[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 1 1
Форум » Наша країна Україна » Українські народні та міжнародні свята » День працівників радіо, телебачення та зв'язку України (День працівників радіо, телебачення та зв'язку України)
День працівників радіо, телебачення та зв'язку України
cybulnik Дата: Понеділок, 15.11.2010, 20:17 | Сообщение # 1
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 6014
Репутация: 1019
Статус: Offline
16 листопада День працівників радіо, телебачення та зв'язку України

День працівників радіо, телебачення і зв'язку встановлений Указом Президента № 667/94 від 11 листопада 1994 року на підтримку ініціативи працівників радіо, телебачення і телекомунікаційної галузі України. Девізом працівників зв'язку і сфери інформатізаціісталі слова: «Ми працюємо, щоб Україна стала розвиненою інформаційною державою».
16 листопада кожен українець, що включив з ранку телевізор, що заглянув в поштову скриньку, послухав новини по радіо в машині або маршрутці, нервово озирається, прагнучи розрізнити в поліфонічному багатоголоссі дзвінок свого мобільника, підняв телефонну трубку і, нарешті, дістався до жаданого Інтернету - символічно відзначає День працівників, котрі щодня забезпечують йому можливість спілкування в повсякденному житті і простір для комунікацій в бізнесі.
Завдяки роботі 250 тисяч працівників галузі зв'язку та інформатизації України скорочуються відстані між містами і людьми, розповсюджується не тільки інформація, але і духовно-моральні цінності.
Працівники галузі вважають символічним святкування свого професійного свята восени. У цей період часу підводяться підсумки і будуються плани на майбутній рік.
Галузь зв'язку та сфера інформатизації України налічує більше тисячі операторів зв'язку, 500 провайдерів мережі інтернет, 15 тисяч відділень поштового зв'язку, 10 профільних вищих навчальних закладів, які щорічно готують близько 30 тисяч фахівців у сфері телекомунікацій; понад 10 науково-дослідних і проектних інститутів.
Сьогодні в Україні близько 12 мільйонів абонентів фіксованого телефонного зв'язку, більше 40 мільйонів (86% населення країни) абонентів мобільного зв'язку, державне телебачення може дивитися 94,5% населення, послугами інтернету, з різною періодичністю, користується близько 8,5 мільйонів жителів України, кількість веб-сайтів досягла 32 тисяч.


Александр Цыбульник
 
У вас Балов'; document.write(exp);
Форум » Наша країна Україна » Українські народні та міжнародні свята » День працівників радіо, телебачення та зв'язку України (День працівників радіо, телебачення та зв'язку України)
Сторінка 1 з 1 1
Пошук:

Рейтинг@Mail.ru