[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 1 1
Форум » Наша країна Україна » Українські народні та міжнародні свята » міжнародний день боротьби за ліквідацію з бідністю (17 жовтня міжнародний день боротьби за ліквідацію з бідноти)
міжнародний день боротьби за ліквідацію з бідністю
cybulnik Дата: Субота, 16.10.2010, 23:32 | Сообщение # 1
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 6014
Репутация: 1019
Статус: Offline
Сьогодні міжнародний день боротьби за ліквідацію бідноти

17 жовтня Міжнародний день боротьби за ліквідацію злиднів
«Боротьба з бідністю - один з основних моральних викликів нашого часу - не може залишатися метою одиниць; вона повинна стати покликанням багатьох. У цей Міжнародний день боротьби за ліквідацію злиднів я настійно закликаю всіх приєднатися до цієї боротьби. Разом ми можемо досягти реального і значного прогресу у справі ліквідації убогості ».
Витяг з послання Генерального секретаря з нагоди Міжнародного дня боротьби за ліквідацію злиднів, 17 жовтня 2006 року.
Історія проведення Міжнародного дня боротьби за ліквідацію злиднів (International Day for the Eradication of Poverty) нерозривно пов'язана з датою 17 жовтня 1987 року. У той день більше ста тисяч людей зібралися на площі Трокадеро в Парижі, де в 1948 році була підписана Загальна декларація прав людини, щоб віддати данину пам'яті жертв крайнього зубожіння, насильства й голоду. Присутні заявили, що бідність є порушенням прав людини, і підтвердили необхідність спільними зусиллями добиватися дотримання цих прав. Відповідні заяви написані на Пам'ятному камені, який був відкритий в той день.
З тих пір люди самих різних станів, переконань і соціального походження щорічно збираються 17 жовтня, для того щоб підтвердити незмінність своєї позиції і продемонструвати солідарність з незаможними. Такі ж пам'ятні камені були відкриті в багатьох країнах світу, і вони є місцем збору для проведення Дня. Один такий камінь знаходиться в саду Центральних установ Організації Об'єднаних Націй, і саме біля нього проводиться урочиста церемонія, щорічно організовує Секретаріатом Організації Об'єднаних Націй в Нью-Йорку.
Своєю резолюцією, прийнятою 22 грудня 1992 року, Генеральна Асамблея оголосила 17 жовтня Міжнародним днем боротьби за ліквідацію злиднів і закликала всі держави присвячувати цей День проведення та пропаганді, у залежності від специфіки країни, конкретних заходів, пов'язаних з ліквідацією злиднів та бідності.
У резолюції Асамблея закликала міжурядові та неурядові організації надавати державам, на їхнє прохання, сприяння в організації національних заходів у зв'язку з проведенням Дня і просила Генерального секретаря вживати необхідних заходів у рамках наявних ресурсів для забезпечення успішного проведення Дня Організацією Об'єднаних Націй.
День 17 жовтня - це день, коли світ може активно привернути увагу до тягот і бід осіб, що живуть у злиднях, коли вони можуть привселюдно заявити про свої проблеми, і коли можна визнати, що незаможним належить головна роль у справі боротьби з убогістю. З самого початку проведення Дня його найважливішою складовою частиною була участь у ньому самих представників бідних верств населення. Проведення Дня 17 жовтня свідчить також про прагнення осіб, що живуть у злиднях, використовувати свій досвід і знання з метою сприяння викорінення злиднів....


Александр Цыбульник
 
У вас Балов'; document.write(exp);
Форум » Наша країна Україна » Українські народні та міжнародні свята » міжнародний день боротьби за ліквідацію з бідністю (17 жовтня міжнародний день боротьби за ліквідацію з бідноти)
Сторінка 1 з 1 1
Пошук:

Рейтинг@Mail.ru