тости на день народження - Форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 1 1
Форум » Наша країна Україна » Тости » тости на день народження (тости на день народження)
тости на день народження
cybulnik Дата: Неділя, 17.10.2010, 00:48 | Сообщение # 1
Генералиссимус
Статус: Offline
Тости до дня народження

Іспанці люблять бажати своїм друзям і родичам в день народження доброго здоров'я, великої любові, прекрасних жінок, а головне - довголіття, щоб встигнути всім цим насолодитися. Побажаємо сьогодні і ми нашому імениннику того ж!

Нехай у нашому житті буде менше гірких хвилин, солоних жартів і кислих усмішок! Вип'ємо за солодкі миті - прекрасні і що тануть в роті, як ці чудові тістечка, приготовані нашої чудової іменинницею!

День народження - фікція. Краще його святкувати щодня, щоб за довгий час встигнути перерахувати всі достоїнства іменинника. Листівки тим більше не вистачить на перерахування твоїх достоїнств і моїх побажань. Тому - просто вітаю!

Жили-були багач і бідняк. Бідняк втрачати було нічого і він веселився, гуляв, шашлик їв, горілку пив - загалом відривався. А багатій - не їв, не спав, не відпочивав, а все сидів і трусився над своїм золотом. І ось одного разу набридло багатієві такий стан. "Що це таке", - подумав він, - "Я багатий, у мене багато грошей, і я не можу нормально жити". І тоді він вирішив віддати все своє золото бідняку. І от, з тих пір, багач став жити і радіти, а бідняк змінився. Тепер він перестав їсти, пити, відпочивати - став трястися над своїм золотом. Так вип'ємо ж за те, щоб ні гроші, ні слава, ні любов не завадили залишитися тебе щасливою і веселою людиною.

Я хочу побажати тобі, дочко, щоб ти завжди була доброю, красивою, цілеспрямованою, щоб все добре, що є в тебе, розвивалося, а недоліки зникали самі собою - непомітно. У день свого народження я хочу сказати, що найкраще в дівчині - це скромність, яка облагороджує її. Так будь же благородної! За тебе, дочко!

Мені здалося, чи у тебе свято? Це важко зрозуміти з першого погляду, тому що у тебе завжди святковий настрій. Бажаю тобі залишатися таким же веселим, радісним і доброзичливим! Поздоровляю!

Дорогий імениннику! В день твого народження від усього серця бажаємо, щоб зелений "мерседес" твоєму житті легко і щасливо віз тебе по життю, долаючи всі перешкоди і труднощі, щоб дорога йшла по квітучому саду і щоб поруч були всі ті, у кого ти бракує. За твоє благополуччя і успіх!

Александр Цыбульник

У вас Балов'; document.write(exp);
cybulnik Дата: Неділя, 17.10.2010, 00:50 | Сообщение # 2
Генералиссимус
Тости до дня народження

Дорогий ювіляр! Пропоную підняти келихи і випити за те, щоб через енну кількість років ми знову святкували твій день народження і ти нам заявив, як колись Бернард Шоу: "Чи розумієте, мені виповнилося 68 років. У моєму розпорядженні ще два роки молодості, так що треба поспішати."

"Життя прожити - не поле перейти" - говорить народна мудрість. Я думаю, дорогий тато, тобі це відомо краще, ніж будь-кому б то не було. Ти все життя працював на благо сім'ї, передавав нам свій досвід, знання; вчив бути добрими і справедливими, і не опускати руки, коли зустрічаєшся з невдачами. Твоя життєва філософія гранично проста, але й одночасно дуже мудра: "Не відвертайтеся ся від людей, допомагай, і тоді люди теж не відвернуться від тебе". Я бажаю тобі в день твого народження здоров'я, невичерпного оптимізму, щоб кожен день приносив тобі тільки радість! За тебе, тату!

Нехай цей день народження буде святом не тільки спогадів та досвіду, але й нових задумів, мрій, надій! Адже поки людина мріє і сподівається - він живий, він завжди молодий! Давайте піднімемо келихи за молодість!

