[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 1 1
Форум » Наша країна Україна » Українські народні та міжнародні свята » День юриста (День юриста в Україні 8 жовтня)
День юриста
cybulnik Дата: П`ятниця, 08.10.2010, 05:59 | Сообщение # 1
Генералиссимус
Группа: Администраторы
Сообщений: 6014
Репутация: 1019
Статус: Offline
День юриста в Україні

8 жовтня
День юриста з'явився в календарі України за Указом Президента № 1022/97 від 16 вересня 1997 року. Це свято, яке об'єднує юристів різних сфер діяльності, що стоять на захисті прав і свобод українців.

Професійне свято людей, все життя яких підпорядковане гаслу «Знати право, служити праву, захищати право», відзначається щорічно 8 жовтня.

Для українського суспільства професія юриста дуже важлива, адже саме зараз, коли відбувається процес розвитку правової держави в Україні, перш за все на правознавче співтовариство покладаються надії і завдання затвердження принципу верховенства права, удосконалення українського законодавства, посилення правових гарантій захисту різних верств населення і підвищення правосвідомості та правової культури українців.

Юристи вважають, що з державою все гаразд, якщо її основний Закон - Конституція - не обмежує права і свободи громадян, а, навпаки, збільшує зону цих свобод. В Україні, державі з вміло написаною Конституцією і не дуже вміло виконуваними законами, спеціальність юриста займає лідируючі позиції.Александр Цыбульник
 
У вас Балов'; document.write(exp);
Форум » Наша країна Україна » Українські народні та міжнародні свята » День юриста (День юриста в Україні 8 жовтня)
Сторінка 1 з 1 1
Пошук:

Рейтинг@Mail.ru