[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 1 1
Форум » Наша країна Україна » Українські народні та міжнародні свята » Міжнародний день боротьби за скасування рабства (Міжнародний день боротьби за скасування рабства)
Міжнародний день боротьби за скасування рабства
cybulnik Дата: Четвер, 02.12.2010, 23:15 | Сообщение # 1
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 6014
Репутация: 1019
Статус: Offline
2 грудня Міжнародний день боротьби за скасування рабства (International Day for the Abolition of Slavery), який щорічно відзначається 2 грудня, пов'язаний з датою прийняття Генеральною Асамблеєю ООН Конвенції про боротьбу з торгівлею людьми і з експлуатацією проституції третіми особами.

Уривок з виступу Генерального секретаря ООН:

«25 березня 2007 відзначається двохсотий річниця скасування торгівлі рабами в британських колоніях. Цей орієнтир - потужне нагадування про сторіччя боротьби і прогрес в бореться рабстві. Це також і факт, що ми все ще не зуміли усунути рабство повністю.

Сучасні форми рабства - від кріпосної праці до торгівлі людьми - процвітають в результаті дискримінації, соціального виключення, і уразливості, посиленою бідністю.

Сьогодні, ми повинні продовжити боротьбу. Я звертаюся до держав з проханням ратифікувати міжнародні інструменти проти рабства, і співпрацювати повністю з усіма доречними міжнародними механізмами прав людини.

У цей Міжнародний день давайте згадаємо уроки історії і зробимо все, щоб допомогти людям, що нудяться в рабстві. »

У 1862 році президент Авраам Лінкольн прийняв закон про скасування рабства на всій території США.

У світовому календарі існує ще ряд пам'ятних днів, що з цим негуманним явищем - наприклад, День емансипації на Ямайці.Александр Цыбульник
 
У вас Балов'; document.write(exp);
Форум » Наша країна Україна » Українські народні та міжнародні свята » Міжнародний день боротьби за скасування рабства (Міжнародний день боротьби за скасування рабства)
Сторінка 1 з 1 1
Пошук:

Рейтинг@Mail.ru