось з молодих і тому подібні тости на весілля. Весільні тости тещі при цьому не повинні бути неповажними, не переходити на рівень фамільярності, оскільки мова йде про матір нареченої, хоча на тему відносин зятя і тещі й існує стільки анекдотів.

Александр Цыбульник

У вас Балов'; document.write(exp);
cybulnik Дата: Неділя, 17.10.2010, 01:08 | Сообщение # 2
Генералиссимус
Весільні тости

Якщо чоловік наполегливий, він обов'язково доб'ється того, чого бажає жінка. Так вип'ємо ж за те, щоб прагнення чоловіків і жінок бажання співпадали! За міцний і гармонійний союз двох сердець! Гірко!

Дорогі молоді! Антон Павлович Чехов писав: "У сімейному житті найважливіший гвинт - це кохання, статевий потяг, одна плоть, все ж інше ненадійно і нудно, як би розумно ні розраховували". Я пропоную тост за "найважливіший гвинт" у вашому житті - за вашу любов!

Дорогі молоді! У мене простий і короткий тост. Я побажаю, щоб у вашому житті завжди були присутні чотири святих імені, чотири ангела-хранителя: Віра, Надія, Любов і Софія - мудрість. Слідкуйте за ним, і дай Боже вам щастя в сімейному житті.

Воістину життя різноманітна і суперечлива, їй властиві й формальна, і діалектична логіка. Коли порушника кримінального кодексу сковують ланцюгом, він жадає її розірвати. Але ось двоє прекрасних молодих людей скували себе золотими кільцями, а ми радіємо за них і бажаємо, щоб ці кайдани ніколи не розірвалися. Вип'ємо за здоров'я і щастя наших "в'язні"! Гірко!

Пам'ятайте мрію одного гангстера? Якщо ні, я нагадаю. Він мріяв пограбувати банк і на видному місці залишити відбитки пальців... своєї тещі! Тільки у поганого зятя можуть народжуватися погані думки про тещі. Давайте вип'ємо за гарного зятя і його гарну тещу!

Пияцтво, марнотратство, незліченні любовні захоплення - все це лише тішить самолюбство, не приносячи людині ніякого задоволення. Вип'ємо за те, що приносить радість: за сім'ю, дітей, друзів!

Александр Цыбульник

cybulnik Дата: Неділя, 17.10.2010, 01:09 | Сообщение # 3
Генералиссимус
Весільні тости

Шановні молодята! Я пропоную тост за те, щоб ви в своєму сімейному житті завжди пам'ятали слова французького письменника Жана Ростана: "Хороша сім'я - та, в якій чоловік і дружина вдень забувають про те, що вони коханці, а вночі - про те, що вони подружжя" . Вип'ємо за те, щоб у вашій сім'ї було так!

Погода в природі може бути будь-яка: і ясна, і погана, і бурі, і урагани. І ясна, і погана погода творчо для посівів. Але якщо дощ чи вітер переступлять за силою деякий поріг, вони вже руйнівні. Побажаємо нареченим, щоб в їх сімейному кліматі сварки і негоди ніколи не були руйнівними. Нехай сяє сонце у Вашій родині!

У цей знаменний день я хочу проголосити тост за батьків нареченої - тещу і тестя. Вони виростили розумну, красиву, веселу дочку - приємно подивитися. Недарма наш наречений так полював за нею. І хоча деякі говорять, що теща - терни в букеті шлюбу, гірка мікстура, але розумна теща - як мати зятю. Побажаємо їй приносити в сім'ю дочки допомогу, доброту, пораду, ласку, а не розлад. За ваше здоров'я, дорогі тесть і теща!

Дорогі молоді! Від щирого серця вітаю вас зі вступом у законний шлюб і освітою сім'ї! Дружба і любов - найпрекрасніші відчуття в людському житті. Нехай ваша любов буде такою ж довгою, як ваше життя! Живіть у любові, щастя і радості, нехай у вас будуть здорові і життєрадісні діти, і будьте вірною опорою вашим батькам і матерям. В добрий час, дорогі! Гірко!

У Стародавній Греції була богиня Ніка, богиня перемоги в битвах і змаганнях. Вона зображували у вигляді жінки з крилами, у вінку і з пальмової гілкою в руках - символом першості. Життя - боротьба, битва. Побажаємо, щоб наречена, як богиня Ніка, приносила чоловіку успіх, перемогу і першість!

