[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 1 1
Форум » Наша країна Україна » Українські народні та міжнародні свята » міжнародний день боротьби з корупцією (день боротьби з корупцією)
міжнародний день боротьби з корупцією
cybulnik Дата: Середа, 08.12.2010, 23:09 | Сообщение # 1
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 6014
Репутация: 1019
Статус: Offline
міжнародний день боротьби з корупцією
За ініціативою ООН 9 грудня відзначається Міжнародний день боротьби з корупцією (International Day Against Corruption). У цей день у 2003 році в мексиканському місті Меріда на Політичної конференції високого рівня була відкрита для підписання Конвенція ООН проти корупції, прийнята Генеральною асамблеєю ООН 1 листопада 2003 року.

Документ зобов'язує його підписали, оголосити кримінальним злочином хабарі, розкрадання бюджетних коштів і відмивання корупційних доходів. Відповідно до одного з положень Конвенції, необхідно повертати кошти в ту країну, звідки вони надійшли в результаті корупції.

Конвенція 2003 року - перший документ такого роду. Він особливо важливий для країн, де корумпованість усіх структур наносить шкоду національному добробуту.

Спеціальний представник Генерального секретаря ООН Ханс Кореллі, оголосивши про рішення заснувати Міжнародний день боротьби з корупцією, закликав представників більш ніж 100 країн, які зібралися на конференцію, підписати Конвенцію. Вона повинна стати важливим інструментом міжнародного права для протидії корупції, «що завдає шкоди розвитку країн і представляє загрозу демократії і режиму правової держави».

Росія в числі перших країн підписала Конвенцію. Як підкреслив у виступі на форумі голова російської делегації заступник міністра закордонних справ РФ Олексій Мєшков, «Росія веде з корупцією безкомпромісну боротьбу і готова до конструктивної взаємодії на антикорупційному фронті з усіма державами та відповідними міжнародними організаціями».Александр Цыбульник
 
У вас Балов'; document.write(exp);
Форум » Наша країна Україна » Українські народні та міжнародні свята » міжнародний день боротьби з корупцією (день боротьби з корупцією)
Сторінка 1 з 1 1
Пошук:

Рейтинг@Mail.ru