[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 1 1
Форум » Наша країна Україна » Українські народні та міжнародні свята » День ДАІ МВС України (День ДАІ МВС України)
День ДАІ МВС України
cybulnik Дата: Понеділок, 08.04.2013, 21:31 | Сообщение # 1
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 6014
Репутация: 1019
Статус: Offline
День ДАІ МВС України
24 серпня 1991 Верховна Рада Української РСР проголосила Україну незалежною державою, а через 6 років, 14 квітня 1997 року Кабінет Міністрів України затвердив «Положення про Державну автомобільну інспекцію Міністерства внутрішніх справ України».
Таким чином, в незалежній державі був офіційно затверджений день створення Державтоінспекції МВС України, і, отже, з'явився ще одне професійне свято. ДАІ МВС України вирішує численний завдання, основними з яких є:
- Забезпечення безпеки дорожнього руху;
- Організація контролю за додержанням законів, які стосуються питань безпеки дорожнього руху, а також охорони навколишнього середовища від шкідливого впливу автомототранспортних засобів;
- Удосконалення регулювання дорожнього руху з метою забезпечення його безпеки та підвищення ефективності використання транспортних засобів;
- Швидке виявлення та припинення фактів порушення безпеки дорожнього руху, а також виявлення причин і умов виявлених порушень.
У цей день по всій Україні проходять святкові заходи. У Києві від Бессарабки до Майдану Незалежності на 15 майданчиках проводяться різноманітні конкурси, вікторини, змагання, шоу.
На майданчику «Медичної допомоги» працівники МОЗ показують, як потрібно надавати потерпілому першу медичну допомогу при різних травмах: наприклад, переломах, кровотечі, втраті свідомості. Дії лікарів близько чотирьох годин стоїчно «терпить» пластмасовий манекен. На стенді страховиків розповідають про різні види страхування, необхідності обов'язкового страхування (ОСЦПВ) і роз'яснюють, як працює механізм відшкодування збитку.
Чимало уваги приділяється найменшим учасникам дорожнього руху - дітям. Для них працює декілька майданчиків: конкурс малюнка на асфальті, їзда на електромобілях і знання дорожньої «грамоти». Крім того, підводяться підсумки всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Безпека дорожнього руху - це життя», організованого Департаментом ДАІ МВС України.


Александр Цыбульник
 
У вас Балов'; document.write(exp);
Форум » Наша країна Україна » Українські народні та міжнародні свята » День ДАІ МВС України (День ДАІ МВС України)
Сторінка 1 з 1 1
Пошук:

Рейтинг@Mail.ru