[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 1 1
Форум » Наша країна Україна » Українські народні та міжнародні свята » День благодійництва на Україні (День благодійництва на Україні)
День благодійництва на Україні
cybulnik Дата: Субота, 11.12.2010, 21:00 | Сообщение # 1
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 6014
Репутация: 1019
Статус: Offline
День благодійництва на Україні

12 грудня (дата для 2010 року)
Президент В. Ющенко підписав Указ № 1220/2007 від 13 грудня 2007 року, відповідно до якого на Україні був встановлений новий свято - День благодійництва. Свято відзначається щорічно в другу неділю грудня.

Сенс слова «благодійність» зрозумілий, напевно, кожній людині. Творити благо - то є, надавати безоплатну допомогу часом, хто її потребує. Благодійність виявляється добровільно в будь-якій прийнятній формі: виконання будь-яких робіт або надання послуг, дарування майна, надання фінансової підтримки.

Благодійністю можуть займатися приватні особи чи організації, благотаорітельние фонди.

Як повідомила прес-служба Президента України, День благодійності встановлений з метою затвердження принципів гуманізму і милосердя, сприяння розвитку благодійної діяльності та на підтримку ініціативи громадських організацій.

В останні роки на Україні питання благодійності обговорюються на державному рівні. Крім того, однією з важливих тенденцій є те, що українські бізнес-структури почали активно брати участь у благодійних акціях, що, за оцінками деяких аналітиків, говорить про зрілість українського бізнесу.

Лідери українського бізнесу вважають, що благодійна діяльність на Україні вже існує і, більш того, володіє певним рівнем розвитку. У великому бізнесі також все частіше піднімаються питання благодійності.

На Україну встановлено ще один день милосердя - це День усиновлення, що відзначається щорічно 30 вересня.Александр Цыбульник
 
У вас Балов'; document.write(exp);
Форум » Наша країна Україна » Українські народні та міжнародні свята » День благодійництва на Україні (День благодійництва на Україні)
Сторінка 1 з 1 1
Пошук:

Рейтинг@Mail.ru