З того часу як я бачив іменинницю в останній раз, вона стала старше на цілий рік, але зауважте - ні трішки не постарів. За секрет вічної молодості, яким вона володіє.

Коли до мене приходять друзі з весною, квітами, сонцем, шампанським і радістю, цей день стає для мене незабутнім і живить мене добрими відчуттями ще довгий час. Тому давайте вип'ємо за вас, друзі, за те, що ви сьогодні прийшли і прикрасили цей день, перетворивши його на свято!

Якщо я не помиляюся, на Кавказі є повір'я: час, який ти проводиш за столом з друзями, господь не зараховує в твій вік. Тому пропоную тост за наші зустрічі, за всіх нас і за нашу молодість!

Александр Цыбульник

cybulnik Дата: Неділя, 17.10.2010, 00:50 | Сообщение # 3
Генералиссимус
Тости до дня народження

Один китайський філософ казав: "Мрія - це не те, що вже існує, але і не те, чого не може бути. Це як на землі, - дороги немає, а пройдуть люди, прокладуть дорогу". Так давайте вип'ємо за те, щоб іменинник проклав на землі свою неповторну дорогу - дорогу своєї мрії!

В кожній людині природа сходить або злаками, або бур'янистої травой.Так давайте ж вип'ємо за те, щоб вчасно поливати першого та нищили другу! За той прекрасний сад, який виростив у собі іменинник!

Сьогодні всі вітають тебе, а я хочу подякувати твоїх батьків! Будь им таким же гарним сином, який ти друг і сім'янин - вони на це заслужили! Залишайся завжди таким же добрим і життєрадісним! Вітаю!

Дорогий іменинник, бажаємо тобі море посмішок і привітань, море квітів і шанувальників, море радісних зустрічей, щасливих хвилин і Канарські острови в дні відпустки!

Будівля нашого життя складається із зали очікувань і залу звершень. Побажаємо ж герою сьогоднішнього торжества не затримуватися в залі очікувань довше, ніж слід. Вип'ємо за його терпіння, мужність, успіх і здоров'я!

Жив-був на високій-високій горі один старий. Будинок його був дуже високо, у вічних снігах. І кожного ранку, і кожен вечір старий виходив з дому і розчищав в снігу доріжку до свого будинку. Давайте вип'ємо за те, щоб до нашого будинку, де б він не перебував, дорогу не доводилося розчищати - її будуть протоптувати наші друзі!

Пропоную тост за те, щоб винуватець сьогоднішнього свята був завжди молодий і красивий, щоб був злегка ласун та обормот, що був і плейбой і хлопець свій і, як завжди, щедрий і широкий душею.

Александр Цыбульник

cybulnik Дата: Неділя, 17.10.2010, 00:51 | Сообщение # 4
Генералиссимус
Тости до дня народження

Малюк - найбагатше істота: у нього все попереду - все щастя, всі випробування, всі удачі, які випадають на долю людини. Вип'ємо за це багатство, за щасливих батьків і за здоров'я малюка. Висловимо сподівання, що він виросте достойним людиною і громадянином, і побажаємо йому щасливого і довгого життя!

З чим би тебе привітати? ... Вітаю тебе з тим, що тебе є кому поздоровляти! Це, погодься, важливо. І це - твоя заслуга. Тому що такого розумного, веселого, товариську людину я ще не зустрічав. Залишайся таким же завжди! Вітаю!

Всі ви знаєте легенду про Ікара. Давним-давно жив на світі Ікар. І мріяв він злетіти як птах. Зробив Ікар собі крила з пер і відірвався від грішної землі. Вирішив він піднятися вище дерева - і піднявся. Захотів злетіти вище гір - і злетів. Тоді схотів Ікар злетіти вище Сонця, піднявся високо-високо майже до самого Сонця, але розтанув віск, яким були скріплені пера, Ікар впав на землю і розбився. Я хочу побажати нашому імениннику, щоб: збувалося все, про що він мріє, щоб йому підкорялися будь-які висоти і щоб як високо він не підіймався, ніколи не падав би на землю!

