[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 1 1
Форум » Наша країна Україна » Українські народні та міжнародні свята » День благодійності на Україні (День благодійності)
День благодійності на Україні
cybulnik Дата: Субота, 07.12.2013, 08:11 | Сообщение # 1
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 6014
Репутация: 1019
Статус: Offline
День благодійності на Україні
Свято відзначається щорічно у другу неділю грудня 8 грудня (дата для 2013 року) Президент України В.Ющенко підписав Указ № 1220 / 2007 від 13 грудня 2007 року, відповідно до якого на Україні було встановлено новий свято - День благодійності. Свято відзначається щорічно у другу неділю грудня. Сенс слова «благодійність » зрозумілий , напевно , кожній людині. Творити благо - тобто , надавати безоплатну допомогу тим , хто її потребує . Благодійність виявляється добровільно в будь-якій прийнятній формі : виконання будь-яких робіт чи надання послуг , дарування майна , надання фінансової підтримки. Благодійністю можуть займатися приватні особи чи організації , благодійні фонди. Як повідомила прес -служба Президента України , День благодійності був встановлений з метою утвердження принципів гуманізму і милосердя , сприяння розвитку благодійної діяльності та на підтримку ініціативи громадських організацій. А присвячений цей національне свято людям які займаються доброчинністю . В останні роки на Україні питання благодійності обговорюються на державному рівні. Крім того , однією з важливих тенденцій є те , що українські бізнес -структури почали активно брати участь у благодійних акціях , що , за оцінками деяких аналітиків , говорить про зрілість українського бізнесу. Лідери українського бізнесу вважають , що благодійна діяльність на Україні вже існує і , більше того , володіє певним рівнем розвитку . У великому бізнесі також все частіше піднімаються питання благодійності. На Україні встановлено ще один день милосердя - це День усиновлення , що відзначається щорічно 30 вересня.

Джерело: http://www.calend.ru/holidays/0/0/2323/
© Calend.ru


Александр Цыбульник
 
У вас Балов'; document.write(exp);
Форум » Наша країна Україна » Українські народні та міжнародні свята » День благодійності на Україні (День благодійності)
Сторінка 1 з 1 1
Пошук:

Рейтинг@Mail.ru