[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 1 1
Форум » Наша країна Україна » Українські народні та міжнародні свята » Всесвітній день науки (10 листопада Всесвітній день науки)
Всесвітній день науки
cybulnik Дата: Вівторок, 09.11.2010, 20:14 | Сообщение # 1
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 6014
Репутация: 1019
Статус: Offline
10 листопада Всесвітній день науки

Всесвітній день науки (World Science Day) або більш офіційно - Всесвітній день науки в ім'я миру та розвитку (World Science Day for Peace and Development) відзначається щорічно 10 листопада з метою підвищити усвідомлення громадськістю в усьому світі користі науки. І хоча цей день не був оголошений вихідним днем, в кожній країні відбуваються заходи, пов'язані із Всесвітнім днем науки.

Проведення Всесвітнього дня науки було рекомендовано в 1999 році на яку проводять у Будапешті Всесвітньої наукової конференції (World Conference on Science), де була висловлювання необхідність більш щільної взаємодії між наукою і суспільством.

Дотримуючись порядку конференції 1999 року, ЮНЕСКО офіційно заснувала Всесвітній день науки, провозглавів його на загальній конференції в 2001 році. У глобальному масштабі День був вперше відзначено 10 листопада 2002 року і з тих пір широко відзначається у всьому світі.

ЮНЕСКО щорічно проводить велику роботу з урядовими організаціями, науковими та навчальними колективами, населенням з розповсюдження знань про значення Всесвітнього дня науки. Основні святкові заходи включають:

- Проведення днів відкритих дверей, з тим, щоб висвітлити важливу роль науки в досягненні миру та розвитку;
- Проведення круглих столів та семінарів з метою підкреслити вплив науки і технології на повсякденне життя;
- Поширення плакатів, які розповідають про Всеміном День науки, серед навчальних закладів, в університетських містечках і місцевих громадських організаціях;
- Організація відвідування музеїв і тематичних виставок;
- Відвідування загальноосвітніх шкіл і професійно-технічних установ для проведення лекцій про науку та її ролі в суспільстві.

Уряди деяких країн приурочують до Всесвітнього дня науки прийняття програм на підтримку науки та наукових ініціатив, також починають нові науково-технічні проекти спільно з науковими організаціями, школами та університетами.

Нагадаємо, що День російської науки відзначається щорічно 8 лютого в день, коли Петром I був підписаний Указ про утворення Російської Академії наук і мистецтв....Александр Цыбульник
 
У вас Балов'; document.write(exp);
Форум » Наша країна Україна » Українські народні та міжнародні свята » Всесвітній день науки (10 листопада Всесвітній день науки)
Сторінка 1 з 1 1
Пошук:

Рейтинг@Mail.ru