Александр Цыбульник

cybulnik Дата: Неділя, 17.10.2010, 01:09 | Сообщение # 4
Генералиссимус
Весільні тости

Я помічаю один анатомічний парадокс у нашого нареченого... Не дивуйтеся! У нього серце не зліва, а справа ... там, де сидить його юна, чарівна дружина. Побажаємо ж, щоб цей феномен зберігся на всю їх довге щасливе життя, щоб його серце завжди тягнувся до дружини, а серце дружини тяглася до чоловіка, і щоб союз цих сердець був не підвладний ніяким бурь, примхам, спокусам і негод. Вип'ємо за Ваше щастя!

Перше одруження відбулося багато років тому в раю. Троянди дружелюбно і лагідно схиляли перед першим подружжям свої квіти, жасмин посилав їм своє пахощі, бузок розквітала при їх наближенні, а соловей звучною треллю потішали їх слух. Немає сумніву, що жінки - це добрі генії тлінного світу, які можуть з подружнього життя зробити рай. Тому я пропоную підняти келихи за многая літа всіх присутніх тут жінок!

Обручка - славна і багатозначна емблема. Це символ вірності: серце чоловіка належить дружині і навпаки. У обручки немає ні початку, ні кінця. Обручка з чистого золота - значить, до нього не пристане ніяка бруд. Кільце - символ вічної любові і вірності. Дорогі наречені! Нехай ваша любов буде чиста, ніжна і вічна! Підкріпимо наше побажання дружним дзвоном келихів!

Південний вітер несе з собою тепло, м'якість, заспокоєння. Північний вітер несе мужність, цілеспрямованість. Західний вітер несе працьовитість, діловитість. Східний вітер несе мудрість. І ось одного разу в місці, де народилося чарівне дитя, вітри зійшлися і подарували йому всі свої прекрасні якості. З часом дитина виросла і перетворився на прекрасну дівчину, яка сьогодні виходить заміж. Так вип'ємо, друзі, за наречену!

Александр Цыбульник

cybulnik Дата: Неділя, 17.10.2010, 01:10 | Сообщение # 5
Генералиссимус
Весільні тости

На цій веселій весіллі багато друзів нареченого. І ось спеціально для них я розповім притчу. Йшов один юнак по саду, в якому було багато красивих троянд. І зривав юнак троянди одну за одною. І думав він, що троянди завжди будуть зустрічатися на його шляху. Проте з часом сад став рідіти і марніти, квіти стали в'янути і під кінець залишилися тільки шипи, та опалі пелюстки. Так поспішайте ж, юнаки! За ваше майбутнє сімейне щастя!

Сьогодні ми стали свідками того, як два серця уклали союз битися нерозривно і вірно, як одне, на все подальше життя. Зустрілися вони вже давно і давно обмінялися визнання в любові і клятвами, а з сьогоднішнього дня стали належати один одному. Так нехай сама доля, яка допомогла їм зустрітися, яка була прихильна до їх відчуттю, і надалі буде їх доброю супутницею, вплітаючи в їх життєву нитку одні тільки троянди. За молодят, за їх щасливе майбутнє я й пропоную підняти наші келихи. Гірко!

Дорогі наречені! Від усієї душі бажаю вам відсвяткувати у вашому житті як мінімум ще десять весіль: паперову - через рік, скляну - через два роки, витриману - через три роки, ситцеве - через п'ять років, бронзову - через десять років, порцеляновий - через п'ятнадцять, кришталеву - через двадцять, срібну - через двадцять п'ять, золоту - через п'ятдесят, діамантову - через сімдесят п'ять років. А також бажаю, щоб всі сьогоднішні гості неодмінно були присутні на всіх цих весіллях. Давайте вип'ємо за виконання цього бажання і щастя молодих!

Дорогі наречені! Від усього серця вітаємо вас зі вступом у законний шлюб. Сьогодні, в день вашого одруження, вам подарувало частинку себе Сонце, і ця частка - сімейне вогнище. Сонце - джерело життя на землі, сімейне вогнище - джерело життя сім'ї. Зберігайте цей дорогий подарунок все життя. Який би ні холодний вітер дув, полум'я вогнища повинно горіти, даючи світло і тепло вашій сім'ї. Я піднімаю свій келих за невгасимий світло і тепло вашого сімейного вогнища!

