[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 1 1
Форум » Наша країна Україна » Українські народні та міжнародні свята » Всеукраїнський день психолога (день психолога)
Всеукраїнський день психолога
cybulnik Дата: Понеділок, 08.04.2013, 21:37 | Сообщение # 1
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 6014
Репутация: 1019
Статус: Offline
Всеукраїнський день психолога
Один з видатних психологів минулого століття Жан Піаже (Jean Piaget) передбачив, що в 21 столітті психологія стане однією з провідних наук. Судячи з усього, його прогноз починає збуватися.
Це висловлювання прозвучить ще більш значно, якщо згадати, що офіційне визнання психологія отримала всього сто тридцять з невеликим років тому - в 1879 році німецький психолог В. Вундт відкрив у Лейпцигу першу лабораторію експериментальної психології.
Будучи досить молодою наукою, психологія нагромадила безліч унікальних фактів і даних, що показують, що знання людини про саму себе змінюють його стан і почуття. Психологію можна назвати наукою, що творить людину через пізнання.
Також досить часто можна чути думку, що психологія - це наука про душу, з якої виключено дослідження душі. Психологія відповідає на питання про те, чому людина поводиться так чи інакше.
Впоратися з важкими ситуаціями нам допомагають мудрі поради досвідчених фахівців - психологів (Фото: Ambrophoto, Shutterstock)
В останні роки активно розвивається такий напрямок психології як політична психологія, яка досліджує та аналізує форми поведінки і психологію політичних діячів, включаючи перших осіб держави. У 1996 році створена Асоціація політичних психологів України, зразком якої послужила існуюча з 1978 року Міжнародна асоціація політичних психологів (International Society of Political Psychology, ISPP).
Життя людини - дуже непередбачувана і бурхлива. Будь ви політиком, бізнесменом, лікарем або домогосподаркою - у вашому житті, поряд з позитивними емоціями, неминучі хвилини розчарування, результатом яких можуть стати негативні вчинки. Іноді людині важко утримати тягар цих проблем на своїх плечах, і він може втратити надію, віру в себе, а найголовніше - своє здоров'я.
Уникнути цього нам допомагають мудрі поради досвідчених фахівців - психологів, чий професійне свято - Всеукраїнський день психолога - відзначається на Україні 23 квітня.


Александр Цыбульник
 
У вас Балов'; document.write(exp);
Форум » Наша країна Україна » Українські народні та міжнародні свята » Всеукраїнський день психолога (день психолога)
Сторінка 1 з 1 1
Пошук:

Рейтинг@Mail.ru