Винуватиця сьогодення урочистості я хочу побажати завжди бути такою ж чарівною, такою ж привабливою і такий же спокусливою і апетитною, як пиріг, спечений її руками, і як цей святковий стіл.

Дорогий ювіляр! Від усієї душі бажаю, щоб карета вашого життя легко і щасливо везла вас, долаючи всі перешкоди і труднощі, щоб дорога йшла по саду, усипане плодами, і щоб поруч з вами були всі, у кого ви потребуєте. Давайте піднімемо келихи за ваше благополуччя і успіхи!

В одній пісні співається: "День народження - сумне свято:" Бажаю тобі, щоб це свято завжди для тебе залишався веселим! Особливо, коли ти побачиш, скільки друзів зібралося тебе привітати!

Александр Цыбульник

cybulnik Дата: Неділя, 17.10.2010, 00:52 | Сообщение # 5
Генералиссимус
Тости до дня народження

В день народження не людина стає на один рік старший - це ще один рік поповнюється такою прекрасною людиною, як ти! Вітаю тебе і цей щасливий рік!

Не варто засмучуватися, що ти стала на один рік старший. Якщо поглянути з іншого боку, ти стала на один рік красивішим, привабливішим і розумніші! А на цьому шляху не можна зупинятися. Вітаю тебе!

Тост за здоров'я нашого ювіляра я почну зі слів римського поета Публій Овідій Назон: "Нема чого роки вважати: люди живуть і довше. Суть не в роках, а у справах - саме їх і треба рахувати." Давайте вип'ємо не за черговий десяток років шановного N., а за його справи - минулі і майбутні, справи професійні та сімейні, які він вершить блискуче!

Струмочок, добігла до моря, що побачив перед собою безмежні блакитні простори і змішалося з цієї великої блакиттю, не повинен забувати той джерело високо в горах, від якого почався його шлях по землі і весь той кам'янистий, вузький, порожистий, звивистий шлях, який довелося йому подолати. Так вип'ємо ж за те, щоб ми ніколи не забували своїх витоків!

Дорогий іменинник! У день твого народження від усього серця бажаємо, щоб зелений "мерседес" твого життя легко і щасливо віз тебе по життю, долаючи всі перешкоди і труднощі, щоб дорога йшла по квітучому саду і щоб поруч були всі ті, у кого ти потребуєш. За твоє благополуччя і успіх!

Один мудрець сказав: "Саме дивне в людині не те, що він нерідко журиться про втрачене стані, а що проходить його життя, він не засмучується". Піднімемо ж тост за те, щоб яскраво і з користю пройшов кожен день нашого життя.

Мені здалося чи в тебе свято? Це важко зрозуміти з першого погляду, тому що в тебе завжди святковий настрій. Бажаю тобі залишатися таким же веселим, радісним і доброзичливим! Вітаю!

Александр Цыбульник

cybulnik Дата: Неділя, 17.10.2010, 00:52 | Сообщение # 6
Генералиссимус
Ми говоримо про все хороше, чистому, світлому. Я пропоную тост за все чорне. Давайте вип'ємо за те, щоб у іменинниці був чоловік у чорному костюмі з чорним дипломатом, щоб їздила вона на чорному "Мерседесі" відпочивати до Чорного моря і щоб їла тільки чорну ікру і пила чорну каву!

Люди бувають різні. Є сумно що існують люди, є сіро існуючі люди. Є люди, у яких в душі якийсь заряд, вибуховий пристрій веселощів, енергії та радості. Наш "новонароджений" являє собою саме такий тип людей. Він життєрадісний, і всі навколишні отримують від нього такий заряд. Так проголосимо здравицю нашому герою. Побажаємо йому міцного здоров'я, щастя, багатьох років життя. Побажаємо завжди нести факел радісного світовідчуття і завжди гріти наші серця! Многая літа!

У гірських народів є один гарне прислів'я: "верблюдко верблюда народила - не чув і сусід. Яйце курка знесла - сокоче на весь світ". Давайте ж піднімемо келихи за нашого скромного іменинника, який добре знає свою справу, але не лунати про це на весь світ!

