[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 1 1
Форум » Наша країна Україна » Українські народні та міжнародні свята » Міжнародний день солідарності людей (Міжнародний день солідарності людей)
Міжнародний день солідарності людей
cybulnik Дата: Неділя, 19.12.2010, 23:51 | Сообщение # 1
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 6014
Репутация: 1019
Статус: Offline

22 грудня 2005 Генеральна Асамблея ООН проголосила, що Міжнародний день солідарності людей (International Solidarity Day) буде щорічно відзначатися 20 грудня.

Солідарність - єдність переконань і дій, взаємодопомога та підтримка членів соціальної групи, що грунтуються на спільності інтересів та необхідності досягнення спільних групових цілей, спільна відповідальність.

Міжнародний день солідарності людей був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН в резолюції, присвяченій проведенню першого Десятиріччя ООН з боротьби за ліквідацію злиднів. Резолюція ООН посилається на Декларацію тисячоліття, в якій говориться, що солідарність в 21 столітті стане однією з фундаментальних цінностей людства.

Міжнародний день солідарності людей висвітлюється усіма засобами масової інформації, включаючи статті в журналах, промови на офіційних заходах, нотатки у веб-блогах окремих осіб, груп і зацікавлених організацій.

На документах і матеріалах, що сприяють просуванню Дня, можна побачити емблему ООН - проекцію Землі, центровану на Північному полюсі, яка охоплює всі континенти, окрім Антарктиди, і чотири концентричних кола, що представляють рівні довготи. Проекція оточена гілками оливи, що символізують мир.

Міжнародний день солідарності людей відзначається в усьому світі, але не є загальним вихідним днем.
На латиницеАлександр Цыбульник
 
У вас Балов'; document.write(exp);
Форум » Наша країна Україна » Українські народні та міжнародні свята » Міжнародний день солідарності людей (Міжнародний день солідарності людей)
Сторінка 1 з 1 1
Пошук:

Рейтинг@Mail.ru