[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 1 1
Форум » Наша країна Україна » Українські народні та міжнародні свята » День працівників сільського господарства (День працівників сільського господарства)
День працівників сільського господарства
cybulnik Дата: Четвер, 12.12.2013, 23:19 | Сообщение # 1
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 6014
Репутация: 1019
Статус: Offline
День працівників сільського господарства в Україні
Відзначається — Щорічно в 3-тю неділю листопада
Збір урожаю
«Земля — єдине джерело багатства, і лише сільське господарство його примножує»
— Франсуа Кене
Щорічно у третю неділю листопада відзначається День працівників сільського господарства в Україні. У 2013 році він припадає на 17 листопада. Це свято, присвячене всім аграріям країни, було засноване в 1993 році. Тоді президент України підписав указ про заснування професійного свята всіх працівників сільського господарства, а також підприємств, які займаються переробкою сільськогосподарської сировини та виробництвом харчової продукції.

Урожай
«Селянин це людина, яка не йде з ранку на роботу, бо він прокидається на роботі»
— Е. Макензі
День працівників сільського господарства в Україні відзначається дуже широко. Шанобливе ставлення до аграріїв зароджувалося в Україну ще за часів Радянського Союзу, тоді саме її називали житницею всієї величезної країни. До цих пір основними сільськогосподарськими культурами, які вирощуються українськими аграріями, залишаються зернові, цукровий буряк та картопля. Крім того, це свято можуть по праву відзначати також працівники фермерських господарств, які забезпечують всю країну молоком та м'ясом.

На сьогоднішній день в Україні Коровай постійно ведеться реформування сільськогосподарського сектора.

Джерело beyond.ua/


Александр Цыбульник
 
У вас Балов'; document.write(exp);
Форум » Наша країна Україна » Українські народні та міжнародні свята » День працівників сільського господарства (День працівників сільського господарства)
Сторінка 1 з 1 1
Пошук:

Рейтинг@Mail.ru