Дорога сестра, я вітаю тебе з прекрасним днем, коли всі з захопленням дивляться на тебе. Ти купаєшся в променях щастя і веселощів.: Іскриться шампанське: в твою честь виголошують тости друзі та подруги. Нехай це чарівне стан свята буде з тобою завжди. Здоров'я тобі, успіхів та здійснення бажань!
За тебе, сестро! З днем народження!

B одному гірському аулі є така легенда: коли народжується дитина, то його цілує бог. Поцілує бог дитини в уста, і виросте чудовий оратор. поцілує в руки, виросте майстер на всі руки. Так давайте ж вип'ємо за іменинника, тому що навіть сам бог не знає куди він його поцілував.

Александр Цыбульник

cybulnik Дата: Неділя, 17.10.2010, 00:53 | Сообщение # 7
Генералиссимус
Тости до дня народження

День народження і день ангела - обидва грають велику роль у людському житті. Один - дав нам життя, закликавши до буття, інший вказав нам шлях в життя нову, я розумію життя духовне, і, давши нам ім'я, поклав відміну від інших індивідів. Сьогодні ми як раз святкуємо день ангела всіма шанованого і поважного ... Поширюватися про важливість для нього цього дня - означало б говорити про те, що кожному давно відомо. Так от чи не краще всього побажати імениннику, щоб цей знаменний день в його житті багато разів повторювався в повне благополуччя і здоров'я.

День народження - це щорічний дар, даний людині для того, щоб порадіти любові і розташуванню, які мають до нього близькі друзі. І ось ми рішуче заявляємо, що ця подія нам цінне і дорого. Нехай довго йдуть дні твого життя, і хай завжди буде твоя любов і прихильність до нас.
Так здраствует іменинник.

Народження дитини - важлива подія в родині. З'явився новий людина на землі, спадкоємець, рідна кров, доля якого в руках батьків і близьких. І яким він стане в майбутньому, багато в чому залежить від батьків, їхнього розуму, знань, відповідальності перед дитиною. Побажаємо, щоб він успадкував прекрасні якості свого батька і своєї матері. За щастя батьків!

У деяких нерозумних людей спостерігається своєрідний вада зору - вони бачать у людях лише недоліки і не звертають уваги на їхні переваги. Так от, у винуватиці сьогоднішнього торжества є протилежна дар: вона бачить в людях тільки хороше і тому так любить нас усіх, а ми - її. Я пропоную наповнити келихи і випити за це прекрасна якість (ім'я) - бачити краще в людях, прославляти і любити їх!

Один зі східних мудреців сказав: "Легко зробити так, щоб тебе знали люди, але важко воістину пізнати самого себе". Я хочу побажати своєму синові, щоб він пізнав себе. Це допоможе йому досягти шляхетної мети, яку він перед собою поставив. З днем народження, сину!

Александр Цыбульник

cybulnik Дата: Неділя, 17.10.2010, 00:55 | Сообщение # 8
Генералиссимус
У цей прекрасний день, день Вашого народження, прийміть данину на нашу повагу. Життя - це слалом, де доводиться лавірувати між різними обставинами і стикаються інтересами, особливо таким діловим людям, як Ви. Побажаємо Вам надійних партнерів, вічних спонсорів, вигідної кон'юнктури і вдалого слалому!

Бог посилає у світ кого-то на страждання, кого-то - на нудьгу, кого-то - на сіре існування, а кого-то на радість усім. До таких належить наш дорогий іменинник (ім'я іменинника) Навколо нього завжди іскриться чарівність і талант. З ним стає зрозуміло, що життя набагато цікавіше, ніж про неї зазвичай думаєш. Так вип'ємо ж за тебе, дорогий (ім'я іменинника). Щоб ти завжди світився радістю!

Шановний ювіляр! Як писав американський письменник Едвард Бок: "Справжня життя людини починається в п'ятдесят років. У ці роки людина опановує тим, на чому грунтуються справжні досягнення, набуває те, що можна віддавати іншим, пізнає те, чому можна вчити, розчищає те, на чому можна будувати ". Я пропоную підняти наші келихи за справжнє життя, до якої вступає сьогодні шановний (ім'я).!

