[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 1 1
Форум » Наша країна Україна » Українські народні та міжнародні свята » Всесвітній день сільських жінок (Всесвітній день сільських жінок 15 жовтня)
Всесвітній день сільських жінок
cybulnik Дата: П`ятниця, 15.10.2010, 12:36 | Сообщение # 1
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 6014
Репутация: 1019
Статус: Offline
Всесвітній день сільських жінок
15 жовтня

Сільські жінки складають більше чверті населення земної кулі. Вони відіграють провідну роль у виробництві продовольства, у розвитку стабільності сільських районів. Але, незважаючи на це, вони часто не мають можливості захистити своє право на землю, отримати доступ до життєво важливим послуг, таких як медичне обслуговування, кредити або освіту. Їх життєво важливий внесок у суспільне життя в багатьох країнах залишається невидимим.

Всесвітній день сільських жінок (International Day of Rural Women), принаймні, один раз на рік - покликаний нагадати суспільству, наскільки багатьом воно зобов'язане сільським жінкам, наскільки цінний їхню працю.

Ідея проведення Всесвітнього дня сільських жінок була запропонована на 4-й Жіночої конференції ООН, що пройшла в 1995 році в Пекіні. Проведення цього дня розглядалося як практичний шлях отримання суспільного визнання та підтримки багатогранної ролі сільських жінок. У підсумку було вирішено, що Всесвітній день сільських жінок буде відзначатися щорічно 15 жовтня.

Як саме відзначати цей день - цілком вирішують самі зацікавлені організації та спільноти. Але кожен рік усі події проводяться під егідою актуального для сільських жінок гасла, будь то доступ до кредитів, до інформаційно-комунікаційних технологій або чистій воді.Александр Цыбульник
 
У вас Балов'; document.write(exp);
Форум » Наша країна Україна » Українські народні та міжнародні свята » Всесвітній день сільських жінок (Всесвітній день сільських жінок 15 жовтня)
Сторінка 1 з 1 1
Пошук:

Рейтинг@Mail.ru