Тости батькам - Форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 1 1
Форум » Наша країна Україна » Тости » Тости батькам (Тости батькам)
Тости батькам
cybulnik Дата: Неділя, 17.10.2010, 01:04 | Сообщение # 1
Генералиссимус
Статус: Offline
Тости батькам

Вітаю зі збільшенням сім'ї! Згадавши закон переходу кількості в якість, можу стверджувати, що раз сім'я стала більшою, значить, вона стала краще! А отже, можна побажати тільки одного - щоб і наше життя стало краще! Щастя вам і вашому малюку!

Народження дитини - важлива подія в родині. З'явився новий людина на землі, рідна кров, спадкоємець, доля якого в руках її батьків і близьких, а яким він стане в майбутньому у багато залежить від батьків, їхнього розуму, знань, відповідальності перед дитиною. Побажаємо, щоб він успадкував прекрасні якості свого батька і своєї матері. За щастя батьків!

Вітаю вас з додатком в родині! Мені здається, це найкраще, що ви зробили в житті! Тому хочу побажати вам, щоб ваше життя, повна тепер турбот і клопоту, була радісною та безхмарним! Хоча б для нього ... З новонародженим!

Панове! Сьогодні серед гостей багато молодих людей, у яких все попереду. Часом юні не знають, чого їм бажати і до чого прагнути. Так давайте ж вип'ємо і побажаємо їм головного - доброго ставлення до людей. Це найвигідніше вкладення вашого духовного капіталу.

Діти - це квіти життя. Як прекрасно, що на землі з'явився ще одна квітка! Вітаю вас, дорогі мої садівники! Хочу побажати, щоб до старості перед вами був великий і красивий букет!

Дорогі батьки! Тепер частинка вас обох існує окремо від вас. Тепер у вас є суддя суворіше, ніж думка оточуючих. Тепер кожен з вас може сказати: "Все, що не зміг зробити я в цьому житті, може бути зроблено моєю дитиною". Вітаю вас з народженням первістка, з новою якістю вашого життя, з новими турботами і новими радощами!

Александр Цыбульник

У вас Балов'; document.write(exp);
cybulnik Дата: Неділя, 17.10.2010, 01:04 | Сообщение # 2
Генералиссимус
Тости батькам

Як говорив великий Шиллер: "Батьки менше за все прощають своїм дітям ті пороки, які вони самі їм прищепили". Вип'ємо за те, щоб наші діти були краще за своїх вихователів і позбавилися від батьківських недоліків. Адже це мрія всіх батьків!

Тільки в старості людина здатна побачити і зрозуміти, як швидкоплинна і нелегка людське життя. Давайте ж вип'ємо за те, щоб наші діти, онуки і навіть правнуки жили довго і щасливо.

Ледве встиг з'явитися на світ малюк уже став предметом загального обожнення, кумиром сім'ї. Це означає, що він не буде позбавлений батьківської ласки і буде розвиватися в атмосфері добра. Побажаємо новонародженому, щоб він був такий же привабливий, красивий і життєлюбний, як його матір, розумний і добрий, як його батько.

"Діток народити - не гілок ломить". Важко ви мені далися, важко мені було однією виховувати вас. Упевнена, що ви ніколи не зробите поганого. Ви, дочка і синочок, мої найближчі люди. Ви красиві, розумні. Так давайте ж вип'ємо за ваше здоров'я!

"Доля укладена в характері", - кажуть у приказці. Я хочу побажати тобі, мій дорогий онук, щоб ти постійно працював над собою і був самим стриманим, цілеспрямованим, а ще - любив мудрість. Як сказав давньоримський філософ Сенека: "Люби мудрість - і ця любов допоможе пройти через усі випробування!". За тебе, мій дорогий, онук! З днем народження!

Дорогі новоспечені батьки! Кажуть, що західний вітер несе з собою працьовитість і діловитість; східний - мудрість; північний - мужність і цілеспрямованість, а південний - тепло, м'якість і спокій. У той момент і в тому місці, де з'явився наш малюк, всі вітри зустрілися і передали йому свої якості! Піднімемо ж келихи і вип'ємо за малюка і за вас, дорогі батьки!

