[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 1 1
Форум » Наша країна Україна » Українські народні та міжнародні свята » день енергетика (день енергетика)
день енергетика
cybulnik Дата: Четвер, 23.12.2010, 11:48 | Сообщение # 1
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 6014
Репутация: 1019
Статус: Offline
день енергетика

Своє професійне свято енергетики відзначають в один з найкоротших світлових днів у році - 22 грудня.
Важко переоцінити значення роботи енергетиків, чиїм невтомною працею створюється одне з найнеобхідніших благ - тепло, яке забезпечує комфорт у будинках, школах, лікарнях, офісах.
Історія цього свята бере свій початок 23 травня 1966, коли Указом Президії Верховної Ради СРСР було встановлено День енергетика в пам'ять про день прийняття Державного плану електрифікації Росії (ГОЕЛРО). План ГОЕЛРО був прийнятий на VIII Всеросійському з'їзді Рад, проходили 22 грудня 1920 року.
Пізніше за Указом Президії Верховної Ради СРСР № 3018-Х від 1 жовтня 1980 року «Про святкові і пам'ятні дні», в редакції Указу Президії Верховної Ради СРСР № 9724-XI від 1 листопада 1988 року «Про внесення змін до законодавства СРСР про святкові і пам'ятні дні »День енергетика в Радянському Союзі став відзначатися в третю неділю грудня.
В даний час у багатьох організаціях День енергетика, як і раніше відзначається в третю неділю грудня.
День енергетика - це свято всіх тих, хто коли-небудь був причетний до створення й обслуговування енергетичних систем. Це також свято тих, хто і сьогодні залишається на відповідальному посту працівника енергетичної галузі. Нарешті, День енергетика - свято всіх, для кого поняття «тепло» і «світло» - це не просто слова, а ціла епоха.
В останні роки неймовірно зріс інтерес до екологічно чистих джерел енергії (повітря, сонячна енергія), у зв'язку з чим потенціал енергетичної галузі буде стрімко зростати.
22 грудня поряд з енергетиками Росії це професійне свято відзначають і у Вірменії, Білорусі, Киргизстані, Україна.
За доброю багаторічної традиції, кращих представників енергетичної галузі в цей день відзначають високими нагородами, почесними грамотами та цінними подарунками. А з усіх святкових побажань можна відзначити найголовніше і актуальне на сьогодні: «Дорогі енергетики! Постарайтеся, щоб у кожному домі, у кожній родині завжди були світло і тепло »


Александр Цыбульник
 
У вас Балов'; document.write(exp);
Форум » Наша країна Україна » Українські народні та міжнародні свята » день енергетика (день енергетика)
Сторінка 1 з 1 1
Пошук:

Рейтинг@Mail.ru