Німецький філософ XVIII ст. Георг Крістофер Ліхтенберг сказав: "Обов'язок кожного мудреця - бачити в швець короля, віддавати належне кожному по заслугах і цінувати велич душі, талант і здібності не тільки за галасливим ефектів." Я пропоную підняти наші келихи за те, щоб винуватець сьогоднішнього торжества завжди був таким мудрецем, і тоді, як і сьогодні, у нього буде багато справжніх друзів і все більше і більше удач!

Хай твоє життя буде безхмарним, як небо над пустелею, повним, як глечик хлібосольне кавказця, довгою і цікавою, як Чумацький Шлях. І хай завжди світяться щастям твої очі, як полярне сяйво над полюсом!

Александр Цыбульник

cybulnik Дата: Неділя, 17.10.2010, 00:55 | Сообщение # 9
Генералиссимус
Дорога доню, ти завжди казала, що хочеш, щоб у тебе був такий характер, як у мене, твого батька. Хочу тобі зізнатися, що в мене поганий характер, і мені потрібно проявляти чимало сили волі, щоб приборкати його. Я вважаю, що твій добрий, м'який, жіночний характер - це твій "капітал", з якою тобі буде легше йти по життю. Бо, як кажуть в японській прислів'ї: "Видимая м'якість гідності приховує тисячі можливостей". Я хочу побажати тобі скористатися цими можливостями і досягти своєї мрії! За тебе, моя донечко!

Ледве встиг з'явитися на світ малюк уже став предметом загального тяжіння, кумиром сім'ї. Це означає, що він не буде позбавлений батьківської ласки і життя його потече в нормальному людському руслі. Побажаємо новонародженому, щоб він був такий же привабливий, красивий і життєлюбний, як його мати, розумний і добрий, як його батько!

У першій частині тосту я роз'ясню, що мені подобається в N. Будь-яке оціночне судження передбачає вибір комплексу критеріїв оцінки і об'єднання їх в загальному судженні. Якщо в якості критеріїв взяти духовність, життєрадісність, енергію, одержимість, іншими словами, все, від чого вино життя б'є ключем, то всього цього в (ім'я). навалом, і я схиляюся перед ним. У другій частині тосту я висловлюю свої почуття у поетичній формі. (ім'я). - Квітка чарівний, милий; келих ігристого шампанського, локальний вихор життєвої сили і незвичайний аспект прекрасного. За героїню події! Ура!

У деяких нерозумних людей спостерігається своєрідний вада зору - вони бачать у людях лише недоліки і не звертають уваги на їхні переваги. Так от, у винуватиці сьогоднішнього торжества є протилежна дар: вона бачить в людях тільки хороше і тому так любить нас усіх, а ми - її. Я пропоную наповнити келихи і випити за це прекрасна якість (ім'я) - бачити краще в людях, прославляти і любити їх!

Александр Цыбульник

cybulnik Дата: Четвер, 02.01.2014, 16:49 | Сообщение # 10
Генералиссимус
Тости до дня народження,вітання
Тост із нагоди дня народження

Один старий мудрий грузин говорив:
- Якщо хочеш бути щасливий один день - напийся.
- Якщо хочеш бути щасливий тиждень - захворій.
- Якщо хочеш бути щасливий один місяць - одружуйся!
- Хочеш бути щасливим один рік - заведи коханку.
Якщо хочеш бути щасливим все життя - будь здоровий!

Тост із днем народження

В одній старій притчі мовиться, що одного разу до бога приповзла змія і попросила зробити її прекрасною жінкою, тому що їй вже набридло повзати. Вислухав бог змію і перетворив на жінку, сказавши: * Іди і шкода людей *.На другий день до бога прилетіла ласкава голубка і теж попросила: * Перетвори мене в прекрасну жінку *. І її також вислухав Бог і перетворив на жінку, сказавши: * Іди й неси людям добро *. З тих пір і живуть у світі дві прекрасні жінки: одна з чорною душею, друга – з білою.У мене немає ні найменшого сумніву, що наша дорога N. і є та сама ласкава і добра голубка.
Так давайте ж побажаємо їй багатьох років життя, щастя і оптимізму!

