[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 1 1
Форум » Наша країна Україна » Українські народні та міжнародні свята » Всесвітній день якості (11 листопада Всесвітній день якості)
Всесвітній день якості
cybulnik Дата: Середа, 10.11.2010, 21:12 | Сообщение # 1
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 6014
Репутация: 1019
Статус: Offline
11 листопада Всесвітній день якості (дата для 2010 року)

Всесвітній день якості (World Quality Day) - щорічний захід, що проводиться в багатьох країнах світу у другий четвер листопада. Ініціатором установи цього дня є Європейська організація якості (ЄОК) (European Organization for Quality, EOQ) за підтримки Організації Об'єднаних Націй (ООН).

Всесвітній день якості був затверджений в 1990 році. А через шість років Європейська організація якості оголосила тиждень, в яку потрапляє цей другий листопадовий четвер, Європейської тижнем якості (European Quality Week).

Метою Всесвітнього дня якості є підвищення значення високої якості продукції та послуг, а також активізація тієї діяльності, яка спрямована на привернення уваги до проблем якості. Адже мова йде не тільки про безпеку товарів для людини і навколишнього середовища, а й про ступінь задоволеності запитів і очікувань споживачів.

Європейський тиждень якості також стала помітним світовою подією, що включає акції, що проводяться з метою залучення суспільної уваги до проблем якості, а також демонстрацію досягнень і важливості якості для конкурентноздатності в межах Європи.

Проблема якості - одне з найпріоритетніших проблем в економіці провідних країн світу. У сучасних умовах якість є ключем до успіху в діяльності будь-якого підприємства, будь-якої галузі і, звичайно, кожної країни. Поняття якості тісно пов'язано з тим, що ми називаємо благами сучасної цивілізації, якістю життя - а це і збереження навколишнього середовища, і фізичне здоров'я, і психологічний комфорт людини....Александр Цыбульник
 
У вас Балов'; document.write(exp);
Форум » Наша країна Україна » Українські народні та міжнародні свята » Всесвітній день якості (11 листопада Всесвітній день якості)
Сторінка 1 з 1 1
Пошук:

Рейтинг@Mail.ru