[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 1 1
Форум » Наша країна Україна » Українські народні та міжнародні свята » День Перемоги (9 травня День Перемоги)
День Перемоги
cybulnik Дата: Понеділок, 08.04.2013, 21:45 | Сообщение # 1
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 6014
Репутация: 1019
Статус: Offline
День Перемоги
9 травня

Для більшості жителів України День Перемоги - це не день скорботи, а свято гордості за країну і за народ.
1418 днів і ночей радянські люди вели кровопролитну війну проти фашистських агресорів і розтрощили їх. Народ відстояв свободу і незалежність своєї Вітчизни, врятував від фашистського поневолення світову цивілізацію.
Велика Вітчизняна війна стала складовою частиною і головним змістом всієї Другої світової війни, в орбіту якої було залучено більш 60 держав. Бойові дії велися на великих просторах Європи, Азії та Африки, на морських і океанських просторах.
Германо-італо-японський фашистський блок, розширюючи агресію, наполегливо прагнув до завоювання світового панування. На шляху до цієї мети непереборною перешкодою встало Радянський Союз. Доля всієї Другої світової війни вирішувалася на радянсько-німецькому фронті - він був головним фронтом боротьби проти фашизму. СРСР взяв на себе і до кінця виніс основний тягар боротьби з агресором. Саме нам належала вирішальна роль у переможному результаті Другої світової війни.
Завершальні удари радянські Збройні сили в 1945 році завдали у Східній Прусії, в західній Польщі і Чехословаччини. Грандіозна Берлінська стратегічна наступальна операція, що проводилася з 16 квітня по 8 травня 1945 року, дозволила штурмом оволодіти столицею Німеччини - містом Берліном. Розвиваючи подальший наступ, радянські війська вийшли на річку Ельбу, де з'єдналися з американськими та англійською військами. З падінням Берліна і втратою життєво важливих районів Німеччина втратила можливість до опору. 8 травня 1945 гітлерівська Німеччина беззастережно капітулювала.
9 Травня - найсвітліше свято всього українського народу, нев'янучий день нашої немеркнучої військової слави.


Александр Цыбульник
 
У вас Балов'; document.write(exp);
Форум » Наша країна Україна » Українські народні та міжнародні свята » День Перемоги (9 травня День Перемоги)
Сторінка 1 з 1 1
Пошук:

Рейтинг@Mail.ru