Тост на день народження

Нехай кожна мить буде повна надії
і нехай пощастить здійснити усі свої мрії!
Удачі, натхнення й духовного росту,
Хай буде в житті усе легко та просто!

Тост за іменинника

Помер старий. Але перед тим як потрапити в рай, побачив він все своє життя у вигляді піщаного берега моря, а на березі сліди ніг. Придивився і бачить, що сліди то від однієї пари ніг, то наче б дві людини йдуть поряд. І запитав він у Бога: “Чиї сліди поруч з моїми?”А Бог відповів:” Це я йду поруч з тобою “.
Тоді старий придивився краще й побачив, що в щасливі моменти життя він йшов поруч з Богом, а у важкі моменти Бог залишав його. І запитав старий Бога: “Чому ти залишав мене у важкі моменти життя?”І відповів йому Бог:” Ти все неправильно зрозумів, старий. Коли тобі було добре, я дійсно йшов поруч, а у важкі моменти твого життя я брав тебе на руки “.
Давайте вип’ємо за нашого іменинника, і якщо у нього будуть в житті важкі моменти, то нехай Бог бере його на руки.

Тост із днем народження

Щиро вітаю вас з Днем народження! Бажаю вам міцного здоров'я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях. Хай вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння. Хай доля збагачує вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення

Александр Цыбульник

cybulnik Дата: Понеділок, 10.03.2014, 20:02 | Сообщение # 11
Генералиссимус
СМС привітання З Днем Народження,СМС - Приколи з Днем Народження
Наша (......) є маленька,
Знають це і батько, й ненька,
Навіть старший братик знає,
І тому їй заявляє:
(.....), ти моя сестричко,
Маєш дуже гарне личко,
Хочу я тя привітати
Подарунок дарувати.
Щоб росла здорова сильна,
На хлопів дивилась пильно,
Знаєш, всі вони зараза,
Мов мікроби унітаза.
Але я тобі бажаю
Пошукати в всьому краю,
І знайти таки того,
Свого "молодого".
Ти знайди свого"най-най",
І підіть за 7-мий край,
Побудуй будиночок,
Наплодіть ви діточок,
Бажано дівчаточок,
Бо хлопи, немов зараза...

*******СМС привітання З Днем Народження******

Дорога подружка!
Мої побажання на честь Дня Твого народження прості. 
Я бажаю, щоб поряд з Тобою завжди
перебувало чотири звіра: норка - на плечах,
ягуар - в гаражі, тигр - в ліжку,
і баран, який за все це платитиме!

Бажаю щастя і добра,
Сьогодні - краще, ніж вчора,
Мати прекрасний, свіжий вид,
Повік не знати, де що болить. 
Не падать духом, не хворіти,
Чудово жити й не старіти,
Щасливих днів, блаженних снів,
Великих сподівань, бенкетів і гулянь,
Сміятись, вірити й любити,
Життя на повную прожити!

Хай буде в житті все прекрасно!
Витончено! солодко! ніжно! пристрасно!
Блискуче! яскраво! фантастично!
Красиво! модно і практично!
Безтурботно! смачно! апетитно!
Надзвичайно! коллорійно!
Вдало! просто! бездоганно!
І з задоволенням, звичайно!

З днем народження вітаю
І від усієї душі бажаю:
Щастя, радості, добра,
Й декілька мішків бабла 
Посміхатись, довго жити,
Людям радість приносити!

В день урочистої дати
Щиро хочем побажати
Щастя, радості, спокою
І цвісти завжди весною. 
Роки хай повільно йдуть, 
Щоки ружами цвітуть, 
Хай лишається натура
І спортивная фігура. 
Щоб ніколи не хворіли, 
Щоб Вас крижі не боліли, 
Щоб здорові груди мали, 
Не кашляли й лиш співали. 
Добре їли, мало пили, 
І до праці мали сили!