Александр Цыбульник

cybulnik Дата: Неділя, 17.10.2010, 01:05 | Сообщение # 3
Генералиссимус
Тости батькам

"Звички батька - і погані, і хороші - перетворюються у вади дітей", - сказав Ключевський і мав рацію. Я завжди намагався стати краще, розуміючи, що чим краще буду я, тим краще буде мій син. Сподіваюся, мені це в якійсь мірі вдалося. Я хочу привітати тебе, сину, з днем народження. І в цей прекрасний день, такий радісний для нас, твоїх батьків, побажати тобі бути наполегливим у досягненні мети, при удача не розкисати, а ставати ще більш зібраними, щоб з новою енергією штурмувати вершину своєї мрії. Я піднімаю цей келих за тебе, сину!

У світі стає більше любові і світла, коли народжується дівчинка. Ось і сьогодні видався чудовий, сонячний день. Світ вітає новонароджену і радіє їй яскравим сонячним промінцем, що краде до колиски. Вип'ємо за новонароджену! Нехай доля прихильний до неї!

Я хочу побажати тобі, дочко, щоб ти завжди була доброю, красивою, цілеспрямованою, щоб все добре, що є в тебе, розвивалося, а недоліки зникали самі собою - непомітно. У день свого народження я хочу сказати, що краще в дівчині - це скромність, яка облагороджує її. Так будь же благородної! За тебе, дочко!

Кажуть, якщо Бог поцілує новонародженого в лоб - той стане знаменитим філософом, якщо у вуста - знаменитим оратором, якщо у ніжки - знаменитим танцюристом, якщо у ручки - майстром на всі руки. Так нехай же Бог не залишить без уваги нашого новонародженого, нехай її життя буде довгою і чудово!

У нас двоє дітей, вони дуже різні: "від однієї матки адже не одні хлопці", але ми їх однаково любимо. Який би палець ти не відрізав - боляче однаково. Так і з вами, діти, нам важко розлучатися хоча б на день. Вип'ємо ж за наших малюків!

Александр Цыбульник

cybulnik Дата: Неділя, 17.10.2010, 01:05 | Сообщение # 4
Генералиссимус
Тости батькам

Народження дитини - це велика радість, але й велика відповідальність, велика праця. Хочу побажати вам, щоб ця радість перевершувала все. З новонародженим вас!

У стародавні часи жила сімейна пара, були у них діти, яким вони хотіли кращої долі. Заробляли вони свій хліб тяжкою працею. І, як би не хотілося їм кращого для своїх дітей, нічого у них не виходило. І виросли у цих дітей діти. І вони хотіли для своїх дітей кращої долі. Але й у них нічого не виходило.
І так тривало з покоління в покоління. Давайте вип'ємо за те, щоб хоча б нашим дітям або дітям наших дітей випала та доля, про яку мріяли ще батьки наших батьків!

Якщо дітей знаходять у капусті, я пропоную випити за цей чудовий овоч! Якщо дітей приносить лелека, я пропоную випити за цю дивну птицю! Коротше кажучи, за першопричину нашого сьогоднішнього зібрання - за новоспечених батьків!

Один зі східних мудреців сказав: "Легко зробити так, щоб тебе знали люди, але важко воістину пізнати самого себе". Я хочу побажати своєму синові, щоб він пізнав себе. Це допоможе йому досягти шляхетної мети, яку він перед собою поставив. З днем народження син!

Син, у тебе з'явилася дитина, якого ти будеш виховувати самостійно. "Дітей карай соромом, а не батогом!" - Запевняють знаючі люди. Давайте вип'ємо за новоявленого батька і за те, щоб він справлявся з важкими обов'язками, які додалися з народженням малюка.

Пропоную випити за те, щоб на життєвому шляху над нашими дітьми завжди було блакитне небо, мирне сяяло сонце і горіло зелене світло світлофора. І щоб ми ніколи не відчували сорому за те, що виростили їх і виховали.

