[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 1 1
Форум » Наша країна Україна » Українські народні та міжнародні свята » День працівників пожежної охорони України (День працівників пожежної охорони України,свята України)
День працівників пожежної охорони України
cybulnik Дата: П`ятниця, 05.04.2013, 23:33 | Сообщение # 1
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 6014
Репутация: 1019
Статус: Offline
День працівників пожежної охорони України
29 січня
Щороку 29 січня на Україні відзначається День працівників пожежної охорони. Це професійне свято було встановлено на підтримку ініціативи, з якою виступили працівники пожежної охорони країни.
Історія заснування перших пожежних частин почалася в першій половині 19 століття - в січня 1841 року був сформований перший штатний склад Старокиївської пожежної частини, що складався з 25 осіб.
Згодом на керівні посади були призначені професійні пожежники, а в січні 1921 року в Києві були відкриті перші курси пожежних інструкторів. До кінця 1929 року розрахунок київських пожежників становив 9 частин, укомплектованих 13 автомобілями.
Історично склалося, що місця роботи пожежних України розділені на Київ і на райони. Це й зрозуміло - у столиці зосереджені пам'ятники архітектури і мистецтва, урядові та державні установи, великі банки та комерційні підприємства. Тим не менше, робота у віддалених областях, як вважають самі українські пожежники, не менш відповідальна і небезпечна.
За першим сигналом небезпеки пожежні України негайно відправляються туди, де виникає екстремальна ситуація, де треба зупинити вогневу стихію, врятувати життя людей. Швидка ліквідація наслідків аварії на Чорнобильській АЕС - це тільки один з прикладів високопрофесійної роботи українських пожежників.
Пожежникам властиві такі якості, як самовідданість, постійна готовність прийти на допомогу, здатність до самопожертви. Працівники пожежної охорони в найбільш складних ситуаціях завжди будуть проявляти високі моральні якості, професіоналізм, мужність і особисту дисциплінованість.


Александр Цыбульник
 
У вас Балов'; document.write(exp);
Форум » Наша країна Україна » Українські народні та міжнародні свята » День працівників пожежної охорони України (День працівників пожежної охорони України,свята України)
Сторінка 1 з 1 1
Пошук:

Рейтинг@Mail.ru