[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 1 1
Форум » Наша країна Україна » Українські народні та міжнародні свята » Всесвітній день молоді (10 листопада Всесвітній день молоді)
Всесвітній день молоді
cybulnik Дата: Вівторок, 09.11.2010, 20:10 | Сообщение # 1
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 6014
Репутация: 1019
Статус: Offline
10 листопада Всесвітній день молоді

Щорічно в усьому світі молодь широко відзначає свої святкові дні і події. Міжнародний день молоді відзначається 12 серпня, Російські юнаки та дівчата святкують День молоді Росії 27 червня,

10 листопада відзначається Всесвітній день молоді, що встановлений на честь заснування Всесвітньої федерації демократичної молоді (ВФДМ) (World Federation of Democratic Youth, WFDY). Ця подія відбулася на що проходила 29 жовтня - 10 листопада 1945 року в Лондоні Всесвітньої конференції молоді.

Ця історична конференція була скликана за ініціативою Всесвітньої ради молоді, який був створений під час другої світової війни для боротьби з фашизмом. Вперше на конференцію зібралися представники міжнародного молодіжного руху, яке об'єднувало понад 30 мільйонів молодих людей різних політичних ідеологій та релігій, молодь більше 63 національностей.

З тих пір міжнародне об'єднання молодіжних організацій - це центр міжнародного демократичного молодіжного руху, який об'єднує молодь усього світу незалежно від політичних та релігійних поглядів, расової та національної приналежності.

ВФДМ веде боротьбу за мир, права молоді, незалежність народів, інтернаціональне згуртування прогресивної молоді; проти колоніалізму, неоколоніалізму, фашизму і расизму.

Велике свято демократичної молоді
Велике свято демократичної молоді
Найвідомішим заходом, проведеним ВФДМ, є фестивалі молоді і студентів. 1-й Всесвітній фестиваль молоді і студентів (1st World Festival of Youth and Students) пройшов у Празі в 1947 році і зібрав 17 тисяч учасників.

Росія двічі була країною - господаркою фестивалю.

6-й Всесвітній фестиваль молоді і студентів пройшов у Москві в 1957 році, Москва в той рік прийняла 34 тисячі учасників з 131 країни. Девізом свята стали слова: За мир і дружбу! (For Peace and Friendship!).

12-й Всесвітній фестиваль молоді і студентів також приймала Москва влітку 1985 року. Фестиваль, що проводився під гаслом: За анти-імперіалістичну солідарність, мир і дружбу! (For anti-imperialist Solidarity, Peace and Friendship!), Зібрав 26 тисяч учасників з 157 країн.Александр Цыбульник
 
У вас Балов'; document.write(exp);
Форум » Наша країна Україна » Українські народні та міжнародні свята » Всесвітній день молоді (10 листопада Всесвітній день молоді)
Сторінка 1 з 1 1
Пошук:

Рейтинг@Mail.ru