Александр Цыбульник

cybulnik Дата: Неділя, 17.10.2010, 01:10 | Сообщение # 6
Генералиссимус
Весільні тости

Дівчина вийшла за хлопця з однією умовою: йти від чоловіка один раз на рік. Вони жили щасливо. Дружина йшла кожен рік від чоловіка на один день. Чоловіка стала розбирати цікавість і ось, коли дружина збиралася йти, він вирішив вистежити її. Дружина пішла в ліс, чоловік - за нею. Дивиться: дружина перетворилася на змію і стала шипіти. Так вип'ємо ж за те, щоб дружини сичали тільки один раз на рік і тільки в лісі.

Якщо жінка не знаходить в чоловіку ніяких переваг, означає цей чоловік - її чоловік. Якщо чоловік у колі друзів захлинаючись розхвалює жінку, ця жінка - його коханка. Давайте вип'ємо за те, щоб дружина частіше хвалила свого чоловіка, а чоловік не знаходив в коханці ніяких переваг.

Мені хотілося б від щирого серця побажати молодятам, щоб їх життя була такою ж радісною і веселою, як це весілля. Але весілля тому й весела, що винуватці торжества дарують іншим радість і веселощі і самі радіють. Ось цей принцип відображення: любите - і будете улюблені, даруєте - і будете одаріваеми - я хочу рекомендувати як важливий життєвий принцип. Хай живуть наречений і наречена! Гірко!

Гарна дружина завжди знає, що потрібно її чоловікові. Так говорить народна мудрість. У цей прекрасний святковий день я хочу побажати тобі, дорога, іскритися променистою посмішкою подібно до весняного сонця. Спасибі тобі за твою доброту і душевну щедрість. За тебе, люба!

Дорогі гості! Сьогодні між сім'ями нареченого і нареченої утворилася нова родинний зв'язок. Розділене горе - половина горя, розділена радість - подвійна радість. Будь-яка негаразди відчувається менше, якщо вона падає не на одного, а на багатьох, а радість стає більше. Побажаємо довгих щасливих років новому родинному союзу! Гірко!

Александр Цыбульник

cybulnik Дата: Неділя, 17.10.2010, 01:11 | Сообщение # 7
Генералиссимус
Весільні тости

Життя самотньої людини можна порівняти з підлогою, в якому є всього лише один мостина. Йде людина, а ця мостина прогинається й скрипить, і рівновага ось-ось загубиться. Коли ж дві людини з'єднуються, то дві мостини виявляються поряд і можна подати руку допомоги. один одному, і життя стає стійкіші, ніж життя на одній дошці. Так вип'ємо за наших молодих, за придбання ними стійкості у взаємній любові, у взаємній опорі! За їхнє щастя! Гірко!

Уявіть собі величезну, безмежне море і по ньому пливе в човні чоловік. Іноді світить сонце, і море спокійно - людина може відпочити, але чаші море хвилюється, круті небезпечні хвилі набігають, морські чудовиська пропливають поруч, і людині так хочеться в тиху гавань, де і світло, і тепло від турботи та участі близьких. Так вип'ємо за знову утворилася сім'ю і побажаємо їм довгого і вдалого плавання по хвилях життєвого моря! Гірко!

Наш Миколка, наш заінька біленький, горностаюшка резвенькій, ясний сокіл, по лісі полював, за кусточкам поглядав, за хащами доглядай і зловив сіру кунічку дорогу, перепілочка, білу лебідонька. Побажаємо ясному соколу і білої лебідонька міцне гніздечко звити, дітей ростити, щасливо поживати і добра наживати. Та й підсолодити нам гірке вино. Гірко!

Наш князеньку, наш Мишенька, гарненький - прігоженькій. Він хоробрий і сильний, красивий і розумний. Поїхав князеньку за синє море торг торгувати, соболів закуповувати. Закупив собі Суджений-ряджений, білу лебідонька, сизу Голубко, червону дівчину, розумну-розумну княгінюшку. Обличчя в неї біле, брови чорні, червоні щоки, кучері русяве. Сиділа вона у високому терема, а вони сидять за одним столом, одні страви їдять, одну мова розмовляють. Дорогий князеньку, сідай з княгінюшкой не з гордістю, не з пихою, бери її, щоб не каятися, жити в любові, не маятися. Дружина від Бога створена. Люби її, як душу, трусив її, як грушу. Гірко!

