[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 1 1
Форум » Наша країна Україна » Українські народні та міжнародні свята » Міжнародний день захисту дітей. (день захисту дітей.)
Міжнародний день захисту дітей.
cybulnik Дата: Четвер, 21.11.2013, 14:17 | Сообщение # 1
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 6014
Репутация: 1019
Статус: Offline
Міжнародний день захисту дітей.
 Збережемо посмішки на обличчях наших дітей.
 Щорічно 1 червня на Україну відзначається День захисту дітей , який встановлений за Указом Президента № 568/ 98 від 30 травня 1998 року. Конвенція ООН про права дитини була одноголосно прийнята Генеральною Асамблеєю ООН 20 листопада в 1989 року - через 30 років після прийняття Декларації прав дитини і через 10 років після оголошення Міжнародного року дитини. У ній викладено, які дії і як саме повинні здійснювати держави , їх уряди , неурядові організації, засоби масової інформації та приватні особи для забезпечення дотримання прав дітей по відношенню до кожної дитини . Сьогодні у світі понад 96 % дітей живуть у країнах , які зобов'язалися захищати права дітей , ратифікувавши Конвенцію ООН про права дитини. На Україні Конвенція ООН про права дитини набула чинності з 27 вересня 1991 року. За роки незалежності Україні вдалося розробити і прийняти законодавство з охорони дитинства , це законодавство відповідає європейським стандартам , Конвенції ООН з прав дитини. Однак , повною мірою реалізувати всі ці законодавчі норми державі ще не вдалося. Також повною мірою поки не вдалося створити умови для того , щоб кожна дитина росла здоровою , розвиненим і став у майбутньому хорошою людиною і відповідальним громадянином України . Діти дуже неординарно розуміють захист своїх прав. Для когось це можливість висловлювати власну точку зору в різних масштабах , аж до світового рівня , для когось основною проблемою реалізації прав дитини є безвідповідальність батьків. Більшість дітлахів у своєму житті не зустрічалися з порушенням власних прав або прав оточуючих їх дітей , і їх досвід зіткнення з цією проблемою обмежується телепередачами , на підставі яких вони і судять про навколишній їхній світ . Ймовірно , дорослим слід більше замислюватися над тим , як навчити дітей розуміти , що піклуватися потрібно не тільки про дотримання прав особистих , що будь-яке право передбачає ще й обов'язки . Тільки засвоївши такі взаємозалежності , дитина зможе вирости щасливою людиною. День захисту дітей - це не тільки веселе свято для самих дітей , це і нагадування суспільству про необхідність захищати права дитини , щоб усі діти росли щасливими , вчилися , займалися улюбленою справою і в майбутньому стали чудовими батьками та громадянами своєї країни.

Джерело: http://www.calend.ru/holidays/0/0/51/6/
© Calend.ru


Александр Цыбульник
 
У вас Балов'; document.write(exp);
Форум » Наша країна Україна » Українські народні та міжнародні свята » Міжнародний день захисту дітей. (день захисту дітей.)
Сторінка 1 з 1 1
Пошук:

Рейтинг@Mail.ru