[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 1 1
Форум » Наша країна Україна » Українські народні та міжнародні свята » День військ зв'язку України (День військ зв'язку України)
День військ зв'язку України
cybulnik Дата: Четвер, 21.11.2013, 16:37 | Сообщение # 1
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 6014
Репутация: 1019
Статус: Offline
День військ зв'язку України
День військ зв'язку щорічно відзначається на Україні 8 серпня згідно з Указом Президента № 154 / 2000 від 1 лютого 2000 року. Військовий зв'язок - це невід'ємна складова управління Збройними Силами , його технічна основа . Початком славної історії , а потім і передумовою установи свята послужило те , що 8 серпня 1920 року в Києві , на базі колишнього Костянтинівського юнкерського військового училища почалася підготовка зв'язківців на других Київських військово- інженерних курсах. Історичний досвід розвитку військового зв'язку підтверджує ту вирішальну роль , яку військові зв'язківці грають у збройній боротьбі , у досягненні перемоги . Свідченням тому - зростання питомої ваги зв'язківців на фоні загальної чисельності військ. У роки громадянської війни вона становила близько трьох відсотків від загальної чисельності Червоної Армії , а до початку Великої Вітчизняної війни зросла до п'яти відсотків. Наприкінці Великої Вітчизняної війни майже кожен десятий воїн був зв'язківцем . На сьогодні близько дванадцяти відсотків від загальної чисельності Збройних Сил - це фахівці військ зв'язку , і роль військ зв'язку в досягненні постійної бойової готовності Збройних Сил виросла ще більше. Війська зв'язку Збройних Сил України беруть свій початок від військ зв'язку армії Радянського Союзу. У січні 1992 року було створено Головне управління зв'язку Збройних Сил України , яке почало формування військ зв'язку незалежної держави. За час існування Збройних Сил України з розрізнених систем зв'язку створена єдина система , яка здатна забезпечити надійне управління Збройними Силами в будь-якій обстановці .

Джерело: http://www.calend.ru/holidays/0/0/1698/
© Calend.ru


Александр Цыбульник
 
У вас Балов'; document.write(exp);
Форум » Наша країна Україна » Українські народні та міжнародні свята » День військ зв'язку України (День військ зв'язку України)
Сторінка 1 з 1 1
Пошук:

Рейтинг@Mail.ru