[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 1 1
Форум » Наша країна Україна » Українські народні та міжнародні свята » День працівників стандартизації та метрології Україні (День працівників стандартизації та метрології 10 жовтня)
День працівників стандартизації та метрології Україні
cybulnik Дата: Субота, 09.10.2010, 18:56 | Сообщение # 1
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 6014
Репутация: 1019
Статус: Offline
10 жовтняДень працівників стандартизації та метрології Україні

10 жовтня
День працівників стандартизації та метрології в Україну щорічно відзначається 10 жовтня на підставі Указу Президента № 910/2002 від 08 жовтня 2002 року.

В Україні діє Закон «Про стандартизацію», який встановлює правові та організаційні засади стандартизації в Україні і спрямований на забезпечення єдиної технічної політики в цій сфері.

Закон говорить, що метою стандартизації в Україні є забезпечення безпеки для життя і здоров'я людини, тварин, рослин, а також майна та охорони навколишнього середовища, створення умов для раціонального використання всіх видів національних ресурсів та відповідності об'єктів стандартизації своєму призначенню, сприяння усуненню технічних бар'єрів у торгівлі.

Цей Закон регулює відносини, пов'язані з діяльністю у сфері стандартизації та застосуванням її результатів, і поширюється на суб'єкти господарювання незалежно від форми власності та видів діяльності, органи державної влади, а також на відповідні громадські організації.

Дія цього Закону не поширюється на ядерні матеріали, фармацевтичну продукцію, стандарти медичного обслуговування, бухгалтерського обліку, освіти, а також інші соціальні стандарти, сфера дії яких встановлюється відповідними законами.

14 жовтня відзначається Всесвітній день стандартів. Саме в цей день 1946 року в Лондоні у приміщенні Інституту цивільних інженерів відкрилася конференція національних організацій зі стандартизації. Результатом її роботи стало заснування International Organization for Standardization (ISO) - нової Міжнародної організації зі стандартизації.Александр Цыбульник
 
У вас Балов'; document.write(exp);
Форум » Наша країна Україна » Українські народні та міжнародні свята » День працівників стандартизації та метрології Україні (День працівників стандартизації та метрології 10 жовтня)
Сторінка 1 з 1 1
Пошук:

Рейтинг@Mail.ru