День працівників санітарно-епідеміологічної служби України - Форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 1 1
Форум » Наша країна Україна » Українські народні та міжнародні свята » День працівників санітарно-епідеміологічної служби України (День працівників санітарно-епідеміологічної служби 10 жовтня)
День працівників санітарно-епідеміологічної служби України
cybulnik Дата: Субота, 09.10.2010, 18:58 | Сообщение # 1
Генералиссимус
Статус: Offline
День працівників санітарно-епідеміологічної служби України
10 жовтня (дата для 2010 року)

Указом Президента від 5 жовтня 2004 року (№ 1178/2004) в Україні встановлено професійне свято - День працівників санітарно-епідеміологічної служби, який щорічно відзначається у другу неділю жовтня.

Державний санітарно-епідеміологічний нагляд охоплює всі сфери життєдіяльності людини: умови проживання, праці, харчування, відпочинку, виховання і навчання дітей та підлітків. Тому санітарно-епідеміологічна служба займає ключову позицію в системі охорони здоров'я країни.

Державна санітарно-епідеміологічна служба вже більше 80 років є ефективною складовою галузі охорони здоров'я, яка забезпечує реалізацію державної політики у сфері профілактичної медицини, стоїть на сторожі здоров'я і працездатності людей, захищає їх від небезпечних інфекційних захворювань.

Александр Цыбульник

У вас Балов'; document.write(exp);
Форум » Наша країна Україна » Українські народні та міжнародні свята » День працівників санітарно-епідеміологічної служби України (День працівників санітарно-епідеміологічної служби 10 жовтня)
Сторінка 1 з 1 1
Пошук:

Рейтинг@Mail.ru