[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 1 1
Форум » Наша країна Україна » Українські народні та міжнародні свята » День Конституції України (День Конституції України)
День Конституції України
cybulnik Дата: Четвер, 21.11.2013, 14:28 | Сообщение # 1
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 6014
Репутация: 1019
Статус: Offline
День Конституції України
28 червня 1996 Верховна Рада України прийняла нову Конституцію України - першу Конституцію незалежної української держави . Депутати працювали над проектом , залишаючись у сесійній залі всю ніч з 27 на 28 червня. Парламентарії врахували зауваження президента України , а також підтримали всі спірні статті проекту: про державні символи України , про державну українську мову , про право приватної власності на Україні . Прийняття Конституції закріпило правові основи незалежної України , її суверенітет і територіальну цілісність . Конституція України має найвищу юридичну силу. Закони та інші нормативно - правові акти приймаються на основі Конституції України і повинні відповідати їй. Прийняття Конституції стало найважливішим кроком у забезпеченні прав людини і громадянина , сприяло подальшому підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені. Конституція 1996 року діє на Україні і в даний час . Відповідно до Конституції , день прийняття Основного Закону є державним святом - Днем Конституції України .

Джерело: http://www.calend.ru/holidays/0/0/618/
© Calend.ru


Александр Цыбульник
 
У вас Балов'; document.write(exp);
Форум » Наша країна Україна » Українські народні та міжнародні свята » День Конституції України (День Конституції України)
Сторінка 1 з 1 1
Пошук:

Рейтинг@Mail.ru