Александр Цыбульник

cybulnik Дата: Неділя, 17.10.2010, 01:12 | Сообщение # 8
Генералиссимус
Весільні тости

Як казали у древньому Вавилоні: взявся за груди - говори що-небудь. Взявся за чарку - кажи тост. Ось моє побажання: "Нехай повік не розлучаються двоє люблячих сердець, в солодкій вірності зростуться, як того хотів творець". З законним шлюбом вас!

Дорогі гості! Сьогодні ми стали свідками того, як два серця уклали союз битися нерозривно і вірно, як одне, на все подальше життя. Зустрілися вони вже давно і давно обмінялися визнання в любові і клятвами, а з сьогоднішнього дня стали належати один одному. Так нехай сама доля, яка допомогла їм зустрітися, яка була прихильна до їх відчуттю, і надалі буде їх доброю супутницею, вплітаючи в їх життєву нитку одні тільки троянди. За молодят, за їх щасливе майбутнє я й пропоную підняти наші келихи. Гірко!

Дорогі діти! Хай буде щасливий ваш шлюб! Нехай буде радісною ваша любов! Живіть в дружбі та злагоді. Нам завжди хочеться, щоб щастя було довгим, а тому бажаю вам щастя тільки вічного, любові тільки яскравою, друзів тільки вірних! Отже, нехай буде щасливий ваш союз!

На мій погляд, будь-яка жінка повинна бути Євою, яка вміє створити рай навколо себе. У цьому будинку панує атмосфера любові, дружби і веселощів. З давніх-давен жінка - берегиня домашнього вогнища, і в наші дні вона залишиться нею. За господиню! За те, щоб цей будинок завжди радував наші серця!

Погода в природі може бути будь-яка: і ясна, і погана, і бурі, і урагани. І ясна, і погана погода творчо для посівів. Але якщо дощ чи вітер переступлять за силою деякий поріг, вони вже руйнівні. Побажаємо нареченим, щоб в їх сімейному кліматі сварки і негоди ніколи не були руйнівними. Нехай сяє сонце у Вашій родині!

Александр Цыбульник

cybulnik Дата: Неділя, 17.10.2010, 01:12 | Сообщение # 9
Генералиссимус
Весільні тости

Книга подружжя складається з двох частин: поезії - медового місяця і прози - усієї решти життя. Як ви розумієте, перша частина дуже тонка, друга - товста. І це, зауважте, точно відповідає жіночим габаритах: наречена - тонка, дружина, самі розумієте, не дуже. Тому пропоную другу частину книги розділити на кілька частин і кожну з них зробити медової. Хай не тільки перший місяць, а всі роки подружжя будуть солодкими і приємними, як це вино у наших келихах!

Одруження - фундаментальне подія в житті. Я гордий, що знайшов саме те, що шукав. Зближення двох родин - це великий виграш у житті, так як взагалі родинні та дружні зв'язки - це капітал. Тепер мою дружину і мене опікатимуть дві родини. І в свою чергу ми також будемо дбати про них. От за це об'єднання, взаємну підтримку і любов я і хочу підняти келих. Многая літа моєї об'єднаній родині!

Свого часу в автомобілів марки "мерседес" була така реклама: "Чоловік, який їздить на" мерседесі ", це безумовно успішний чоловік. Виходьте за нього заміж при першому вдалому разі!" По-моєму, наречена правильно сприйняла цю інформацію і гідно оцінила володаря цього розкішного лімузина! Завдяки її мудрості ми маємо сьогодні можливість бачити прекрасну пару! Пропоную випити за молодих!

Одного разу замок, де жили граф і графиня, захопило вороже військо. Їх ватажок, вражений красою та витонченістю графині, проявив галантність - дозволив їй покинути замок. Більш того, дозволив узяти з собою все найцінніше, що вона зможе забрати. І вона, не замислюючись, винесла з полону ... чоловіка! Побажаємо всім, хто перебуває в шлюбі, щоб для дружини, а для чоловіка дружина були найбільшим багатством на світі! Побажаємо тим, хто ще не одружений і не одружена, знайти це багатство

Александр Цыбульник

Форум » Наша країна Україна » Тости » Весільні тости, тости на Українському... (Весільні тости, тости на Українському...)
Сторінка 1 з 1 1
Пошук:

Рейтинг@Mail.ru