[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 1 1
Форум » Наша країна Україна » Українські народні та міжнародні свята » День землевпорядника України (День землевпорядника України,свята України)
День землевпорядника України
cybulnik Дата: П`ятниця, 05.04.2013, 23:49 | Сообщение # 1
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 6014
Репутация: 1019
Статус: Offline
День землевпорядника України
Професійне свято - День землевпорядника (День землепорядніка) - зазначається на Україні щорічно з 2000 року в другу суботу березня. Дата встановлена ​​Указом Президента України Л. Кучми № 1556/99 від 11 грудня 1999 року «Про день землевпорядника» на підтримку ініціативи Державного комітету України по земельних ресурсах і Союзу землевпорядників України і в світлі проведення земельних реформ щодо раціонального використання та збереження земельних ресурсів.
Розвиток суспільства в усі часи було пов'язане із землею, яка і тепер залишається основним засобом для існування людства і джерелом суспільного багатства. На Україні діє Державний земельний кадастр, який служить знаряддям держави у справі здійснення впливу на процес раціонального використання та охорони земельних ресурсів.
Основна мета землеустрою полягає в забезпеченні охорони земельних ресурсів, створення сприятливого екологічного середовища та формування раціональної системи використання земель, як засоби виробництва і основи для розселення людей і створення виробничої інфраструктури.
Крім Земельного кадастру на Україні діє низка законів, що регулюють землеустрій - «Про землеустрій» (2003), «Про розмежування земель державної та комунальної власності» (2004), а також відповідні правові акти. Стаття 5 Закону «Про землеустрій» називає об'єкти землеустрою - це територія України; території адміністративно-територіальних утворень або їх частин; території землеволодінь і землекористувань чи окремі земельні ділянки.
На Україні професія землевпорядника завжди користувалася повагою, тому що вона присвячена безцінному скарбу країни - її землі. Землевпорядники стежать за тим, щоб земля використовувалася раціонально й ефективно. Від їхнього професіоналізму залежить, наскільки по-господарськи використовується земля, в якому стані вона буде передана нащадкам.


Александр Цыбульник
 
У вас Балов'; document.write(exp);
Форум » Наша країна Україна » Українські народні та міжнародні свята » День землевпорядника України (День землевпорядника України,свята України)
Сторінка 1 з 1 1
Пошук:

Рейтинг@Mail.ru