[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 1 1
Форум » Наша країна Україна » Українські народні та міжнародні свята » міжнародний день цивільної авіації (день цивільної авіації)
міжнародний день цивільної авіації
cybulnik Дата: Вівторок, 07.12.2010, 13:28 | Сообщение # 1
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 6014
Репутация: 1019
Статус: Offline

1996 Генеральна Асамблея ООН проголосила 7 грудня Міжнародним днем цивільної авіації (International Civil Aviation Day) і настійно закликала уряди, а також відповідні національні, регіональні, міжнародні та міжурядові організації зробити відповідні кроки для його святкування.
Асамблея Міжнародної організації цивільної авіації (International Civil Aviation Organization, ICAO) - спеціалізованої установи Організації Об'єднаних Націй - оголосила цей день в 1992 році з метою залучення уваги до успіхів міжнародної цивільної авіації та їх розширення.
Цей день став відзначатися з 7 грудня 1994 року у зв'язку з 50-ю річницею підписання Конвенції про міжнародну цивільну авіацію (Convention on International Civil Aviation), відповідно до якої і була створена ICAO.
У Росії цивільна авіація почала зароджуватися в перші роки радянської влади - в 1923 році була відкрита перша авіалінія Москва - Нижній Новгород протяжністю 420 кілометрів. Відкриття першої повітряної лінії для перевезення пасажирів Москва - Нижній Новгород спонукало до створення Всеросійського товариства добровільного повітряного флоту, названого «Добролет».
Планування та розвиток авіаліній вимагало введення технічного контролю за ними. 9 лютого 1923 Рада Праці та Оборони прийняв постанову про організацію Ради з цивільної авіації. Цей день можна вважати датою народження цивільної авіації в СРСР.


Александр Цыбульник
 
У вас Балов'; document.write(exp);
Форум » Наша країна Україна » Українські народні та міжнародні свята » міжнародний день цивільної авіації (день цивільної авіації)
Сторінка 1 з 1 1
Пошук:

Рейтинг@Mail.ru