[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 1 1
Форум » Наша країна Україна » Українські народні та міжнародні свята » День працівників гідрометеорологічної служби (День працівників гідрометеорологічної служби)
День працівників гідрометеорологічної служби
cybulnik Дата: Четвер, 18.11.2010, 20:07 | Сообщение # 1
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 6014
Репутация: 1019
Статус: Offline
День працівників гідрометеорологічної служби

19 листопада в Україні щорічно відзначається День працівників гідрометеорологічної служби, встановлений Указом Президента України № 208/2003 від 11 березня 2003 року.
Державна гідрометеорологічна служба, яка функціонує в системі Міністерства з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи, де вона грає ключову роль в отриманні даних про поточні та очікувані гідрометеорологічні умови. Також працівники Гідрометеослужби збирають і обробляють дані про сучасний кліматі, його можливі коливання та зміни в майбутньому, прогнозування та попередження стихійних гідрометеорологічних явищ.
Повсякденна цілодобова робота метеорологів, гідрологів, синоптиків дає змогу завчасно вжити заходів до запобігання можливих збитків від небезпечних явищ погоди.
Гідрометеорологічна служба України налічує більше тисячі пунктів спостережень за станом атмосфери і водних об'єктів.
Щорічно організації гідрометеорологічної служби країни дають близько 275 тисяч прогнозів і попереджень, у тому числі близько 1,5 тисяч оперативних інформацій і спеціальних доповідей; більше 7 тисяч щоденних гідрометеорологічних бюлетенів, близько тисячі агрометбюлетеней, близько 80 тисяч метеорологічних і 100 тисяч авіаметеорологіческіх прогнозів, близько 5 тисяч попереджень про небезпечні та стихійні гідрометеорологічні явища.
Протягом свого функціонування гідрометеорологічній службі незалежної України вдалося виростити і зберегти головне своє багатство - високоосвічених професіоналів, відданих своїй справі ентузіастів, багато з яких мають державні нагороди, відомчі відзнаки.
Саме висока кваліфікація, енергія і любов до своєї справи більш ніж 5 тисяч працівників всіх рівнів дає можливість державній гідрометеорологічній службі належним чином виконувати свої завдання....


Александр Цыбульник
 
У вас Балов'; document.write(exp);
Форум » Наша країна Україна » Українські народні та міжнародні свята » День працівників гідрометеорологічної служби (День працівників гідрометеорологічної служби)
Сторінка 1 з 1 1
Пошук:

Рейтинг@Mail.ru