Вітаю з Днем народження!
Я бажаю любові,
Просто кохання... 
... Божевільного як гроза,
Необмеженого як океан,
Справжнього як сонце
І нескінченного як сам час!
Здоров'я і гроші прикладуться... 
Будь богинею, зводячи божевіллям навколишніх. 
Нехай облизнутися ті, кому ти не дісталася,
і нехай здохнуть ті, хто тебе не захотів!

Італійського життя, 
Американської зарплати, 
Французького кохання, 
Німецької машини, 
Гавайського літа, 
Вірменського коньячоку
під Грузинський шашличок
з Узбецькими перепічками, а також, 
Циганські пісні під Руську горілку, 
І ВСЕ ЦЕ З ДРУЗЯМИ!

З того часу вже давно
Всі пси поздихали
що маленьким бахуром
Ще Вас памятали

А би Ви цей день також
Могли памятати
То я вирішив для Вас
Таке написати

Бо на другий рік такого
Вже не прочитаєш
Скажуть гості, 
«ти що Любчику, розуму немаєш!»

Щоб груди, як у Ірен Феррарі, 
І попа щоб як у Джей Ло. 
Щоб мужики роти пороздявляли, 
Возилі на крутих авто. 
Щоб всі квіти до ніг кидали, 
І в бутіках щоб одягали, 
Любий виконували твій каприз. 
Щоб секс ульотний до світанку, 
Водилось щоб завжди бабло, 
в Єгипті відпочивати усе літо, 
І їздити в Туреччину зимою. 
На Ібіці щоб потусити, 
Щоб мужики в любові присягались 
 Короче, щоб все було зашибісь!

Щоб завжди стояв... 
коньяк на столі, 
Й ніколи не падав...
авторитет у сімї, 
щоб завжди тобі давали... 
Лиш гроші Зелені і цнні Метали..

Вітаю тебе з Днем Народження!
Щоб в тебе увесь час БОЛІЛИ:
Губи від поцілунків,
Руки від подарунків,
Ноги від танців,
Тіло від коханців!!!

Щастя, здоров'я, успіхів, достатку!
Гроші, щоб липли до долонь і п'яток!
С днем народження!

Нехай життя цвіте, мов квіти,
Нехай навколо будуть діти,
Кохання буде нескінченне,
І гроші хай біжать до тебе!

Нехай птахи для вас співають,
Навколо гроші хай кружляють,
Любов хай душу зігріва,
І болі в серці не бува!

Вітаю з Днем Народження!!!
Бажаю тобі (вам)
Плакати тільки від радості,
Спотикатися лише об гроші.
І падати в обійми близької людини!

Бажаю цілий вік прожити
З великими сумами дружити
Здоровим бути, як сто биків
Щоб сил вистачало на любов
Коротше, щоби процвітав
І про друзів щоб не забував!

Джерело матеріалу http://sms-ka.at.ua/

Александр Цыбульник

cybulnik Дата: Субота, 10.05.2014, 23:12 | Сообщение # 12
Генералиссимус
Тости на день народження!

Летять літа, та не біда,
І вам не варто хвилюватись.
Бо ж не просто Вахтанг співа:
"Мої года - моє багатство!".

***Тости на день народження***

Часи ідуть, роки минають...
І кожен прожитий день ми пишемо свою історію життя.
Одна сторінка - це один прожитий день,
Одна книга - це один рік який ми прожили...
На сьогоднішній день ви написали (вказати скільки років) книг...
Так от я вам бажаю, щоб ви ще з свого життя написали (вказати скільки років) книг.
Щоб книга яку ви напишете починаючи із сьогоднішнього дня,
Мала сторінки із щасливим початком і кінцем...
І хай в цей день всі ваші мрії здійсняться.
З Днем Народження!!!

"Доля укладена в характері", - говориться в прислів'ї. Я хочу побажати тобі, …., щоб ти постійно працював(ла) над собою і був(була) самим(ою)
витриманим(ою), цілеспрямованим(ою), а ще — любив(ла) мудрість. Як
сказав древньоримський філософ Сенека: "Люби мудрість - і ця любов
допоможе пройти через всі випробування!" За тебе, …..! З днем
народження!

