[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 1 1
Форум » Наша країна Україна » Українські народні та міжнародні свята » Міжнародний день танго (Міжнародний день танго)
Міжнародний день танго
cybulnik Дата: П`ятниця, 10.12.2010, 21:53 | Сообщение # 1
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 6014
Репутация: 1019
Статус: Offline

11 грудня, в день народження аргентинського співака і кіноактора, знаменитого «Короля танго» Карлоса Гарделя (Carlos Gardel, 11 грудня 1887 (або 1890) - 24 червня 1935), відзначається Міжнародний день танго - свято танцю, філософія якого укладена в протиборстві.

Життя у танго б'є ключем, а в центрі танцю - Чоловік і Жінка. Їхні взаємини, пристрасті, конфлікти, примирення, «третій зайвий», ревнощі, ненависть - всі почуття, які наповнюють людське життя.

Карлос Гардель - найбільш видатна постать в історії танго

У цьому танці не прийнято розмовляти, посміхатися, в ньому навіть не прийнято дивитися один одному в очі. Запрошення, висловлене вголос, може розцінюватися як образа. Припустимо лише погляд і легкий рух губ.

Танго - танець-імпровізація, в ньому дуже важливо вміння партнерів почути один одного. Це вміння народжується на підсвідомому рівні як-би само собою, створюючи відчуття іншої реальності. А найвиразнішим моментом цього танцю є пауза: звучить музика, а двоє завмерли в обіймах один одного, ніби ведучи німий діалог на підвищених тонах - це точка вищої напруги.

До речі, слово «танго» з'явилося значно раніше, ніж сам танець. Спочатку це слово використовувалося на одному з Канарських островів для позначення «зборів негрів для танців, для гри на барабанах», до речі, ці барабани також називалися «танго».Александр Цыбульник
 
У вас Балов'; document.write(exp);
Форум » Наша країна Україна » Українські народні та міжнародні свята » Міжнародний день танго (Міжнародний день танго)
Сторінка 1 з 1 1
Пошук:

Рейтинг@Mail.ru