Александр Цыбульник

cybulnik Дата: Неділя, 17.10.2010, 01:06 | Сообщение # 5
Генералиссимус
Тости батькам

Середньовічний китайський мудрець Сюй Сюемо сказав: "Чоловік сильніше жінки, але перед сварливою дружиною у нього опускаються руки. Батьки вселяють більше поваги, ніж їхні діти, але перед неслухняними дітьми вони втрачають гідність". Давайте вип'ємо за наших дітей! Нехай вони бережуть гідність своїх дітей!

Угорська письменник Етлеш сказав: "Діти бачать в батьках що минув, батьки ж бачать в дітях майбутнє, і якщо у батьків завжди більше любові до своїх дітей, ніж у дітей до батьків, то це сумно, але разом з тим і природно. Хто ж любить більше свої надії, ніж свої спогади? Піднімемо келихи за наше майбутнє!

У будинку хвилювання і радість. У колисці, сопучи, спить маленький чоловічок. Батьки розчулюють, дивлячись на нього, і дякують Богові за первістка. Нехай маленький чоловічок росте здоровим, набирається сил і приносить своїм батькам тільки радість. А якщо хвилювання - то тільки приємні. Піднімемо келихи, шановні гості, і вип'ємо за первістка і за його прекрасних батьків!

Хрещення - це вступ людини до Церкви і прилучення його до "Тіла Христового". Христос заповідав нам хрещення водою, бо вода є символом очищення і оновлення душі. Хресними називаються ті, хто бере на себе обов'язок допомагати духовно хрестився на перших порах його життя в Церкві. Я пропоную випити за хресних батьків, або як їх ще звуть, за воспріємников! За їх здоров'я і за те, щоб вони впоралися з покладеними на них обов'язками! За Кума і Куму!

Один розумний чоловік сказав: "Вся принадність дітей для нас дорослих пов'язана з надією, що вони будуть краще за нас". Побажаємо ж нашим молодим батькам, щоб їх дитина виросла здоровою і був кращий за них. Я думаю, батьки від цього будуть тільки щасливі. Вип'ємо ж за "прелесть детей" в нашому житті!

Александр Цыбульник

cybulnik Дата: Неділя, 17.10.2010, 01:06 | Сообщение # 6
Генералиссимус
Тости батькам

Великий російський письменник Достоєвський сказав: "Без дітей не можна було б так любити людство". Розвиваючи цю думку, можна сказати, що з народженням кожної дитини зростає любов у людей до своїх побратимів. Тому я хочу побажати молодим батькам, щоб у них народився, ще як мінімум, один, а то й дві дитини, щоб життя людей наповнювалася любов'ю. Адже діти - це чудово! Вип'ємо ж за це!

Лежить немовля в колисці, змушуючи нас думати - гадати: яким він виросте, ким стане? А може бути, перед нами - майбутній маршал, може - лауреат Нобелівської премії, може - майбутній великий артист. Але яка б не була його зірка, побажаємо малюкові вирости перш за все людиною. Хоча й кажуть, що це не професія, але без цього найцікавіша, найважливіша, сама потрібна професія перетворюється на звичайний рід занять ... Піднімемо келихи з упевненістю в тому, що ваш малюк народився під щасливою зіркою!

Вітаю з народженням дитини! Малюк - найбагатше істота: у нього все попереду - все щастя, всі випробування, всі фанфари, які випадають на долю людини. Так вип'ємо за це багатство, за малюка і його щасливих батьків. Висловимо сподівання, що він виросте достойним людиною і громадянином і побажаємо йому щасливого і довгого життя.

Жінка, яка думає, що може обійтися без чоловіка, сильно помиляється. Але чоловік, який думає, що жінка не може обійтися без нього, помиляється ще більше. Вся наша біда в тому, що ми не можемо бути одні. За наше щастя, що полягає в тому, що ми не вміємо бути одні!

Александр Цыбульник

Форум » Наша країна Україна » Тости » Тости батькам (Тости батькам)
Сторінка 1 з 1 1
Пошук:

Рейтинг@Mail.ru