[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 1 1
Форум » Наша країна Україна » Українські народні та міжнародні свята » Всесвітній день юзабіліті (11 листопада Всесвітній день юзабіліті)
Всесвітній день юзабіліті
cybulnik Дата: Середа, 10.11.2010, 21:19 | Сообщение # 1
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 6014
Репутация: 1019
Статус: Offline
11 листопада Всесвітній день юзабіліті (дата для 2010 року)

Всесвітній день юзабіліті (World Usability Day) був заснований у 2005 році. У цьому ж році він був вперше відсвяткований. І з тих пір він відзначається щорічно у другий четвер листопада.

Юзабіліті (Usability) можна дослівно перекласти з англійської мови як «практичність, зручність і простота використання». Зрозуміло, існують більш докладні і точні визначення. Наприклад, Джейкоб Нільсен визначає юзабіліті як: «... якість роботи користувача в деякій інтерактивному середовищі (web-сайт, програма, і пр.) »

Сьогодні ж термін «юзабіліті» все частіше використовується як синонім слова «ергономічність» у контексті таких продуктів, як побутова електроніка або засоби зв'язку. У більш широкому значенні він може також вживатися для визначення ступеня ефективності виконання механічними об'єктами та інструментами - такими, наприклад, як дверна ручка або молоток - запропонованих їм функцій. Таким чином, найбільш адекватним перекладом слова «usability» буде «зручність і простота використання, застосування», і навіть «практичність».

Місія цього свята - підвищення суспільної свідомості про необхідність спрощення доступу та підвищення простоти використання продуктів і послуг, що мають особливо важливе значення для людства.

Головне гасло Всесвітнього дня юзабіліті - «Зроби простіше!» Тому що зручні й зрозумілі технології роблять життя кожного з нас простіше і підвищують її якість в будь-якій частині світу.Александр Цыбульник
 
У вас Балов'; document.write(exp);
Форум » Наша країна Україна » Українські народні та міжнародні свята » Всесвітній день юзабіліті (11 листопада Всесвітній день юзабіліті)
Сторінка 1 з 1 1
Пошук:

Рейтинг@Mail.ru