[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 1 1
Форум » Наша країна Україна » Українські народні та міжнародні свята » Міжнародний день солідарності з палестинським народом (Міжнародний день солідарності з палестинським народом)
Міжнародний день солідарності з палестинським народом
cybulnik Дата: Неділя, 28.11.2010, 23:29 | Сообщение # 1
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 6014
Репутация: 1019
Статус: Offline
29 листопада Міжнародний день солідарності з палестинським народом
У цей день у 1947 році Генеральна Асамблея ООН прийняла резолюцію про розділ Палестини. У 1977 році Генеральна Асамблея ООН постановила щорічно відзначати 29 листопада як Міжнародний день солідарності з палестинським народом (International Day of Solidarity with the Palestinian People).

Уривок послання Генерального Секретаря ООН з нагоди Міжнародного дня солідарності з палестинським народом:

«Сьогодні я - з тими, хто по всьому світу висловлює глибоку солідарність з палестинським народом, страждання якого тривають. Він як і раніше не має своєї держави і піддається гнобленню. Висловлюючи свою солідарність з ним, я не нехтую стражданнями народу Ізраїлю. Він теж позбавлений безпеки і постійно протистоїть тероризму.

Жахливі події останніх трьох років і важка ситуація, яка зараз склалася в регіоні, повинні б стати наочним доказом для всіх, що чим більше шкоди сторони завдають один одному, тим більший збиток вони наносять самі собі і тим менше шансів залишають для мирного врегулювання.

Дії Ізраїлю, зокрема позасудові страти, використання важкої зброї проти цивільного населення, руйнування будинків, триваюче створення поселень і будівництво стіни безпеки, глибоко вторгається у палестинські території - все це лише поглибило страждання палестинців і підсилило в них почуття безпорадності.

Це підірвало спроби приборкати насильство і сприяло розпалювання ненависті і гніву по відношенню до ізраїльтян, тим самим ще далі відсунувши той день, коли Ізраїль буде жити, не відчуваючи страху, в межах безпечних і загальновизнаних кордонів.

З іншого боку, вибухи бомб палестинцями-смертниками в Ізраїлі вели до того, що випадковими жертвами безглуздих і жорстоких терактів ставали ні в чому не винні мирні громадяни. Цим огидним діям не може бути виправдання, і вони заслуговують постійного і беззастережного осуду. Вони звели нанівець зусилля по наведенню мостів примирення і довіри між двома народами, тим самим ще далі відсунувши той день, коли палестинці будуть жити в мирі та безпеці у межах своєї власної держави ».Александр Цыбульник
 
У вас Балов'; document.write(exp);
Форум » Наша країна Україна » Українські народні та міжнародні свята » Міжнародний день солідарності з палестинським народом (Міжнародний день солідарності з палестинським народом)
Сторінка 1 з 1 1
Пошук:

Рейтинг@Mail.ru