Хай здоров'я, радість і достаток,
Сиплються не мов вишневий цвіт
Хай малює доля з буднів свято,
І дарує Вам багато літ!

З днем народження, кохана,
Ти, як сонечко в житті.
О, якби ти тільки знала,
Як горить любов в душі!
Ти змінила все життя Б
арвами кохання.
П”ю сьогодні чарку я
За твої бажання.

Хай стане дійсністю все те,
Що сном і мрією здавалось,
Щоб радість скрасила твій дім,
А серце щастям наповнялось
Хай життя в тебе буде,
Як та чудова казка,
Легка, щаслива, ніжна й прекрасна!

Хочу привітати тебе з днем народження, побажати тобі звичайно ж щястя, здоров'я - бо без них ніяк, також кохання - великого, безмежного
кохання, щоб ти кохала і була коханою. Щоб всі твої найзаповітніші мрії
збувалися, щоб ти залишалася завжди такою як ти є зараз: гарною,
розумною, красивою, доброю і веселою. Такою як ти є! Вітаю !!!

Хай цвіте не в'яне із роками доля
Нехай літ щасливих птаха накує
Від землі Вам сили від води здоров'я,
А добра від сонця хай Господь дає

Нехай цей день не святкує земля
І зоряний дощ з небес не ллється!
Хай тісне коло друзів,
Але для тебе - сьогодні кожен посміхнеться!
Я тому хочу, щоб цей день особливий
Заповнилось надовго, назавжди!
І нехай сьогодні яскрава на світі
в твої долоні впаде зірка!
Звітне бажання загадай їй,
Довіряй їй найзаповітніші мрії!
І, приймаючи це поздоровлення,
Повірь, що всіх щасливіше
ТІЛЬКИ ТИ!

Бажаю:щастя і добра,краси усмішок,сонця
Щоб доля світла увійшла до Вашого віконця.
Хай навкруги цвітуть квіти і небо буде ясним,
аби життя у Вас було щасливим і прекрасним,
аби завжди в душі у Вас горів вогонь кохання .
І аби в цей святковий час збулися всі Ваші бажання.

Бажаю світла і тепла,
Товаришів хороших і добра,
Щасливих днів, блаженних слів,
Великих надій, хмільних бенкетів.
Жити бадьоро, весело і сміливо,
Щоб ніколи не набридало.
Сміятися, пісні співати, жартувати,
І щастя щоб до дна випити!

Щоб боліли руки від подарунків, Губи від поцілунків, А тіло від інтимних стосунків.

Нехай в житті все буде, що потрібно,
Без чого не складається життя: +
Кохання, щастя, вірні друзі
І вічно юна, нестаріюча душа

Джерело www.toast.com.ua

Александр Цыбульник

cybulnik Дата: Неділя, 08.06.2014, 22:22 | Сообщение # 13
Генералиссимус
Тости українською мовою на День народження

Є у влучних французів золоті слова:
"Якби молодість знала, якщо б зрілість могла".
Але буває ділянку в середині шляху,
Коли досвід і сила можуть поруч йти .
Цей вік щасливий поєднує в собі
Два гарненьких слова: "ще" і "вже".
Так що жити в цей час і легко і приємно:
Вам ще все доступно. Вам вже все зрозуміло.
Якщо життя вам запропонує важких ребусів ряд,
То вирішуйте їх сміливо - вам вже п'ятдесят!
Якщо юність покличе, ставай з нею в ряд,
Становитесь, не бійтеся - вам ще п'ятдесят!

Тост на День народження

нехай у життя чекають тебе лише теплі слова
і серце ніколи від болю не заплаче
і нехай твоя кружится голова
от щастя від любові і від удачі

Тост на День народження

Бажаю здоров'я:багато,багато
Хай щастя і мир залишається в хаті
Хай горе обходить завжди стороною,
А радість приходить
І ллється рікою

Джерело www.toast.com.ua

Александр Цыбульник

Форум » Наша країна Україна » Тости » тости на день народження (тости на день народження)
Сторінка 1 з 1 1
Пошук:

Рейтинг@Mail.ru