[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 1 1
Форум » Наша країна Україна » Українські народні та міжнародні свята » Міжнародний день іммігрантів (Міжнародний день іммігрантів)
Міжнародний день іммігрантів
cybulnik Дата: Субота, 18.12.2010, 08:05 | Сообщение # 1
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 6014
Репутация: 1019
Статус: Offline

18 грудня 1990 Генеральна Асамблея ООН прийняла Міжнародну конвенцію про захист прав всіх трудящих-мігрантів і членів їх сімей (International convention on the protection of the rights of migrant workers and members of their families) (резолюція 45/158).
А 4 грудня 2000 Генеральна Асамблея ООН заснувала Міжнародний день іммігрантів (International Migrants Day), який щорічно відзначається 18 грудня. Рішення відзначати Міжнародний день іммігрантів було прийнято у зв'язку з тим, що в останні роки кількість іммігрантів у всьому світі значно зросло.
Асамблея підкреслила необхідність прийняття подальших заходів для забезпечення дотримання прав людини та основних свобод всіх мігрантів.
Міжнародний день іммігрантів відзначається в багатьох країнах, міжурядових і неурядових організаціях шляхом поширення інформації про права людини та основні свободи іммігрантів, а також проведення різних акцій і робочих семінарів, пояснюючих закони про права іммігрантів.
Щорічно в цей день можна почути заклики до того, що міжнародне співтовариство має приділяти більше уваги значній кількості іммігрантів, які опинилися в скрутному становищі, далеко від дому і потребують допомоги і захисту.
Згідно з оцінками експертів, кожен тридцять п'ятий житель планети є іммігрантом, живуть і працюють за межами своєї країни.


Александр Цыбульник
 
У вас Балов'; document.write(exp);
Форум » Наша країна Україна » Українські народні та міжнародні свята » Міжнародний день іммігрантів (Міжнародний день іммігрантів)
Сторінка 1 з 1 1
Пошук:

Рейтинг@Mail.ru