[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 1 1
Форум » Наша країна Україна » Українські народні та міжнародні свята » День адвокатури України (День адвокатури України)
День адвокатури України
cybulnik Дата: Неділя, 19.12.2010, 14:35 | Сообщение # 1
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 6014
Репутация: 1019
Статус: Offline

У грудні 2002 року Президент України підписав Указ № 1121/2002 про встановлення на Україні професійного свята - Дня адвокатури, який щорічно відзначається 19 грудня.
Відповідно до Закону України «Про адвокатуру», який був введений в дію постановою Верховної Ради від 19 грудня 1992 року, адвокатура України «є добровільним професійним громадським об'єднанням, покликаним згідно з Конституцією України сприяти захисту прав, свобод і представляти законні інтереси громадян України, іноземних громадян, осіб без громадянства, юридичних осіб, надавати їм іншу юридичну допомогу. "
Адвокат - це захисник, який у кримінальному судочинстві наділений широкими правами. Серед основних прав адвоката - право на побачення з обвинуваченим без обмеження кількостей, ознайомлення з матеріалами справи; подання докази невинності або меншої вини обвинуваченого; оскарження дії слідчого, прокурора або суду та інші.

Адвокат зобов'язаний зберігати адвокатську таємницю. У той же час, адвокат повинен захищати не будь-який інтерес свого підзахисного, а тільки законний. Засоби і способи захисту, безумовно, повинні бути законними і моральними.

Метою встановлення свята є визнання великого суспільного значення даного правозахисного інституту на Україну. Те наскільки ефективна діяльності адвокатури, служить чітким показником рівня демократії в державі, а також його політичної та економічної стабільності....Александр Цыбульник
 
У вас Балов'; document.write(exp);
Форум » Наша країна Україна » Українські народні та міжнародні свята » День адвокатури України (День адвокатури України)
Сторінка 1 з 1 1
Пошук:

Рейтинг@Mail.ru