[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 1 1
Форум » Наша країна Україна » Українські народні та міжнародні свята » Всесвітній день дитини (Всесвітній день дітей)
Всесвітній день дитини
cybulnik Дата: П`ятниця, 19.11.2010, 22:40 | Сообщение # 1
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 6014
Репутация: 1019
Статус: Offline
20 листопада Всесвітній день дітей

У 1954 році Генеральна Асамблея ООН рекомендувала всім країнам ввести в практику святкування Всесвітнього дня дітей (Universal Children's Day) як дня світового братерства і взаєморозуміння дітей, присвяченого діяльності, спрямованої на забезпечення благополуччя дітей у всьому світі.
ООН запропонувала урядам святкувати цей день в будь-який з днів, який кожне з них визнає доцільним. 20 листопада знаменує день, в який асамблея прийняла в 1959 році декларацію прав дитини, а в 1989 році - Конвенцію про права дитини.
Щорічно одинадцять мільйонів дітей помирають, не доживши до свого п'ятого дня народження, ще десятки мільйонів залишаються фізично або розумово хворими, не маючи можливості для дорослішання, життя і розвитку.
Багато з цих смертей викликані легко запобігає або легко виліковує хвороби, інші - згубними наслідками убогості, неуцтва, дискримінації та насильства. Всі разом ці причини приносять важкі втрати сім'ям, громадам, державам і всьому світу.
Не тільки в ранньому дитинстві доводиться стикатися з силами, що загрожують життю і добробуту дітей. Вони стають більш незахищеними, оскільки найчастіше позбавлені прав, у тому числі права на освіту, на участь в суспільно-політичному житті, на захист від нанесення шкоди здоров'ю.
Дитячий фонд ООН веде велику роботу по всіх аспектах дитячого здоров'я - від передпологового періоду аж до юності. Фонд вживає заходів щодо забезпечення вагітним жінкам доступу до належного медичного спостереження до і під час пологів, зміцненню можливості для сімей справлятися з дитячими хворобами в домашніх умовах, консультує громади з питань забезпечення максимального рівня охорони здоров'я.
Дитячий фонд докладає особливі зусилля, добиваючись, щоб діти, які втратили батьків через ВІЛ / СНІДу, отримували такий же догляд, як і їхні ровесники. Він також допомагає забезпечити гідне життя жінкам і дітям, хворим на СНІД.
Нагадаємо, що Міжнародний день захисту дітей відзначається щорічно 1 червня.


Александр Цыбульник
 
У вас Балов'; document.write(exp);
Форум » Наша країна Україна » Українські народні та міжнародні свята » Всесвітній день дитини (Всесвітній день дітей)
Сторінка 1 з 1 1
Пошук:

Рейтинг@Mail.ru